17MB120 Güncel Çekirdek Yazılım. 2.45.122 (2.45.12.2)

L Çevrimdışı

labkamil

Yeni Üye
10 Eki 2018
34
40
Merhaba A Ado Amazon’dan Toshiba 49U7763DAT satın aldım. Ayarlardan baktığımda yeni sürüm görülmüyor. Yüklü sürüm: v.2.41.5.0 olarak görülüyor. Bilgiler aşağıdadır.
Bu konudaki son sürümü bu cihaza uyumlumudur. Ayrıca follow me aktif edilebilir mi?
A92F7FD9-94D9-42F2-A614-50639A61E1B3.jpg

653C46DC-9AF6-4600-B63E-5E9FC6B9123D.jpg

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Yeni Üye
22 Eyl 2018
5
33
Benim de FW sürümü 2.41.5.0 ve internetten arattığım zaman yeni sürüm bulunamadı diyor. Acaba buradaki yazılım Toshiba 49U7763DAT için uyumlu mudur?

M Çevrimdışı

Mamihla

Yeni Üye
9 Eki 2018
4
36
A Ado Hocam merhabalar. Forumda yeni üyeyim, ancak uzun süredir üye olmadan takip ediyorum. Amazon açıldığında Toshiba 49U7763DAT alanlardan biriyim. Acaba bu konudaki çekirdek yazılım A avatar ve L labkamil arkadaşımızın da sorduğu üzere bizim TV'lere uyumlu mudur? Bir konuda Toshiba ve JVC tvlerin yazılımlarının kendine has olduğunu ve Vestel yazılımlarıyla güncellenmesini pek tavsiye etmediğinizi söylemiştiniz. Ben mi yanlış hatırlıyorum? Bu yazılım uygunsa ve güncellersek acaba açılıştaki logo vs gibi Toshiba görsellerinde değişiklikler olur mu? Tavsiye eder misiniz güncellemeyi? Şimdiden teşekkür ederim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado Hocam merhabalar. Forumda yeni üyeyim, ancak uzun süredir üye olmadan takip ediyorum. Amazon açıldığında Toshiba 49U7763DAT alanlardan biriyim. Acaba bu konudaki çekirdek yazılım A avatar ve L labkamil arkadaşımızın da sorduğu üzere bizim TV'lere uyumlu mudur? Bir konuda Toshiba ve JVC tvlerin yazılımlarının kendine has olduğunu ve Vestel yazılımlarıyla güncellenmesini pek tavsiye etmediğinizi söylemiştiniz. Ben mi yanlış hatırlıyorum? Bu yazılım uygunsa ve güncellersek acaba açılıştaki logo vs gibi Toshiba görsellerinde değişiklikler olur mu? Tavsiye eder misiniz güncellemeyi? Şimdiden teşekkür ederim.

Yazılım konusunda oluşan bazı gelişmelere yönelik yeni bir güncelleme yapmak gerekecek azizim zira HITACHİ TOSHİBA ve JVC üretimleri sonrası bu konular biraz eski geçerliliklerini yitirmeye başladı.

Kısa zamanda bir bilgilendirme ve hatta başarabilirsem bir canlı yayın ile sizlere bu yazılım konularında belli başlı bilgiler sunacağım.

Siz tv nize ait seri numarasını yazarmısınız rica etsem :ok

M Çevrimdışı

Mamihla

Yeni Üye
9 Eki 2018
4
36
Yazılım konusunda oluşan bazı gelişmelere yönelik yeni bir güncelleme yapmak gerekecek azizim zira HITACHİ TOSHİBA ve JVC üretimleri sonrası bu konular biraz eski geçerliliklerini yitirmeye başladı.

Kısa zamanda bir bilgilendirme ve hatta başarabilirsem bir canlı yayın ile sizlere bu yazılım konularında belli başlı bilgiler sunacağım.

A Ado Hocam vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim. Yayınınızı dört gözle bekliyor olacağım. Televizyonumun seri numarası SN: 7873826 700518

L Çevrimdışı

labkamil

Yeni Üye
10 Eki 2018
34
40

Bende veriyim seri nosunu:) seri numarası 7873826 700045

D Çevrimdışı

demirkol44

Yeni Üye
15 Eki 2018
1
54
Arkadaşlar Merhaba;

17MB120 kullanıcıları için hiç beklemediğim halde yeni bir güncelleme geldi.

Yeni Yazılımınız Ektedir :ok

[Gizli içerik]
Teşekkürler...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Merhaba;

17MB120 kullanıcıları için hiç beklemediğim halde yeni bir güncelleme geldi.

Yeni Yazılımınız Ektedir :ok

[Gizli içerik]
Teşekkürler.

E Çevrimdışı

ekaragoz

Yeni Üye
17 Eki 2018
7
44
Merhaba bende yeni uye oldum daha once netflix ileligili bir sorunumu ado beyin sayesinde cozmustum tesekkur ediyorum tekrar kendisine simdiki sorum su 49ub8300 kullaniyorum mb120 anakartin son surumunu yuklemek icin diger aradaki surumleri tek tek yuklemem gerekirmi yoksa bu surumu direk yukledigimde daha once gelen yazilimlarin icerikleri de yuklenirmi daha iyi verim almak icin tek tek ara yazilimlari yuklemelimiyim tesekkur ederim

E ekaragoz, A Ado

S Çevrimdışı

Sahan001

Yeni Üye
22 Eki 2018
8
39
Merhabalar aranıza yeni katıldım size bir sorum olacaktı bende de 48UA9300 4k 3D 2.29.11 versiyonu olan vestel Tv var bu tvye 2.45.12.2 sürümünü yüklesem çalışır mı acaba birde bu sürüm çalışmazsa
eski sürümü bulabilir miyiz teşekkürler

Ana kartım 17MB120 yazmayı unutmuşum

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt