3000-3500 TL Telefon Tavsiyesi (Sipariş Verildi)

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Şahsen şuan kronik problemi ortaya çıkmayan işlemcisi daha iyi olan ve 5G teknolojisi olan mi 10 lite tercih ederdim.İleride 5G teknolojisine hızlı geçiş olursa 5G li cihazlar iyi prim yapar diğerleri değer kaybına uğrar.

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
orta sagment mi 10T lite 5G ben aldım çok güzel telefon stereo hoparlör tavsiye ederim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Şahsen şuan kronik problemi ortaya çıkmayan işlemcisi daha iyi olan ve 5G teknolojisi olan mi 10 lite tercih ederdim.İleride 5G teknolojisine hızlı geçiş olursa 5G li cihazlar iyi prim yapar diğerleri değer kaybına uğrar.
Bizdeki piyasa niteliğe bakmıyor.
Bizdeki piyasa reklama bakıyor.
Reklamı olmayan cihazı ikinci elde adamdan saymıyorlar.
Ölücü esnaf takımı böyle yapıyor en azından.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
3g ile 4g arasında böyle bir durum oluşmadı... 5G de oluşacağını, özellikle bizim buralarda hiç ihtimal vermiyorum.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Tavsiyelerde bulunan herkese çok teşekkür ederim lakin ben farklı bir çözüm buldum.

Zaten 3000-3500 arası harcama yapacaktım, kendi kullandığım telefonu Iphone 8Plus 256 gb 4000küsür liraya satıp üzerine 3000 lira ekleyince Iphone 11 alabiliyordum. Bu aklıma internette iphone çift sim araştırması yaparken geldi. Esim özelliği olan bir telefon Iphone 11. Şirket hattım ve şahsi hattımla birlikte birkaç gündür sıkıntısız kusursuz kullanıyorum. Esim hakkında bilgi almak isteyen olursa tüm deneyimlerimi paylaşabilirim :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Tavsiyelerde bulunan herkese çok teşekkür ederim lakin ben farklı bir çözüm buldum.

Zaten 3000-3500 arası harcama yapacaktım, kendi kullandığım telefonu Iphone 8Plus 256 gb 4000küsür liraya satıp üzerine 3000 lira ekleyince Iphone 11 alabiliyordum. Bu aklıma internette iphone çift sim araştırması yaparken geldi. Esim özelliği olan bir telefon Iphone 11. Şirket hattım ve şahsi hattımla birlikte birkaç gündür sıkıntısız kusursuz kullanıyorum. Esim hakkında bilgi almak isteyen olursa tüm deneyimlerimi paylaşabilirim :)
Yani E-SIM sayesinde birden fazla hat cihaz üzerinde işletilebiliyor mu?
Oldukça iyiymiş.
E-SIM için herhalde Operatör bayisine ya da Apple mağazasına gitmek gerekiyordu sanırım, yanlış mı hatırlıyorum? :alala

IOS tercih etmeniz de isabetli olmuş. Fazla güncellemedikçe akıcı kalmaya devam edecektir.
Tek sıkıntı pilinin fazla kapasiteli olmaması.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Yani E-SIM sayesinde birden fazla hat cihaz üzerinde işletilebiliyor mu?
Oldukça iyiymiş.
E-SIM için herhalde Operatör bayisine ya da Apple mağazasına gitmek gerekiyordu sanırım, yanlış mı hatırlıyorum? :alala

IOS tercih etmeniz de isabetli olmuş. Fazla güncellemedikçe akıcı kalmaya devam edecektir.
Tek sıkıntı pilinin fazla kapasiteli olmaması.
Hocam Esim ile bir cihaza 1 tane ekleme yapabiliyorsunuz. Diğer hattınızda nano sim olarak kullanabiliyorsunuz, dolayısıyla iphone çift hat kullanmış oluyorsunuz. Esim almak için hat sahibinin GSM operatörüne gidip bunu istediğini belirtmesi ve 30-40 TL gibi bir bedelle kendisine verilen karekodu hattı aktif olduğunda ilgili işlem menülerinden telefonuna tanımlaması gerekmekte. Apple mağazası bu işe bakmıyor.

Yıllardır ios kullanıyorum 2. telefon hep android (güçlü modeller değil tabiki kullandığım androidler) kullanırdım. 2 telefon kullanmanın sıkıntılarını buraya yazmakla bitiremem. Bu özellik sayesinde tek telefona geçtim. Telefon modelimi yükseltmiş oldum.

Güncelleme ile ilgili her güncellemeyi sürekli yüklerim ama 3 yıldır kullandığım 8 Plus telefonda ne takılma ve kilitlenme olmadı bugüne kadar. Önceki iphone telefonlarımdada bu olmamıştı.

Pil ile ilgili ise kağıt üzerinde tatminkar olmayabilir ama sürekli internet açık mailler gelip gidiyor. Çift haf görüşmeler ve çift whatsapp aktif günde yarısı ancak bitiyor. Gayet tatminkar bir performans bence. Zaten 1 gün yetmesi benim işimi görür. Herkese tavsiye ederim bu esim olayını.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri