15 Bin TL ye kadar telefon tavsiye.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Umut hocam fp açısından çok mantıklı geliyor iyide bir seçim.
@Sota üstad almış denildi s22 oda açıklarsa işlemci türünü s22 de gözüm var açıkcası.
O S22 Ultra aldı kampanya ile.
Açıkçası bu kadar kasmanıza gerek yok.
865 de gayet güçlü bir işlemci, 4-5 yılı rahat çıkarır.
Bence bütçenizi 888 var diye zorlamayın.
Oneplus da attım yukarıda, 888 mevcut.
Onu da düşünebilirsiniz.
Bence ülkeye servisi biraz olsun yerleşmiş olan Xiaomi de düşünülebilir.
MIUI pek içimi açmasa da.

İsterseniz şunu da düşünebilirsiniz;

Arkadaşa X3 Pro aldık.
ROM'u bence MIUI'dan hafif.
Yüklü gelen uygulamalar da ADB olmadan rahatlıkla kaldırılabiliyor.
Tabi biz 6300'e aldık.
Şimdi fiyatı uçmuş.

Kamera vs bir çok konuda fazla beklentiniz yoksa, benim gibi salt performans önceliğiniz mevcutsa uygun fiyatlı bir alternatif alın geçin.
Samsung veya Xiaomi alır geçerim, illa Android olacaksa.
Samsung'un ROM çeşitliliği nasıl bilmiyorum, KNOX açılıp kapatılabiliyor sanırım.

Bence detaylarda fazla boğulmadan alın geçin birini.
Çünkü yazılımı cihazları hızla eskitiyor zaten, optimizasyon IOS ekosistemi gibi değil malum.

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
129
O S22 Ultra aldı kampanya ile.
Açıkçası bu kadar kasmanıza gerek yok.
865 de gayet güçlü bir işlemci, 4-5 yılı rahat çıkarır.
Bence bütçenizi 888 var diye zorlamayın.
Oneplus da attım yukarıda, 888 mevcut.
Onu da düşünebilirsiniz.
Bence ülkeye servisi biraz olsun yerleşmiş olan Xiaomi de düşünülebilir.
MIUI pek içimi açmasa da.

İsterseniz şunu da düşünebilirsiniz;

Arkadaşa X3 Pro aldık.
ROM'u bence MIUI'dan hafif.
Yüklü gelen uygulamalar da ADB olmadan rahatlıkla kaldırılabiliyor.
Tabi biz 6300'e aldık.
Şimdi fiyatı uçmuş.

Kamera vs bir çok konuda fazla beklentiniz yoksa, benim gibi salt performans önceliğiniz mevcutsa uygun fiyatlı bir alternatif alın geçin.
Samsung veya Xiaomi alır geçerim, illa Android olacaksa.
Samsung'un ROM çeşitliliği nasıl bilmiyorum, KNOX açılıp kapatılabiliyor sanırım.

Bence detaylarda fazla boğulmadan alın geçin birini.
Çünkü yazılımı cihazları hızla eskitiyor zaten, optimizasyon IOS ekosistemi gibi değil malum.
haklısın Umut hocam ahh birde mi10t pro fiyatları acayip uçmasaydı, bana göre tam alınacak cihazdı, şu Amazon ve satıcıya attığım mail in cevabı gelsin bakalım aklımda soru işareti kalmasın , duruma göre sd 865 yada 888 arası bişey bakıcam artık.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
haklısın Umut hocam ahh birde mi10t pro fiyatları acayip uçmasaydı, bana göre tam alınacak cihazdı, şu Amazon ve satıcıya attığım mail in cevabı gelsin bakalım aklımda soru işareti kalmasın , duruma göre sd 865 yada 888 arası bişey bakıcam artık.
Ne sordunuz ki? Hangi cihaz için?

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
129
Model kodundan ayırt edilebiliyordu öncekiler;

ROW yazmışlar, açılımını bilmiyorum.
bende sm-s901e sd ve sm-s901b exynos model no su ile bulabildim. tabi bunların sonunda / 2 harf daha olabiliyor. anlamadığım konu bunu satarken çokmu zor yanına işlemcisini belirtmek vatandaşı kıvrandırtmasalar böyle.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bende sm-s901e sd ve sm-s901b exynos model no su ile bulabildim. tabi bunların sonunda / 2 harf daha olabiliyor. anlamadığım konu bunu satarken çokmu zor yanına işlemcisini belirtmek vatandaşı kıvrandırtmasalar böyle.
Satıcılar yazıyor genelde.
İşi bilen satıcılar.
Samsung'a mail atıp sorun.
Samsung Türkiye'ye.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben olsam o paraya yada meblağ yükseldikçe ios tercih ederdim. Android ömrü kısa bir gömlek 👍

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
snapdragon 888 vs gen1 işlemciler sıkıntılı fazla ısınıyor bütün cihazlarda aynı. Bir tek onepluslarda biraz iyi durumda. biraz kalite bekleyenler ois olmasına dikkat etsin. Mi11t prolarda kronik ısınma problemi var telefon yanıyor. düz model ise mediatek fotoğraf konusunda pek tatmin etmeyebilir. Her iki cihazdada ois yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt