17mb230 Görüntü İyileştirme

fikoloji 

tavsiye forumu çözüm ekibi
TFC Team
13 Eki 2018
6,841
113
17MB230 Görüntü performans iyileştirmesi
Ana kart olarak vestelin son çıkanı olmasına rağmen, görüntüden herkes şikayetçi olmaktadır. Yine tavsiye forumu farkı ile en hızlısından görüntü iyileştirmesi karşınızdadır.

17MB230 ANAKARTLI TÜM MODELLERDE AYNI DOSYA KULLANILMAKTADIR VE AŞAĞIDA BELİRTİLEN PROSEDÜRLE YÜKLEME YAPILMALIDIR
1. Boş ve formatlanmış USB bellek içerisinde "pq" isimli bir klasör atılır.
2. USB bellek TV'nin USB portuna takılır.
3. Menü tuşuna basılır, sonrasında kumanda ile sırasıyla “4725” rakamları tuşlanarak üründe servis menu açılır.
4. Servis menu üzerinden "USB operations" yapılır.
5. Üründe fiş sök/tak işlemi yapılır, power on/off sonrası yeni profile dosyaları yüklenmiş olacaktır.
7. Yükleme tamamlandıktan sonra servis menu PQ satırında versiyonun SVN:293286c olduğu kontrol edilerek işlem tamamlanmalıdır.

ADIM-1-

ADIM-2-

ADIM-3-

ADIM-4-

ADIM-5-

ADIM-6-

ADIM-7-

17mb230 Görüntü iyileştirme linki;
Gizli İçerik
Bu içeriği görebilmek için bu yazıyı beğenmeniz gerekiyor.

17mb230 güncellemeleri için tıklayınız.

Son düzenleme:

rasittumbalı

Aktif Üye
1 Ocak 2020
30
8
37

Hocam fark etti gibi. Bende 58U9500 var renk ayarları önem kazanıyor galiba. Sadece şu memc özelliğini açınca gölgelenme yapıyor. Ben onda değişiklik olmuşmudur diye düşündümde sorun devam ediyor. Herhalde bu düzelcek bir şey değil.

yalcinkaya040

Aktif Üye
10 Ara 2019
33
8
40
merhaba konu ve destekleriniz icin cok tşkler paylaşımlarınızı merakla takip ediyorum. anladığım kadarıyla bu ek dosya ile mb230 anakartlı jvc markalı tv yükleme yapılabiliyor, herhangi bir soruna karşı elimde full yazılımı mevcut sorunsuz eski ayarlarına dönüş yapabilirmiyim.

Üst Alt