Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

C Çevrimdışı

Cesaret2012

Yeni Üye
25 Eyl 2018
2
39
Evet, gençler,MB97 kartta netflix ,kesin çalışıyor,belirteyim (MB98 de de olur sanırım) :ok
netf.jpg
arkadawlar ben yazilimi yukledim ama netflix gelmedi ne yapmaliyim

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
V Çevrimdışı

Vestel49fb

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazılanları harfiyen uyguladım tv açıldı fakat versiyonda herhangi bir değişiklik yok nedendir acaba?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
H Halilll7 alıntı:
Ağbi ben bu dosyayı indirdim usb ye attım tvye taktığımda bu dosyayı desteklemiyor diyor o yüzden yazılımı da atmıyor ne yapabilirim...Acil yardım.

TEKNOwest TEKNOWEST F fikoloji

H Halilll7:
Zip veya Rar' dan çıkart önce ,sonra usb2.0 belleği FAT32 formatla ,çıkarttığın " upgrade_ xxx " isimli dosyayı bu belleğe kopyala,belleği tvye tak,kumandayı eline al,MENÜ+ 1+5+0+5 tuşlarına bas,sana "haydaaa,usta burada bir dosya var,alayımmı" diye soracak "Evet" de ,cihaza yüklesin,bir süre sonra pat karşında yepyeni versiyon

O Çevrimdışı

ozgurdemirbilekk

Yeni Üye
18 Kas 2019
8
23
Ben güncellemeyi yaptım ancak herhangi bir değişiklik olmadı netflix gelmedi her şey aynı. Yazılım modlama konusuna girdiğimde de hangisini yükleyeceğimi bilemedim o kadar karışık ki.

IMG_20191119_00072798169163542b76cb.jpg

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Kusura bakmayın bu konuda gerçekten çok bilgisizim, nasıl yapacağım?
downloadprofile.mb97 adında boş bir not defteri oluştur dikkat et .mb97.txt olmasın. FAT32 formatlı boş bir usb diske kopyalayıp tv ye tak sonra menü 4725 çıkan sayfada usb operations seçip flash diski tekrar pc ye al ve 3 adet dosya oluşturduğunu göreceksin bunları bir yere upload edip linkini yolla.

O Çevrimdışı

ozgurdemirbilekk

Yeni Üye
18 Kas 2019
8
23
downloadprofile.mb97 adında oluşturduğum not defteri ile beraber power_up adlı bir not defteri oluitu dediğiniz gibi yapınca. İkisi de boş

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
downloadprofile.mb97 adında oluşturduğum not defteri ile beraber power_up adlı bir not defteri oluitu dediğiniz gibi yapınca. İkisi de boş
Bak burada yazmıştım,üstelik sabit konu ,dosyalarıda vermiştim,forumun yukarısındaki "Ara" kısmından aratsaydın bilgiye rahatlıkla ulaşırdın ,şimdi yukarıdaki linkten dosyayı indir ,OKU.txt iyice oku,profillerini tvden alıp (3 adet olacak bunun SW olanını) sw olanı sıkıştırıp :
Buraya yükleyip linki de buraya yaz ki sevgili dostlarım D NetCaliber ve M mesutank sana düzenleyip geri yollasınlar :ok

Geri
Üst Alt