18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
samsung va panel cikti.
hayırlı olsun güle güle kullanın samsung va panel olması güzel 55UHL950 TV'yi LG ıps panel olduğu için aldım oturma odasına kurdum 49UHL650 kendim kullanıyorum oda samsung va panel biri genel kullanım için biri özel kullanım için yeterli artık başka tv almam desem yalan olur 3-4 yıl sonra artık samsung 65 inç son seri bir tv alırım şimdilik bunlar idare eder.... ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,482
65
cavuk ogrenirim.
yok canim hallederiz abi, daha vakit bulup basina gecmedim.
teraspy, abi ne oluyor orda. ???
abi bana en kralindan lomborgini yazilimi yapsak.

Yabi ben fark edeyim diye maşallah alt alta karalamışsın ardı ardına ,gördüm gördüm ,mubarek :haha1

Modlamayla Bluetooth özelliği açilir mi?
Açılır evet ,ama içinde hem modül olmalı hemde yazılım desteği olmalı ,yoksa sadece menüde görünür olur :ok ,ama dts için bakmak lazım ,bir ara F fikoloji bunu ayarlayıp bi film çeksin :)

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Kayseri'de 60 tl, Sakarya'da 90 tl.
Yolduğumuz kâr diyorlar herhalde.
Bişey anlamıyor değil. Artık servis neyin ne olduğunu şaşırdı. Bir marka 2 yıl bı marka 3 yıl, biri ücretli kurulum biri ücretsiz. Biri duvara kurulurken kurulum ücretsiz ama aparat ücretli, diğeri ise duvara kurulumda aparatta ücretli, Vestel 43 inç altı ücretli. Üstü ücretsiz. Regal de aynı şekilde.
Seg 48 55 gibi büyük ekranları ücretsiz.
Vs vs vs. Ben bile artık neyin ne olduğunu unuttum.

IMG_20200623_204537.jpg

Sakarya'da aparatsiz 120 TL istediler. Ben de mecbur talep oluşturdum. Sonra Adem Abinin videosunu izledim. Kurulumu kendim yaptım. Ertesi gün geldiler. Kardeşim kapıya bakmış. Biz kurduk demiş. Eleman da garanti istemiyor musunuz, garanti kapsamına almayalım mı demiş gitmiş. Ben de kardeşime dedim. Sıkıysa almayın deseydin diye... F fikoloji

F fikoloji hocam sizde neden menü siyah ve simgeler farklı. Aynı tv mi bu? Modlanmış falan mı?

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
hayırlı olsun güle güle kullanın samsung va panel olması güzel 55UHL950 TV'yi LG ıps panel olduğu için aldım oturma odasına kurdum 49UHL650 kendim kullanıyorum oda samsung va panel biri genel kullanım için biri özel kullanım için yeterli artık başka tv almam desem yalan olur 3-4 yıl sonra artık samsung 65 inç son seri bir tv alırım şimdilik bunlar idare eder.... ?
tesekkur ederim.
65 inci nereye kuracasin.

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
netflix sertifikalı mı bakıyorsunuz, normal mi?
sertifikali.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

arkadaslar, bu sekilde tuncmatigin akim korumali prizini kullaniyorum elektrik dalgalanmalarinda ise yariyormu yoksa sadece kagit ustunde mi ise yariyor.

IMG_20200626_113734.jpg

IMG_20200626_113543.jpg

panel ve pixel testi yaptim olu pixel gozume carpmadi, ekranda goze carpan bir sikinti yok, aksam karanlikta da denedim dikkatli baktim ekran saglam, ulh960 i ayaklari haricinde begendim, kasa ve panel arasinda herhangi bir isik sizmasi ve bosluk vs de yok. ya sansliyiz yada azda olsa kaliteye onem verilmis.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hakaniko

Yeni Üye
8 Haz 2020
20
33
sertifikali.

arkadaslar, bu sekilde tuncmatigin akim korumali prizini kullaniyorum elektrik dalgalanmalarinda ise yariyormu yoksa sadece kagit ustunde mi ise yariyor.

IMG_20200626_113734.jpg

IMG_20200626_113543.jpg

panel ve pixel testi yaptim olu pixel gozume carpmadi, ekranda goze carpan bir sikinti yok, aksam karanlikta da denedim dikkatli baktim ekran saglam, ulh960 i ayaklari haricinde begendim, kasa ve panel arasinda herhangi bir isik sizmasi ve bosluk vs de yok. ya sansliyiz yada azda olsa kaliteye onem verilmis.
Beyaz ekranda dener misiniz? Bende beyaz ekranda sanki ışık homojen değil gibi. Gerçi çıksa burda da gözükürdü. Akım korumalı priz ise bildiğim kadarıyla voltaj dalgalanmasında etkili değil. OIası kısadevre durumlarında yıldırım durumlarında işe yarıyor diye biliyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sakarya'da aparatsiz 120 TL istediler. Ben de mecbur talep oluşturdum. Sonra Adem Abinin videosunu izledim. Kurulumu kendim yaptım. Ertesi gün geldiler. Kardeşim kapıya bakmış. Biz kurduk demiş. Eleman da garanti istemiyor musunuz, garanti kapsamına almayalım mı demiş gitmiş. Ben de kardeşime dedim. Sıkıysa almayın deseydin diye... F fikoloji

F fikoloji hocam sizde neden menü siyah ve simgeler farklı. Aynı tv mi bu? Modlanmış falan mı?
Bu TV farklı eski model eski tema. Sizinki gibi gıcır yenilerden değil ?
Sadece arkadaşa tarif etmek için eklemiştim resim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Estağfurullah F fikoloji hocam. O tv nin yazılımları ve modlaması itibariyle bizimkilerden daha iyi olduğunu düşünüyorum ?
Yok be mb130p ana kart
Giriş seviyesi ana kart. Zamanında o vardı.
Benim TV ile pek işim olmaz evdeki TV ye modifiye yapmayı bırak profil dosyalarını bile hiç almadım. TV pek izlemeye vaktim olmaz arada film indirip izlerim USB ile o kadar

Geri
Üst Alt