33 Şehidimiz var.

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
29
Bu Cennet Vatanı Ugruna Şehadet Şerbetini İçen Şehid Olan Kahraman Mehmetçiklerimize Cenabı- Haktan Rahmet- Magfiret Diliyorum Rabbim C.C. Rahmet Eylesin... Firdevs Cennetinde Şehitlik Mertebesinde Peygamber Efendimiz H.z. Muhammed Aleyhisselama Komşu Etsin..
Hastanede Tedavisi Süren yaralı Askerlerimize ve Gazilerimize Allah'tan Şifa ,Sıhhat,Afiyet Diliyorum...
82Milyon Türk Vatandaşımızın Başı Sagolsun...
Rabbim C.C. Şehit Ailelerine ve Yakınlarına Sabırlar Versin...
#ŞEHİTLERÖLMEZ #BUVATANBÖLÜNMEZ #BİRÖLÜRBİNDİRİLİRİZ #MEHMETÇİKKARADAHAVADADENİZDEHERYERDE #VATANCANIMSANAOLSUNFEDA #82MİLYONHEPİMİZMEHMETÇİGİZ #KIZILELMA
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İşte Dünyayı yöneten 13 Kabbalist-Satanist Aile listesi Bunların hepsinin Tüm Dünyada Bankaları Var yani bunlar Banka Sahipleri Trilyoner Gizli Aileler

images-5fe7f62340d612ac2.jpg

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Biz ne diyoruz sen ne anlatıyorsun... İmanın şartlarını bi okur musun?

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
29
Degerli Domestos Domestos kardeşim ben anlatamıyorum galiba sen hiç Osmanlı Tarihini Anlatan Payitaht Abdulhamit ,Diriliş Ertugrul dizilerini izlememişsin sanki bence baştan son bölüme kadar izle istersen bu diziler gerçekte yaşanmış olayları hadiseleri kutlu tarihi anlatır...
sana bir zulüm ve zalimlik örnegi vereyim Osmanlı Devletine yıllarca baskı.zulüm.işkence.ölümlerle çeşitli ekonomik saldırılarla adeta esir eden Osmanlı Devleti üzerinde oyun kurarak çeşitli akla hayale gelmeyecek şeytani tuzaklar kurarak Osmanlı Devletini yıkan üç gaddar kişilerin ismini verecem
1; Siyonist Yahudi dönmesi banker(bankacı) David Rockefeller ve Ailesi 2; Evanjelist-Hristiyan banker(bankacı) Mayer De Rothschilds Ailesi ve Hanedanlıgı (hanedan nedemek ? cevap ; Trilyon dolarlık eşyalı saray demek) neyse konumuza devam edelim ....! 3; Evanjelist -Hristiyan banker(bankacı) J.P Morgan Ailesi ve Hanedanlıgı bu Ailede Fazlasıyla Oldukça Zengin Güçlü bu kefereler (Dinsiz Kafirler) para her kapıyı açar sözünü duymuşlar ki CANIM MÜSLÜMAN OSMANLI DEVLETİNİ DARBE İLE YIKMAYA ÇALIŞMIŞLAR MMALESEF
NOT:ismi geçen bu kafir bankerlerin ve Aileleri"nin dünyada oldukça fazla işletmesi şirketi ve bankaları vardır ABD MANNHETTEN BANK, FED FEDERAL RESERVE BANK Rockefeller bank Shell Oil ExxonMobil ,Farm Genital Micro organisma food research (genetigi ile oynanmış degiştirilmiş her türlü gıda tohum ve bugday yurtdışı ithal gıda)
Gelelim Rothschilds ve Ailesine bu keferelerde oldukça üst düzey zengin ailelerden oluşuyor paris-fransa -ingiltere italya-almanya- birleşik arap emirlikleri-kuveyt-katar gibi ülkelerde bankaları vardır örnegin The Mayer De Rothschilds Bank ve daha fazlası
Ve Son Olarak kafir kefere J.P. Morgan ve Ailesi takma uydurma Adı T. Freeman bu aileyi internetten araştırın dünyanın en zengini listelerinde bulamazsınız çünkü aile içinde evlenen bu manyaklar ensest ilişki ve akrabaları ile evlenirler bu sapık ailelerin amacı mallarının servetlerinin dışarıya açıga çıkmamasıdır dünya bunu bilemesin ögrenemesin mantıgı ) işte geldik zurnanın zııııırt dedigi yere uydurma adı Thomas Freeman ve Ailelerine ve kurdukları bankaların nasıl çalıştıgına bakalım kan ve faizle beslenen kan emici Aile oldukça yüksek faizlerle insanları iliklerine kadar sömüren sömürmeyi takıntı-alışkanlık haline getirmiş adeta sömürmeyi kendine misyon-vizyon ediniyor... Deyim Yerindeyse kaşıkla verip dozerle almaktadır bu
Emperyalist ABD Kapitalist ABD (Siyonist)===> İSRAİL ŞEYTAN İSRAİL Yahudilerin saklı gerçegi gizli ilim bilgileri Şeytânın Soyu ve Kabilesi Cînler Alemi "Kabbala kitabı" kitabın dış kapagında tıpkı israil bayragındaki gibi iç içe geçmiş üçgen var bu kitabı okuyabilmek için çok iyi derecede ibranice bilmeniz gerekiyor yazıyor Hoş Geldin Seçilmiş kişi yazıyor Kötülüklerle Meşgul Olma Sanatına tekrar hoşgeldin yazıyor Kötükle Güçlen Kötügün Ardındaki Güç Olmak İstermisin? O zaman bütün insanlıgı din ugruna saptır yollarının üstüne otur yeryüzünde bozgunculuk yaptır kibir benim vazgeçilmez yetenegim tüm insanlıgı benim oldugum gibi ateşe at! onları boş işlere kuruntulara boğ! faydasız işlerle uğraştır! Günahları onlara faydalı süslü göster Şeytani Günahlar benim en büyük Silahım O İnsanlar Nasıl Saadete Mutluluga Huzura Erişeceklerini Sanıyor... Dünyada ve Cehennemde ben olduktan Sonra Bilmezler mi ki? Yaratıcıya ilk ben isyan edip secde emrine baş kaldırdım ilk kibirlenen ve ilk günah işleyen bendim cennette o agaca yaklaşıp insanın yemesini ben sagladım cennette uzun süre rahat yaşayacaksınız dedim süphe vesvese verdim kulaklarına onlarda hemen agaçtan yeyiverdi ayıp yerleri açıldı kendilerine göründü o kadar muhtaç aciz acınası haldeydiler ki agaç yapraklarıyla örtündüler fakat Yaratıcı Öfkelendi Gazablandı bu hareketimi begenmedi ve beni huzurundan lanetleyip kovdu bende beni insanların tekrar dirilip toplanıp hesap verecegi güne kadar zaman tanımasını istedim istegimi kabul etti. Haydi! sen kıyamet gününe kadar mühlet verilenlerdensin! buyurdu. Arkadaşlar internette meraklanıp yabancı bir siteden yaklaşık 7gün önce şipariş ettim kargoyla elime ulaştı keşke ulaşmaz olaydı bu yahudi kitabını verdigim paraya okudukça hissettigim vicdan azabına aglıyorum Haşa tövbe bu kitap insanların hem dünyasını hem ahiretini mahveder yakaaarrrr kitabın ismi kabbala bi merakla aldım Yahudi dini neymiş neye tapar ahiretleri varmı mezhepleri varmı tapınakta (sinagogta) nasıl ibadet ediyorlar iyiligi mi yoksa kötülügü mü seviyorlar aglama duvarı nedir niye önünde taş putun egilip egilip tapıyorlar diye merak etmiştim keşke ölseydim de merak edip almasaydı ALLAHIM NE OLUR AFFET BİR HATA YAPTIM SÜPHESİZ SEN BİZ MÜSLÜMAN KULLARINI ÇOK AFFEDİCİSİN ÇOK MERHAMETLİSİN AFFET BENİ AFFET BU ACİZ KULUNU BİNLERCE TÖVBE ESTAGFİRULLAH SENDEN BAŞKA GİDECEK YOLUM KAPIM YOK AFFET GÜNAHLARIMI ESİRGEYEN BAGIŞLAYAN KORUYUP KOLLAYAN ALLAHIN ADIYLA YÜCELER YÜCESİ KUDRETİ HERŞEYE GÜCÜ YETEN RABBİM BAGIŞLA BENİ :( :( :( :( ;( ;'(
VALLAHİ ben yandım :( :( siz yanmayın :( :( sakın almayın...! sözde din kitabı denen igrenç yahudilerin ayin yaptıgı gizli büyü-sihr tılsımlı şeytani ayetlerin ve tuhaf şeytani sembollerin bulundugu korkunç kitap Ademogullarının yaratılışından itibaren insanların yegane baş düşmanı olan "C î N" leri veya Şeytânları çagırıp iletişime geçmek için kullanılan açık ifadeyle Satanist-Kabbalist kitap Şeytani Güçlerle iletişim kurarak onun emirlerini dinleyip uygulayıp (Üst Akıl Veren îblîsin) onun emirlerini itaat ederek yerine getirmekteler pis yahudiler şeytanı dost edinmişler resmen şeytâna tapıyorlar Bu şeytâni kabbala kitabı içinde son derece korkunç ürkütücü vahşet içeren hatta okuyan Müslümanların aklını akıl saglıgını kaçırması delirmesi psikolojisinin tamamen bozulması hatta intihar etmesi kaçınılmaz bir sondur o yüzden tavsiye forumu sitesine bu kitabın içinde yazılanları maalesef paylaşamıyacagım yinede ısrarla ögrenmek isteyen inadım inat diyen meraklı üyeler özelden mesaj atsın ama tavsiyem siz istemeseniz bile cinler zorla musallat olabilir bedeninize ve ya evinize ailenize inanmayanlara özel mesajdan sayfa sayfa fotograf çekip gönderiyim Uyarı... !sorumluluk kabul etmem başınıza herhangi birşey gelirse kabbala kitabında yazan tuhaf yazılar altta belirttim.
Yenidünyadüzeni Dünyayı yöneten 13kişilik şeytani kabbalist yahudi bankacı trilyoner aileler (isimleri çok uzun)
dünyada Tek dini(Yahudilik) tek dil yahudi dili (İbranice) tek bayrak israil bayragını hakim kılmak özellikle Müslümanları yeryüzünden yok edip arındırmak
Dünyadaki Hükümetleri Ortadan kaldırmak tek bir yönetim şekli ile tek kişilik israile baglı hükümet- ülkeler kurmak ve böyle devam edip gidiyor amaçları planları
Saygı Deger Müslüman Necmettin Erbakan hocamız Doların kime Ait oldugunu 1- Doların arkasında üçgen ve en üstkısmında ki tek göz işaretinin Siyonizm işareti oldugunu Faizlerin dolar kurunun niçin yükseldigini FED federal reserve banknotlarını Amerikan Dolarlarını paraları basan Dünyayı yöneten 13 Siyonist-kabbalist(Satanist) 13 Yahudi (banker) bankacı zengin trilyoner Emperyalist Kapitalist kanla beslenen insanları iliklerine kadar Sömüren faizlerle beslenenen Aileler bankerler

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
Degerli BlackB BlackB yahu kardeşim niye anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz ben tahrif edilmiş kitablardan bahsediyorum Dünyada kaç tane 3 İncil var biliyon mu sen Barnabas incili falan filan bu ayette burada kalsın....! Anlaşılan baska dinlere inaniyorsun...
Maide﴾51﴿ Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları veli edinmeyin. Onlar birbirlerinin velileridir. Sizden kim onları dost edinirse şüphesiz o da onlardandır. Allah zalimler topluluğunu hidayete erdirmez.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Elbette H.z Ademden H.z Muhammed Aeyhisselam'a S.A.V kadar bütün peygamberler ve Yüce Rabbimizin indirdiği hakiki kitablar a sonsuz iman ediyoruz biz Müslümanlar

hocam bak bunlar senin yazdıkların;

NOT: arkadaşlar işin özü hristiyanlık asla bir din degildir...! ve olmayacaktır...! incil tahrif edilmiş (insanlar tarafından yazılmış.saçma sapan bir kitap) her kelimesi hata ve yanlışlarla dolu tuhaf boktan bir kitap içinde ne yazıyorsa uyguluyorlar - yapıyorlar üstelik cennete gideceklerini sanıyorlar aptallar halbuki cennete sadece Müslüman biz ALLAH''IN KULLARI İMAN EDENLER GİRECEK...! KAFİRLER CEHENNEM ATEŞİNE ODUN OLACAK...! KAZANAN TABİKİ MÜSLÜMANLAR OLACAK

1. Hristiyanlık bir dindir, hemde ilahi bir dindir.. Sonradan bozulmuş olsun veya olmasın, Hristiyanlık bir din değildir diyemezsin.
2. İncil kutsal bir kitaptır.. Her ne kadar tahrif edilmiş de olsa içerisinde tahrif edilmeyen yerler mutlaka vardır. Ve içerisinde Allah kelamı bulunan bu kitaba sen boktan bir kitap diyemezsin, dememelisin..
3. Müslümanım diyip müslüman bir kardeşine sen başka dine mensupsun (bunun manası kafirsin anlamına gelir) demek seni küfre götürür, dikkatli olmalısın.
4. Başka bir dine mensup birisini aşağılayamazsın, örnek bir mümin olup onları müslümanlığa kazandırman gerekir, aptallar gerizekalılar diyerek olmaz bu iş.
5. Tarihi dizilerden filmlerden değil güvenilir tarih kitaplarından/kaynaklardan öğrenmelisin, insalara da dirilişi izle payitahtı izle muhteşem yüzyılı izle tarihi gerçekleri orada gör dersen komik duruma düşersin..
6. yazdığın ayetin konuyla ne alakası var onu da anlamadım. kimse kimseyi veli edinmiyor.. yanlış ifadelerin oldu o konuda seni uyardım fakat hata ettim sanırım ?

Açılan konu başlığından geldiğimiz noktaya bak.. neyse "senin dinin sana benim dinim bana" deyip konuyu kapatayım..

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
29
Yenidünyadüzeni Dünyayı yöneten 13kişilik şeytani kabbalist yahudi bankacı trilyoner aileler (isimleri çok uzun)
dünyada Tek dini(Yahudilik) tek dil yahudi dili (İbranice) tek bayrak israil bayragını hakim kılmak özellikle Müslümanları yeryüzünden yok edip arındırmak
Dünyadaki Hükümetleri Ortadan kaldırmak tek bir yönetim şekli ile tek kişilik israile baglı hükümet- ülkeler kurmak ve böyle devam edip gidiyor amaçları planları
Saygı Deger Müslüman Necmettin Erbakan hocamız Doların kime Ait oldugunu 1- Doların arkasında üçgen ve en üstkısmında ki tek göz işaretinin Siyonizm işareti oldugunu Faizlerin dolar kurunun niçin yükseldigini FED federal reserve banknotlarını Amerikan Dolarlarını paraları basan Dünyayı yöneten 13 Siyonist-kabbalist(Satanist) 13 Yahudi (banker) bankacı zengin trilyoner Emperyalisteri Açıklıyorum...sana bir zulüm ve zalimlik örnegi vereyim Osmanlı Devletine yıllarca baskı.zulüm.işkence.ölümlerle çeşitli ekonomik saldırılarla adeta esir eden Osmanlı Devleti üzerinde oyun kurarak çeşitli akla hayale gelmeyecek şeytani tuzaklar kurarak Osmanlı Devletini yıkan üç gaddar kişilerin ismini verecem 1; Siyonist Yahudi dönmesi banker(bankacı) David Rockefeller ve Ailesi 2; Evanjelist-Hristiyan banker(bankacı) Mayer De Rothschilds Ailesi ve Hanedanlıgı (hanedan nedemek ? cevap ; Trilyon dolarlık eşyalı saray demek) neyse konumuza devam edelim ....! 3; Evanjelist -Hristiyan banker(bankacı) J.P Morgan Ailesi ve Hanedanlıgı bu Ailede Fazlasıyla Oldukça Zengin Güçlü bu kefereler (Dinsiz Kafirler) para her kapıyı açar sözünü duymuşlar ki CANIM MÜSLÜMAN OSMANLI DEVLETİNİ DARBE İLE YIKMAYA ÇALIŞMIŞLAR MMALESEF NOT:ismi geçen bu kafir bankerlerin ve Aileleri"nin dünyada oldukça fazla işletmesi şirketi ve bankaları vardır ABD MANNHETTEN BANK, FED FEDERAL RESERVE BANK Rockefeller bank Shell Oil ExxonMobil ,Farm Genital Micro organisma food research (genetigi ile oynanmış degiştirilmiş her türlü gıda tohum ve bugday yurtdışı ithal gıda) Gelelim Rothschilds ve Ailesine bu keferelerde oldukça üst düzey zengin ailelerden oluşuyor paris-fransa -ingiltere italya-almanya- birleşik arap emirlikleri-kuveyt-katar gibi ülkelerde bankaları vardır örnegin The Mayer De Rothschilds Bank ve daha fazlası Ve Son Olarak kafir kefere J.P. Morgan ve Ailesi takma uydurma Adı T. Freeman bu aileyi internetten araştırın dünyanın en zengini listelerinde bulamazsınız çünkü aile içinde evlenen bu manyaklar ensest ilişki ve akrabaları ile evlenirler bu sapık ailelerin amacı mallarının servetlerinin dışarıya açıga çıkmamasıdır dünya bunu bilemesin ögrenemesin mantıgı ) işte geldik zurnanın zııııırt dedigi yere uydurma adı Thomas Freeman ve Ailelerine ve kurdukları bankaların nasıl çalıştıgına bakalım kan ve faizle beslenen kan emici Aile oldukça yüksek faizlerle insanları iliklerine kadar sömürür Yeni Dünya Düzenini kurmak için En Üstte RT yazan tarikat acımasız Rockefeller Mason Locasi

images-63eb2c3a27d9888d3.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
hocam bak bunlar senin yazdıkların;

1. Hristiyanlık bir dindir, hemde ilahi bir dindir.. Sonradan bozulmuş olsun veya olmasın, Hristiyanlık bir din değildir diyemezsin.
2. İncil kutsal bir kitaptır.. Her ne kadar tahrif edilmiş de olsa içerisinde tahrif edilmeyen yerler mutlaka vardır. Ve içerisinde Allah kelamı bulunan bu kitaba sen boktan bir kitap diyemezsin, dememelisin..
3. Müslümanım diyip müslüman bir kardeşine sen başka dine mensupsun (bunun manası kafirsin anlamına gelir) demek seni küfre götürür, dikkatli olmalısın.
4. Başka bir dine mensup birisini aşağılayamazsın, örnek bir mümin olup onları müslümanlığa kazandırman gerekir, aptallar gerizekalılar diyerek olmaz bu iş.
5. Tarihi dizilerden filmlerden değil güvenilir tarih kitaplarından/kaynaklardan öğrenmelisin, insalara da dirilişi izle payitahtı izle muhteşem yüzyılı izle tarihi gerçekleri orada gör dersen komik duruma düşersin..
6. yazdığın ayetin konuyla ne alakası var onu da anlamadım. kimse kimseyi veli edinmiyor.. yanlış ifadelerin oldu o konuda seni uyardım fakat hata ettim sanırım ?

Açılan konu başlığından geldiğimiz noktaya bak.. neyse "senin dinin sana benim dinim bana" deyip konuyu kapatayım..
Boşuna kürek çekmeyelim hocam... Ben pes ediyorum. :bye

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
88944700_10157950407694231_5189737935854895104_o.jpg

Suriyede ne işimiz var diyenlere
Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Tam araştırma durumum yok elimde telefon sadece bi üstten geçtim. Tarihimize hakim biri yanlışsa düzeltmesi dileğiyle.

Resim Çanakkale şehitlerinden.

Çanakkale savaşı, 18 Mart 1915 - 9 Ocak 1916 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. 18 Mart 1915'te başlayan ilk saldırı 9 ocak 1916 tarihinde karşı donanmanın ülkeyi tamamen terk etmesi ile son bulmuştur.

Suriye'nin bizim topraklarımızdan çıkışı..
Vilâyetimiz olan Suriye'yi biz 1918'de kaybettik.

Yani Çanakkale Şehitlerini verdiğimizde orası bizimdi ve şehitlerimiz Türk'tü. Yani Suriyeli falan değildi.

Kaçırdığım kısmı anlayamıyorum. Suriyeyi tekrar vatan toprağı mı yapıyoruz. Biri açıklarsa sevinirim.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Tam araştırma durumum yok elimde telefon sadece bi üstten geçtim. Tarihimize hakim biri yanlışsa düzeltmesi dileğiyle.

Resim Çanakkale şehitlerinden.

Çanakkale savaşı, 18 Mart 1915 - 9 Ocak 1916 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. 18 Mart 1915'te başlayan ilk saldırı 9 ocak 1916 tarihinde karşı donanmanın ülkeyi tamamen terk etmesi ile son bulmuştur.

Suriye'nin bizim topraklarımızdan çıkışı..
Vilâyetimiz olan Suriye'yi biz 1918'de kaybettik.

Yani Çanakkale Şehitlerini verdiğimizde orası bizimdi ve şehitlerimiz Türk'tü. Yani Suriyeli falan değildi.

Kaçırdığım kısmı anlayamıyorum. Suriyeyi tekrar vatan toprağı mı yapıyoruz. Biri açıklarsa sevinirim.
İşlerine gelince idlip veya Libya bizim olur bu sebeple işimiz var oralarda derler.

İşlerine gelmeyince, Atatürk Selanik'te doğmuş ve oradan gelmiş yani Atatürk'te mülteci olmuştur çünkü Selanik bizim toprağımız değil derler.

Yani, onlara göre her şartta her şekilde haklılar...kısaca Hiç bir şey olmasa bile bir şey olmuştur mantığı diyebiliriz...

temhem16 Çevrimdışı

temhem16

Aktif Üye
24 Ağu 2018
109
55
Bunların onlara göre şunlara göresi yok bu ülkede sınırlarımızıa hürriyetimize kim kastediyorsa kendini bu ülkenin vatandaşı hissedenin askerimizin yanında olması gerekiyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Bunların onlara göre şunlara göresi yok bu ülkede sınırlarımızıa hürriyetimize kim kastediyorsa kendini bu ülkenin vatandaşı hissedenin askerimizin yanında olması gerekiyor.
Bu sebeple sizin düşüncede olanlarla anlaşmamız mümkün değil maalesef...

Konu içerisinde; askere, devlete vatana millete karşı yazılmış tek kelime yok. Daha fazla yazmıyorum çünkü olayı, yazılanlardan farklı değerlendiriyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt