211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hoteltv nin ki ayri,iptv ninki ayri diye biliyorum ben,yaniliyor muyum? ikisinin secenekleri farkli cünki

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhaba, aşağıda resimde görebileceğiniz mb 211 kartlı hi-level marka bir tv aldım. ss-ip tv ve ott playerde canlı kanallar çalışmıyor, servera yüklü filmler açılıyor, canlı kanallar bir an açılıp gidiyor. Aynı iptv yi mb100 kartlı yine hi-level marka diğer televizyonumda sorunsuz izliyorum. Bu sorunum yazılımsal mıdır? Öyle ise bu tv ye hangi yazılımı yüklemeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

20200521_011108.jpg
Tvye reset atıp tekrar denendimi acaba ,kanal listesini yedekleyip dene bakalım.Eğer vod oynuyorsa sıkıntı yoktur sanırım ,yoksa vod da oynamazdı :ok

B Çevrimdışı

BÜLENT AKYOL

Yeni Üye
8 Nis 2020
3
54
Tvye reset atıp tekrar denendimi acaba ,kanal listesini yedekleyip dene bakalım.Eğer vod oynuyorsa sıkıntı yoktur sanırım ,yoksa vod da oynamazdı :ok
Fabrika ayarlarına döndürdüm. ott player a mail ve şifremi tekrar girdim. Sonuç değişmedi. Vod lar çalışıyor, diğerleri 1sn ye açılıyor buffering diyor 3-5 sn sonra tekrar 1 sn gösterip tekrar buffering diyor. Dediğim gibi diğer mb100 tv de, telefonda aynı iptv ler normal çalışıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Fabrika ayarlarına döndürdüm. ott player a mail ve şifremi tekrar girdim. Sonuç değişmedi. Vod lar çalışıyor, diğerleri 1sn ye açılıyor buffering diyor 3-5 sn sonra tekrar 1 sn gösterip tekrar buffering diyor. Dediğim gibi diğer mb100 tv de, telefonda aynı iptv ler normal çalışıyor.
Buffering diyorsa ya internet hızı düşük veya kanalı izleyen çok anlamına geliyor bana göre ,genelde bu 2 şıktan dolayı oluyoır buffering.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ama aynı modeme bağlı diğer tv de, telefon ve bilgisayarda problem yok.
Bende bu 2 nedenden dolayı oluyor ,evde aynı anda 1tv, 2 laptop,3 telefon 1 masaüstü çalışıyor ,üstelik hız baya iyi ,100 (kablonet),ama uydu alıcısında bazı kanallarda yapıyor .bazı kanallrda yapmıyor ,hanım youtubeden örgü yemek vidyoları izliyor ,oğlum evden iş yapıyor ,interneti kullanıyor .Tabii bu konuda iddia etmiyorum belki de yazılımdan dolayıdır.Olmazsa full yazılım konusunda tv barkod fotosunu yayınlayıp yazılım isteyebilirsin :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, aşağıda resimde görebileceğiniz mb 211 kartlı hi-level marka bir tv aldım. ss-ip tv ve ott playerde canlı kanallar çalışmıyor, servera yüklü filmler açılıyor, canlı kanallar bir an açılıp gidiyor. Aynı iptv yi mb100 kartlı yine hi-level marka diğer televizyonumda sorunsuz izliyorum. Bu sorunum yazılımsal mıdır? Öyle ise bu tv ye hangi yazılımı yüklemeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

20200521_011108.jpg
ilk sayfada güncel klasör içindeki picasso yu yükleyebilirsiniz.
ama yazılımsal olabileceğini sanmıyorum arada aynısı bende oluyordu filmler açıyor ama canlı yayın açılmıyordu arada bir ilk kurulum yapıyordum düzeliyordu

D Çevrimdışı

demir42

Yeni Üye
16 May 2020
7
43
dosya çıkış türünü output=m3u8 yapıp denermisin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Biss li yayınlarda tv reset çekip açılıyor ondan sonra çözmeye başlıyor sizlerde durum denir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt