3 AYLIK KISA SÜRELİĞİNE TANITIM AMAÇLI ÜCRETSİZ SİNEMA KANALLARI.

S Çevrimdışı

sefabey

Yeni Üye
26 Nis 2019
21
43
hocam, yayınları bizzat yaptığınız için söylüyorum filmlerin neredeyse tamamı 16:9 ekrana tam oturması için stretch edilmiş, bu durumda insan yüzlerinin uzamasına sebep oluyor. altta ve üstte boşluk bırakıp filmi orijinal formatta yayınlarsanız daha keyifli bir seyir sunabilir.
arkadaşım 10.000 binden fazla izleyicimizden belitrtiğiniz şekilde bir şikayet almadığımız için yaşadığınız sorunun yanlızca sizden kaynaklı oldugunu düşünüyoruz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mrb aylık ücret nedir?

forum kuralları gereği fiyat bilggisi vb şeylere izin verilmiyor bu sebeple detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3 ay da kısa süreliymiş :) çoğu yer günlük veriyor :hihi
diğer iptv'cilerden çok çok farklıyız

Son düzenleme:
teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
bendede face twit yok iymi :slapbi ara insta açtım onu bile kullanmadığımdan:yumruk şifre için bile uğraşmıyom.. en kötü özelden fiyat alcaz :danger

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
bendede face twit yok iymi :slapbi ara insta açtım onu bile kullanmadığımdan:yumruk şifre için bile uğraşmıyom.. en kötü özelden fiyat alcaz :danger
Bende hiç sosyal medya yok :) sadece forum var :)

arkadaşım 10.000 binden fazla izleyicimizden belitrtiğiniz şekilde bir şikayet almadığımız için yaşadığınız sorunun yanlızca sizden kaynaklı oldugunu düşünüyoruz
Web serverde sorun var sanırım,dün girdiğimde "ubuntu apache test sayfası" vardı,bende oraya bir fiyat listesi sayfası yapın veya yaptırın diyecektim ama şimdi baktım maalesef artık girilmiyor sayfaya sevgili sefabey.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
wevd mb120 de şimdi bendede denedim açılıyor hatta bu 21 kanalı ssiptvye yükleyip onuda açtık sıkıntısız çalışıyor

yani server derken açıkcası vesteldede samsungdada açılıyor kanallar bende bilginize..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
wevd mb120 de şimdi bendede denedim açılıyor hatta bu 21 kanalı ssiptvye yükleyip onuda açtık sıkıntısız çalışıyor
Demiştim ,tabii maç bitti ,Göz-Göz'üm nihayet gelibiyet aldı çok şükür ,ardından listeyi ottye yükledim,sıkıntısız izliyorum ,kendi yaptığım ott ile :) teşekkür ederim,3 ay film izlerim artık :ok
Saat 15'e kadar izliyordum zaten sevgili teknolojix :) ,ama artık çalışmıyor,en azından bende çalışmıyor :ok şimdi bak bakayım belki sende çalışıyordur :)

Geri
Üst Alt