Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

O Çevrimdışı

ozgurdemirbilekk

Yeni Üye
18 Kas 2019
8
23
Biliyorum çok şey soruyorum ancak bunlardan hangisinin yükleme dosyasını alıp televizondan alacağım?
Profil reader java linux
Profil reader java windows
sw profil patcher
hangisi?
downloadprofile.mb97
Bak burada yazmıştım,üstelik sabit konu ,dosyalarıda vermiştim,forumun yukarısındaki "Ara" kısmından aratsaydın bilgiye rahatlıkla ulaşırdın ,şimdi yukarıdaki linkten dosyayı indir ,OKU.txt iyice oku,profillerini tvden alıp (3 adet olacak bunun SW olanını) sw olanı sıkıştırıp :
Buraya yükleyip linki de buraya yaz ki sevgili dostlarım D NetCaliber ve M mesutank sana düzenleyip geri yollasınlar :ok

Ekran-Alintisia537b302c9fc0e9b.png

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Biliyorum çok şey soruyorum ancak bunlardan hangisinin yükleme dosyasını alıp televizondan alacağım?
Profil reader java linux
Profil reader java windows
sw profil patcher
hangisi?

Ekran-Alintisia537b302c9fc0e9b.png
hocam bunu indir içerisinde sonu mb97 olanı boş flasha at tv ye tak menü 4725 tuşla usb operation seçip flashı tekrar pcye tak ve içerisinde swprofile.bin hwprofile.bin dosyasını bir şekilde burda paylaş

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Sanırım başardım.

klasörü rar dan çıkar profile dosyasını olduğu gibi boş bir fat32 flash diske kopyala menü 4725 ve usb operation işlem bitince fişi çıkarıp tak menü de netfix gelmez ise kumandanın fav 2 tuşuna kısayol atadım esn yüklü ise netflix açılacaktır.

O Çevrimdışı

ozgurdemirbilekk

Yeni Üye
18 Kas 2019
8
23
tamamdır hallettim teşekkür ederim

klasörü rar dan çıkar profile dosyasını olduğu gibi boş bir fat32 flash diske kopyala menü 4725 ve usb operation işlem bitince fişi çıkarıp tak menü de netfix gelmez ise kumandanın fav 2 tuşuna kısayol atadım esn yüklü ise netflix açılacaktır.

A Çevrimdışı

ahulanriza

Yeni Üye
13 Kas 2019
9
40
bende 2015 te aldığım medion life x17024 tv vardı. Çok uğraştım.Medion firması ile görüştüm. Bir Türlü ne youtubeye ne de netflixe çare buldular. Taki buradaki forumu görene kadar. Yükledim cuk diye oturdu. İlk aşamada youtube düzeldi. Ama netflix çıkmadı. Bugün tesadüf vestel menüye girdim. Netflixi gördüm şu an izliyorum. Çok teşekkür ederim. Sizden bir isteğim daha olacak. BU Medion Life uygulamasını değiştirebilir miyim? Çünkü iptv uygulamalarda yok. İp tv nasıl yükleyebilirim?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
bende 2015 te aldığım medion life x17024 tv vardı. Çok uğraştım.Medion firması ile görüştüm. Bir Türlü ne youtubeye ne de netflixe çare buldular. Taki buradaki forumu görene kadar. Yükledim cuk diye oturdu. İlk aşamada youtube düzeldi. Ama netflix çıkmadı. Bugün tesadüf vestel menüye girdim. Netflixi gördüm şu an izliyorum. Çok teşekkür ederim. Sizden bir isteğim daha olacak. BU Medion Life uygulamasını değiştirebilir miyim? Çünkü iptv uygulamalarda yok. İp tv nasıl yükleyebilirim?
Smart portaldan bahsediyorsanız değiştirirsiniz

A Çevrimdışı

ahulanriza

Yeni Üye
13 Kas 2019
9
40
nasıl yapacağız forumda aradım bulamadım yazılımı sizin sayenizde değiştim. Bir de portalı değiştirirsem olacak :)

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
nasıl yapacağız forumda aradım bulamadım yazılımı sizin sayenizde değiştim. Bir de portalı değiştirirsem olacak :)
sırasıyla "config-connectivity-portal-portalmode-hex ini 0x00000001 yapıp ardından "config-customer-name-name" kısmında MEDION yazan yeri VESTEL ile değiştirip kaydedin. Profili tv ye tekrar atıp işlem bitince fişi çekmeyi unutmayın olmaz ise menü 4725 den fabrika ayarlarına dönün

A Çevrimdışı

ahulanriza

Yeni Üye
13 Kas 2019
9
40
deneyeceğim :)
sırasıyla "config-connectivity-portal-portalmode-hex ini 0x00000001 yapıp ardından "config-customer-name-name" kısmında MEDION yazan yeri VESTEL ile değiştirip kaydedin. Profili tv ye tekrar atıp işlem bitince fişi çekmeyi unutmayın olmaz ise menü 4725 den fabrika ayarlarına dönün

A Çevrimdışı

ahulanriza

Yeni Üye
13 Kas 2019
9
40
İyi akşamlar yeniden vestel toolbar ile config-connectivity-portal-portalmode-hex ini 0x00000001 yaptım fakat name kısmını vestel yapamadım. İzin vermiyor. Bir diğer husus vestel smart menü açılacak dimi bunu yapınca?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
İyi akşamlar yeniden vestel toolbar ile config-connectivity-portal-portalmode-hex ini 0x00000001 yaptım fakat name kısmını vestel yapamadım. İzin vermiyor. Bir diğer husus vestel smart menü açılacak dimi bunu yapınca?
Dosyaları bana gönderin bi kontrol edeyim. Kendi tvmde medion portalı açabilmiştim tersi ile vestel portal açılacaktır diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt