33 Şehidimiz var.

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Askerlerimize füzeyle vurmuşlar, eğer füzeyle vurulmuşlar ise nasıl getirecekler onları? Tek tek toplayacaklar parçalarını.. aslan gibi yiğitler gittiler kim verecek bunun hesabını kim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Askerlerimize füzeyle vurmuşlar, eğer füzeyle vurulmuşlar ise nasıl getirecekler onları? Tek tek toplayacaklar parçalarını.. aslan gibi yiğitler gittiler kim verecek bunun hesabını kim
bina içindelerdi, uçak füzesi binayı vuruyor, bizim dünden beri Suriyeyi vurduğumuz sihalar la paylaşılan videolar gibi düşünme, dışarıda vs vurma yok

temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
109
55
Ben, bunlarla mücadele edip, laf anlatmayı bırakalı çok oldu hocam... Yapma, etme lütfen... Zat'ın kendisi bile ar edinip 24 saat konuşamazken, (oysa kanarya sevenler derneğinde bile konuşurdu haşmetlim) yardakçıları halen acının üstünde tepinebiliyor maalesef...

İhvancı, siyasal İslamcı, Arap sevici, din tüccarı insanların bu toprakların maneviyatı ile, vatan sevgisi ile şehitlik mertebesi ve getirdiği acı ile yakından uzaktan ilgisi yoktur maalesef...
Domestos sen beni vatan sevgimimi ölçüyorsun.Kurtuluş savaşında dedemi kaybetmiş birinemi laf ediyorsun.Daha kim olduğumu bilmeden önyargılı konuşuyorsun.50 yaşına gelmiş biri olarak beni dünya görüşümle sizin dünya görüşünüz bir olmayabilir.Onun için siz ne kadar anlatsanız veya ben anlatsam boş.O sizin dediğiniz medeni batı insanları sömürerek bugünlere geldi.Onun için burda sabaha kadar konuşsak boş.En iyisi bu konulara giermeyecem ama dayanamıyorum.Yok blimmiş ilimmiş bunlarada karşı değilim.Burda kapatalım vesselam.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Domestos sen beni vatan sevgimimi ölçüyorsun.Kurtuluş savaşında dedemi kaybetmiş birinemi laf ediyorsun.Daha kim olduğumu bilmeden önyargılı konuşuyorsun.50 yaşına gelmiş biri olarak beni dünya görüşümle sizin dünya görüşünüz bir olmayabilir.Onun için siz ne kadar anlatsanız veya ben anlatsam boş.O sizin dediğiniz medeni batı insanları sömürerek bugünlere geldi.Onun için burda sabaha kadar konuşsak boş.En iyisi bu konulara giermeyecem ama dayanamıyorum.Yok blimmiş ilimmiş bunlarada karşı değilim.Burda kapatalım vesselam.
Dikkat ederseniz, sizi muhatap almamışım, lütfen siz de beni muhatap almayın... Sizin gibi insanlarla her konuyu her şartta tartışırım, vaktinde tartıştım da, ama ne zaman tartışmanın sonu "terör örgütücüsün, hayınsın, falansın filansın" a vardı ben pes ettim...

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
43
Saygı, sevgi sınırları içerisinde karşısındakinin zekasını kendisininkinden küçük görmeden eteğimizdeki taşları tabi ki dökebiliriz.

Zaten amaç körlemek, köreltmek değil; kendince gördüğün doğruları karşındakine de farkettirebilmek.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Abi etmeyin işte zaten bu kıstaslar bizi böyle kutuplaştırıyor. Biz yazınca siz bizim vatan sevgimizi sorgulayıp zevat ediyorsunuz hemen.
Kanımıza her dokunan noktada karşı tarafı suçlamak işin kolay tarafı.

Biz burada eleştirel yazıyoruz evet, yönetenleri eleştiriyoruz evet, ama eleştiriyor olmamız vatan haini olduğumuz anlamına gelmemeli. Sürekli aynı senaryo ve sürekli aynı sebep sonuç ilişkisi. Bir taraf var ki Biat etmeyi tercih eder, bir kısım var ki sorgulamayı tercih eder. Ben size sorgusuz sualsiz biat ettiğiniz için birşey demiyorsam, siz de bana sorguladığım için hain - zevat yaftası yapıştırmamalısınız.

Şu bir gerçek ki İNSAN gözü ile sokakta birimizin ayağına çakıl taşı değse diğeri tereddüt etmeden koşar ve koşuyor da, ancak bu lanet olası siyasi konular bizleri hep geriyor böyle.
Bakış açılarımız farklı olabilir ancak mutlak hedeflerimiz hep aynı siz de bunu anlayın artık lütfen.
Oturduğunuz apartmanın çatısı aksa, apartmanı yöneten yöneticiyi eleştirirsiniz bu doğal yaşamın bir döngüsüdür.

Vatan evlatları ölmüş sayın abim, DEVLETİ yönetenleri eleştirmeyelim mi şimdi?

Ben veya biz veya bizim gibi düşünenler bu politikayı yanlış buluyor, doğru bulmak zorunda olmamalıyız.

Bakış açınıza saygısızlığım yok ancak beni veya bizm veya bizim gibi düşünenleri suçlayıcı, töhmet altında bırakıcı söylemlerin sonu hep böyle oluyor.

Sevgili İbrahim ile de fikirlerimiz örtüşmüyor ama birbirimizi vatan hainliği, kumanda delikanlılığı ile suçlamadık.

Sizin politikalara bakış açınız farklı, bizim farklı demek ki. Bu farklılıkları kabul edemediğiniz sürece daha çok emperyalist ülkeler ile mücadelee ederiz bölünüp parçalanmış olarak. Siz kendi cephenizden, biz kendi cephemizden. Ne kadar kötü şu cümleleri dahi yazarken siz ve biz diye yazmak zorunda kalmam.

Amerika güdümüne girmiş bir Türkiye ile Rusya güdümüne girmiş bir Suriye yerine.

TAM BAĞIMSIZ, HÜR VE DEMOKRATİK TÜRKİYE ile ÖZGÜR iradeli bireylere sahip SURİYE IRAK İRAN devletleri bir olmayı başaramadığı sürece de bizler burada daha çooooooooooookk ''Kahrolsun İsrail'' sloganı atıp ''Coca Cola içmeyin'' kampanyası yaparız.

Neyse. Selametle, saygı ile olsun yine de.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Saygı, sevgi sınırları içerisinde karşısındakinin zekasını kendisininkinden küçük görmeden eteğimizdeki taşları tabi ki dökebiliriz.

Zaten amaç körlemek, köreltmek değil; kendince gördüğün doğruları karşındakine de farkettirebilmek.
Hay ağzınız bal yesin.

Bu arada arkadaşlar, böyle kuru kuru yazmakla olmaz, Bir ''Allah Rahmet Eylesin'' diyerek de geçemeyiz.

Sevgili Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji İlteriş ile de görüştük, Şehitlerimiz için lokma döktürelim dedik nasipse.

Daha farklı fikri olan var ise önerilere açığız.

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
29
Degerli Domestos Domestos kardeşim ben anlatamıyorum galiba sen hiç Osmanlı Tarihini Anlatan Payitaht Abdulhamit ,Diriliş Ertugrul dizilerini izlememişsin sanki bence baştan son bölüme kadar izle istersen bu diziler gerçekte yaşanmış olayları hadiseleri kutlu tarihi anlatır...
sana bir zulüm ve zalimlik örnegi vereyim Osmanlı Devletine yıllarca baskı.zulüm.işkence.ölümlerle çeşitli ekonomik saldırılarla adeta esir eden Osmanlı Devleti üzerinde oyun kurarak çeşitli akla hayale gelmeyecek şeytani tuzaklar kurarak Osmanlı Devletini yıkan üç gaddar kişilerin ismini verecem
1; Siyonist Yahudi dönmesi banker(bankacı) David Rockefeller ve Ailesi 2; Evanjelist-Hristiyan banker(bankacı) Mayer De Rothschilds Ailesi ve Hanedanlıgı (hanedan nedemek ? cevap ; Trilyon dolarlık eşyalı saray demek) neyse konumuza devam edelim ....! 3; Evanjelist -Hristiyan banker(bankacı) J.P Morgan Ailesi ve Hanedanlıgı bu Ailede Fazlasıyla Oldukça Zengin Güçlü bu kefereler (Dinsiz Kafirler) para her kapıyı açar sözünü duymuşlar ki CANIM MÜSLÜMAN OSMANLI DEVLETİNİ DARBE İLE YIKMAYA ÇALIŞMIŞLAR MMALESEF
NOT:ismi geçen bu kafir bankerlerin ve Aileleri"nin dünyada oldukça fazla işletmesi şirketi ve bankaları vardır ABD MANNHETTEN BANK, FED FEDERAL RESERVE BANK Rockefeller bank Shell Oil ExxonMobil ,Farm Genital Micro organisma food research (genetigi ile oynanmış degiştirilmiş her türlü gıda tohum ve bugday yurtdışı ithal gıda)
Gelelim Rothschilds ve Ailesine bu keferelerde oldukça üst düzey zengin ailelerden oluşuyor paris-fransa -ingiltere italya-almanya- birleşik arap emirlikleri-kuveyt-katar gibi ülkelerde bankaları vardır örnegin The Mayer De Rothschilds Bank ve daha fazlası
Ve Son Olarak kafir kefere J.P. Morgan ve Ailesi takma uydurma Adı T. Freeman bu aileyi internetten araştırın dünyanın en zengini listelerinde bulamazsınız çünkü aile içinde evlenen bu manyaklar ensest ilişki ve akrabaları ile evlenirler bu sapık ailelerin amacı mallarının servetlerinin dışarıya açıga çıkmamasıdır dünya bunu bilemesin ögrenemesin mantıgı ) işte geldik zurnanın zııııırt dedigi yere uydurma adı Thomas Freeman ve Ailelerine ve kurdukları bankaların nasıl çalıştıgına bakalım kan ve faizle beslenen kan emici Aile oldukça yüksek faizlerle insanları iliklerine kadar sömüren sömürmeyi takıntı-alışkanlık haline getirmiş adeta sömürmeyi kendine misyon-vizyon ediniyor... Deyim Yerindeyse kaşıkla verip dozerle almaktadır bu
Emperyalist ABD Kapitalist ABD (Siyonist)===> İSRAİL ŞEYTAN İSRAİL Yahudilerin saklı gerçegi gizli ilim bilgileri Şeytânın Soyu ve Kabilesi Cînler Alemi "Kabbala kitabı" kitabın dış kapagında tıpkı israil bayragındaki gibi iç içe geçmiş üçgen var bu kitabı okuyabilmek için çok iyi derecede ibranice bilmeniz gerekiyor yazıyor Hoş Geldin Seçilmiş kişi yazıyor Kötülüklerle Meşgul Olma Sanatına tekrar hoşgeldin yazıyor Kötükle Güçlen Kötügün Ardındaki Güç Olmak İstermisin? O zaman bütün insanlıgı din ugruna saptır yollarının üstüne otur yeryüzünde bozgunculuk yaptır kibir benim vazgeçilmez yetenegim tüm insanlıgı benim oldugum gibi ateşe at! onları boş işlere kuruntulara boğ! faydasız işlerle uğraştır! Günahları onlara faydalı süslü göster Şeytani Günahlar benim en büyük Silahım O İnsanlar Nasıl Saadete Mutluluga Huzura Erişeceklerini Sanıyor... Dünyada ve Cehennemde ben olduktan Sonra Bilmezler mi ki? Yaratıcıya ilk ben isyan edip secde emrine baş kaldırdım ilk kibirlenen ve ilk günah işleyen bendim cennette o agaca yaklaşıp insanın yemesini ben sagladım cennette uzun süre rahat yaşayacaksınız dedim süphe vesvese verdim kulaklarına onlarda hemen agaçtan yeyiverdi ayıp yerleri açıldı kendilerine göründü o kadar muhtaç aciz acınası haldeydiler ki agaç yapraklarıyla örtündüler fakat Yaratıcı Öfkelendi Gazablandı bu hareketimi begenmedi ve beni huzurundan lanetleyip kovdu bende beni insanların tekrar dirilip toplanıp hesap verecegi güne kadar zaman tanımasını istedim istegimi kabul etti. Haydi! sen kıyamet gününe kadar mühlet verilenlerdensin! buyurdu. Arkadaşlar internette meraklanıp yabancı bir siteden yaklaşık 7gün önce şipariş ettim kargoyla elime ulaştı keşke ulaşmaz olaydı bu yahudi kitabını verdigim paraya okudukça hissettigim vicdan azabına aglıyorum Haşa tövbe bu kitap insanların hem dünyasını hem ahiretini mahveder yakaaarrrr kitabın ismi kabbala bi merakla aldım Yahudi dini neymiş neye tapar ahiretleri varmı mezhepleri varmı tapınakta (sinagogta) nasıl ibadet ediyorlar iyiligi mi yoksa kötülügü mü seviyorlar aglama duvarı nedir niye önünde taş putun egilip egilip tapıyorlar diye merak etmiştim keşke ölseydim de merak edip almasaydı ALLAHIM NE OLUR AFFET BİR HATA YAPTIM SÜPHESİZ SEN BİZ MÜSLÜMAN KULLARINI ÇOK AFFEDİCİSİN ÇOK MERHAMETLİSİN AFFET BENİ AFFET BU ACİZ KULUNU BİNLERCE TÖVBE ESTAGFİRULLAH SENDEN BAŞKA GİDECEK YOLUM KAPIM YOK AFFET GÜNAHLARIMI ESİRGEYEN BAGIŞLAYAN KORUYUP KOLLAYAN ALLAHIN ADIYLA YÜCELER YÜCESİ KUDRETİ HERŞEYE GÜCÜ YETEN RABBİM BAGIŞLA BENİ :( :( :( :( ;( ;'(
VALLAHİ ben yandım :( :( siz yanmayın :( :( sakın almayın...! sözde din kitabı denen igrenç yahudilerin ayin yaptıgı gizli büyü-sihr tılsımlı şeytani ayetlerin ve tuhaf şeytani sembollerin bulundugu korkunç kitap Ademogullarının yaratılışından itibaren insanların yegane baş düşmanı olan "C î N" leri veya Şeytânları çagırıp iletişime geçmek için kullanılan açık ifadeyle Satanist-Kabbalist kitap Şeytani Güçlerle iletişim kurarak onun emirlerini dinleyip uygulayıp (Üst Akıl Veren îblîsin) onun emirlerini itaat ederek yerine getirmekteler pis yahudiler şeytanı dost edinmişler resmen şeytâna tapıyorlar Bu şeytâni kabbala kitabı içinde son derece korkunç ürkütücü vahşet içeren hatta okuyan Müslümanların aklını akıl saglıgını kaçırması delirmesi psikolojisinin tamamen bozulması hatta intihar etmesi kaçınılmaz bir sondur o yüzden tavsiye forumu sitesine bu kitabın içinde yazılanları maalesef paylaşamıyacagım yinede ısrarla ögrenmek isteyen inadım inat diyen meraklı üyeler özelden mesaj atsın ama tavsiyem siz istemeseniz bile cinler zorla musallat olabilir bedeninize ve ya evinize ailenize inanmayanlara özel mesajdan sayfa sayfa fotograf çekip gönderiyim Uyarı... !sorumluluk kabul etmem başınıza herhangi birşey gelirse kabbala kitabında yazan tuhaf yazılar altta belirttim.
Yenidünyadüzeni Dünyayı yöneten 13kişilik şeytani kabbalist yahudi bankacı trilyoner aileler (isimleri çok uzun)
dünyada Tek dini(Yahudilik) tek dil yahudi dili (İbranice) tek bayrak israil bayragını hakim kılmak özellikle Müslümanları yeryüzünden yok edip arındırmak
Dünyadaki Hükümetleri Ortadan kaldırmak tek bir yönetim şekli ile tek kişilik israile baglı hükümet- ülkeler kurmak ve böyle devam edip gidiyor amaçları planları
Saygı Deger Müslüman Necmettin Erbakan hocamız Doların kime Ait oldugunu 1- Doların arkasında üçgen ve en üstkısmında ki tek göz işaretinin Siyonizm işareti oldugunu Faizlerin dolar kurunun niçin yükseldigini FED federal reserve banknotlarını Amerikan Dolarlarını paraları basan Dünyayı yöneten 13 Siyonist-kabbalist(Satanist) 13 Yahudi (banker) bankacı zengin trilyoner Emperyalist Kapitalist kanla beslenen insanları iliklerine kadar Sömüren faizlerle beslenenen Aileler bankerler 1;Rockefeller grubu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
''Biz oraya Esetin davetlisi olarak gitmedik, Biz oraya, Suriye Halkının davetlisi olarak gittik''

Bu sözleri de tarihe not düşmek adına şuraya yazıyor ve sormak istiyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ötekileştirilmiş, hain ilan edilmiş Muhalif %50 vatandaşı bir araya gelip dese ki ''Biz X ülkesini buraya davet ediyoruz o gelsin''

O X ülkesi de gelse bu topraklara girse ve ''Senin orada ne işin var?'' diyenlere de, ''Eee beni Türk halkı çağırdı ondan geldim'' dese, ne enteresan bir komedi filmi senaryosu olurdu değil mi?

Hak, Hukuk, Yasa, Anayasa, Uluslararası hukuk vs vs bunlar zaten aslında komedi filmlerinde figüran olan diğer unsurlar dı değil mi ?

Evet evet, güzel senaryo çıkar buradan, o kadar da komedi bir film olur ki, 36 ya çıkan şehit sayımıza rağmen yine de bu senaryoya gülenler olurdu bence.

Ben eklemeyeyim sonra halkı gaza getiriyor oluyoruz ama mutlaka bu komedi filmini yakında görürsünüz diye düşünüyorum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Değerli Charliez Charliez kardeşim

Tarihi, topluma dayatılan dizilerden öğrenme şekli bana göre değil çok şükür. Sağcısından solcusundan, liberalinden sosyalistine kadar Okuduğum yüzlerce kitap var. Bunları değerlendirecek de düşüncelerim...

Misalen, bu dizilerde İngiliz elçisine tokat atılır ama Kıbrıs'ın İngilizlere neden bırakıldığı (sebebi önemli değil) anlatılmaz... Bütün dünyaya efelenildiği anlatılır ama kendi canına kasteden suikastçıyı dışarıdan alınan talimat ile affedildiği gösterilmez... Tıpkı Rahip Brunson olayı gibi.

Neyse benim size yazdığım şey bunlar değildi. Anlaşılmamış olmama üzüldüm... Çünkü, bu kadar çok şey yazabilen birisinin Hristiyanlık din değildir demesi üzücü... İnanıp iman eden birini detayda farklı yere götürür, Allah korusun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

''Biz oraya Esetin davetlisi olarak gitmedik, Biz oraya, Suriye Halkının davetlisi olarak gittik''

Bu sözleri de tarihe not düşmek adına şuraya yazıyor ve sormak istiyorum.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ötekileştirilmiş, hain ilan edilmiş Muhalif %50 vatandaşı bir araya gelip dese ki ''Biz X ülkesini buraya davet ediyoruz o gelsin''

O X ülkesi de gelse bu topraklara girse ve ''Senin orada ne işin var?'' diyenlere de, ''Eee beni Türk halkı çağırdı ondan geldim'' dese, ne enteresan bir komedi filmi senaryosu olurdu değil mi?
Bu mantığı, kendi özgür iradesiyle kurabilenler, kimseye biat etme ihtiyacı da duymaz hocam... Ama bu kabiliyete sahip olmayan kütleye haşmetlim yarın çıkıp, benim yüzükten gayrısı yalandı, fani dünyanın zevkine aldandım yani o da aldattı beni dese, hepsi far tututulmuş davşan gibi kalacak... :kas

İnanç sağlam ve sahih değilse, hak hukuk adalet ve vicdan yoksa ümmette; hacı abinin ardında savrulur durur böyle, her seferinde tornistan yapmak da bünyeye zarar be...

Son düzenleme:
tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
At gözlüğüyle bakmaya devam eden insanlara laf anlatamazsınız :) Adam çıkmış güle oynaya ***** bizle. Kimsede çıkıp hayırdır niye gülüyorsun diyemiyor. İnsanları öyle bi korkuttular ki

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
At gözlüğüyle bakmaya devam eden insanlara laf anlatamazsınız :) Adam çıkmış güle oynaya ***** bizle. Kimsede çıkıp hayırdır niye gülüyorsun diyemiyor. İnsanları öyle bi korkuttular ki
Aynen öyle maalesef.
Bunların derdi, vatan millet, din diyanet falan değil tespitimi ıspatlıyorlar her geçen gün... Mahalle yanıyor, hacı abiler saçlarını tarıyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
İnşallah sayı öyle değildir. Sosyal medyayı kapatmaları hayır değil. Allahım sen koru mübarek gecede. Allah sabır versin ailelerimize..
****** Değil **** den fazla net ve açık kendi gözlerimde videoları izledim heleki öğle videolar vardıki sinir olmamak elde değil araştırma devlet tüm hastaneler tıklım tıklım dı burda.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Koro mesajı düzenle sayıları sil kardeşim Koro96 Koro96
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aynen öyle maalesef.
Bunların derdi, vatan millet, din diyanet falan değil tespitimi ıspatlıyorlar her geçen gün... Mahalle yanıyor, hacı abiler saçlarını tarıyor.
Türk olan, Müslüman olan herkesin içi,-dışı yanıyordur. Anlayan anladı saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt