3000-3500 TL Telefon Tavsiyesi (Sipariş Verildi)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Şarjı bu şekilde değil de aynı senaryo ile kullanıp kıyaslamak gerek.
Ayrıca 7000'e rağmen 4000'lik ile aynı harcıyorsa orada ters giden bir şeyler bariz vardır.

Hem benchmark konusunda geçmişte hile yapan Samsung'a bu konuda kolay kolay güvenmem.
Aynı harcıyor demedim saatte yaklaşık olarak aynı oranda harcıyor dedim yani Oppo 6.4 inç ekranla saatte yaklaşık 320 mah harcarken Samsung 6.7 inç ekranla yaklaşık 340 mah harcıyor. Tekrar söyleyeyim çok ağır ve büyük bir telefon görmeden almamak gerekir.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bu arada benchmark testlerinde hile yapmayan üretici yok neredeyse, Oppo, Huawei ya da Xiaomi yazınca da bol miktarda suistimal çıkıyor karşımıza

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Hocam bu modeli ilk başta bende düşünmüştüm ama çokça sensör sorunu çıkmış. Konuşurken ekran açık kalıp farklı menülere girme durumları oluyormuş. Çözümü sensörleri kapatma kısayolu ile bulmuşlar. Başka çözüm göremedim. Yazılımsal değil donanımsal olduğu söyleniyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam bu modeli ilk başta bende düşünmüştüm ama çokça sensör sorunu çıkmış. Konuşurken ekran açık kalıp farklı menülere girme durumları oluyormuş. Çözümü sensörleri kapatma kısayolu ile bulmuşlar. Başka çözüm göremedim. Yazılımsal değil donanımsal olduğu söyleniyor.
O model Mi Note 10 lite değil miydi?
Bunda da mı çıktı?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Mi 10 lite değil de, Mi Not 10 lite daha iyi... Batarya farkı var.
O cihazın ahizesini değiştirmemekte ısrar etti Xiaomi.
Orada benden puan kaybetti.
Aynı mesele Redmi Note 9 Pro'da da oldu.
Yeni cihazlar üretim hatası nedeniyle servise gitti, yeni aldığım cihazı da servise göndermek istemem açıkçası.

Realme XT'de Wi-fi kopması yaşıyorum evet ama çok da önemsemiyorum açıkçası.
Bir de telefonsuz kalamam diye göndermiyorum. :sirit

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi bir şey oldu kısacası.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt