Yüksek görüntü kalitesi hd uydu tavsiye

Necati_Simsek Çevrimiçi

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
545
55
hey gidi günler hey
benim ilk Receiver Next idi sanırım 1000 serisi,zaten ilk cihazları da bu idi
yılını unuttum gitti,1999 veya 2000 olabilir Bankalar Cad.Yüksel Handa idiler komple onlara aitdi o bina
Next'in 1000 serisi hiç olmadı, efsane seri 2000'den başladı. O da doktorun sayesinde efsane oldu. Hala onun çizdiği yolda gidiyorlar, şuan ki next internet machina, next 2000 hd cx next 64 modelleri hep 2000 efsanesinin devamları niteliğinde.
Senin kullandığın machina serisi artık hafıza problemi nedeniyle yazılım yapılmıyor ayrıca machina serisiyle uğraşan koreli mühendisler orhan beyle beraber ayrıldılar.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Next'in 1000 serisi hiç olmadı, efsane seri 2000'den başladı. O da doktorun sayesinde efsane oldu. Hala onun çizdiği yolda gidiyorlar, şuan ki next internet machina, next 2000 hd cx next 64 modelleri hep 2000 efsanesinin devamları niteliğinde.
Senin kullandığın machina serisi artık hafıza problemi nedeniyle yazılım yapılmıyor ayrıca machina serisiyle uğraşan koreli mühendisler orhan beyle beraber ayrıldılar.

ben 1000 diye hatılıyorum ama 2000 de olabilir sanırım 5/6 ay kadar kullandım her hafta bir cihazlarını tükettim:kiskis

o zaman Marmara İşhanın da Karadağ vardı bileniniz iyi bilmesi gerekiyor,onlardan ben ilk Humax ı almıştım
5400 modeli ki o zaman efsane cihazdı!,şimdi rakamlara bakın,orada Onur diye bir delikanlı vardı,benim o uyduruk
Next e $ 200 saydılar,5400 içinde $ 550 dediler bana 500 e indirdiler!! ben de $ 300 kağıt üste verdim+Nexti de getirip
onlara verdim,yaw ne paraymış sonra 5400 cihazı bir ara 550 sonra 600/650 lere çıkmıştı!
DB den sonra dünyada ilk EMU lu cihaz 5400 idi,DB nin de resim kalitesi malumken 5400 alemin kralıydı yaw:ok

sonra ömrüm hep Humi/Kati/Techni ile geçti 4K larını ilk ben getirmiştim,onlarda süper idi
şimdi yine alacağım ama döviz "kurları" berbat,gel de al şimdi!

T Çevrimdışı

temel reis

Yeni Üye
9 Ocak 2020
26
41

Konu eski ama gündemi güncel elimde yedi tane uydu alıcısı var buna zamanında 2 maşımı verdiğim Dreambox ta dahil hiç biri next 2053 hd hevc h . 265 verdiği görüntüyü vermedi
fiyat 250 TL benim önerim de bu cihaz

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Cihaz alacaksanız ömürlük istiyorsanız sadece bu markalara ağırlık verin
Forever server için
Mediastar 2727
Mediastar 4030
Gibi
İcone pro ömür boyu serveri var bunun
Nashare destekli cihazlar
Server türü
Forever
Nashare
Orca
Funcam
Phoenix
Bu serverlı cihazlar alabilirsiniz diğerlerine bakmayın

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben onu bit pazarından 5 tl ye aldım işe yaramaz beş para etmez bir cihaz 5 değil 1 kuruş bile etmez o ?
Dahili uydu alıcıya devam galiba.. Aslında bende sunny 14700 var. Mstar işlemcili görüntü kalitesi net doygun.. Ama alıcının bazı tuşları TV ile çakışıyor. ?
Dipnot düşeyim awox st ile sw versiyonları farklı. Hatta sw versiyon dahili alıcı görüntü kalitesi daha güzel.
Mesela sw versiyonda kumanda çakışmıyordu.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Dahili uydu alıcıya devam galiba.. Aslında bende sunny 14700 var. Mstar işlemcili görüntü kalitesi net doygun.. Ama alıcının bazı tuşları TV ile çakışıyor. ?
Dipnot düşeyim awox st ile sw versiyonları farklı. Hatta sw versiyon dahili alıcı görüntü kalitesi daha güzel.
Mesela sw versiyonda kumanda çakışmıyordu.
Ne kadar bütçe var ona göre tavsiye edebilirim

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ne kadar bütçe var ona göre tavsiye edebilirim
Benim için öncelikle görüntü kalitesi önemli geri başka özellik istemiyorum. Tercihim kasalı alıcı. Humax filbox alıcı var işlemci vs. güzel fakat onunda kanal sıralaması gibi sorunları var. Platform cihazı olduğu için. Bütçe olarak ucuz cihaz arıyorum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Benim için öncelikle görüntü kalitesi önemli geri başka özellik istemiyorum. Tercihim kasalı alıcı. Humax filbox alıcı var işlemci vs. güzel fakat onunda kanal sıralaması gibi sorunları var. Platform cihazı olduğu için. Bütçe olarak ucuz cihaz arıyorum.
hem ucuz hem görüntü kalitesi iyi cihaz bulmak çok zor.görüntü kalitesinde en iyi cihazlar technisat-humax-katherin cihazlardır.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
hem ucuz hem görüntü kalitesi iyi cihaz bulmak çok zor.görüntü kalitesinde en iyi cihazlar technisat-humax-katherin cihazlardır.
Humax htr 1000s filbox cihazı güzel ama 300 den sonra kanal taşıma yapılıyormuş. Favori listesi oluşturmak gerekiyor. O kadar uğraşmak sıkıcı. Ama cihazda broadcom işlemci var kore malı. Dandik Çin malı gibi değil. Ve ucuz 80 - 90 TL

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri