Yörel Pazar Kampanya Duyurusu (YorelPazar.com üzerinden alışverişlerde geçerli)

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Hayırlı satışlar

Çekiliş ile ilgili biraz daha bilgi verebilirmisiniz

Tüm forumları üyeleri dahil mi olacak yoksa forumda ki çekilişler gibi katılım yapanlar arasında mı çekilecek vs

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Hayırlı satışlar

Çekiliş ile ilgili biraz daha bilgi verebilirmisiniz

Tüm forumları üyeleri dahil mi olacak yoksa forumda ki çekilişler gibi katılım yapanlar arasında mı çekilecek vs

Güzel dileğiniz için teşekkür ederiz.

Forum ana sayfa en üst kısımda çekiliş duyurusu olacak, çekilişe katılanlar arasından kazanan belirlenecek.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Antakya yöresi bu tür ürünler için gerçekten ciddi derecede iyi bir yerdir:ok
Ben özellikle o yörenin(çeşitli yerlerinden olmak üzere) "Zeytinyağı" çok beğeniyorum ki
övünmek gibi olmasın ama ben bu işden iyi derece de anlarım(Bergama dan dolayı)
o yörenin kendi has bir tadı vardır yağlarının(kimisi beğenmeyebilir,ağır gelir kokuyor v.s diyebilir
ama hiç birisi değil aslında! "aromaları" çok üst düzey dir!)

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Antakya yöresi bu tür ürünler için gerçekten ciddi derecede iyi bir yerdir:ok
Ben özellikle o yörenin(çeşitli yerlerinden olmak üzere) "Zeytinyağı" çok beğeniyorum ki
övünmek gibi olmasın ama ben bu işden iyi derece de anlarım(Bergama dan dolayı)
o yörenin kendi has bir tadı vardır yağlarının(kimisi beğenmeyebilir,ağır gelir kokuyor v.s diyebilir
ama hiç birisi değil aslında! "aromaları" çok üst düzey dir!)

Kesinlikle bilenler bu konuda Ege bölgesinden çok daha kaliteli zeytinyağı çıktığını söyler. Ağır gelmesi, kokması vs yapış biçimine göre değişiyor ek olarak. Örneğin zeytinin toplanma süresinden, asitini salması için bir süre ağzını açık bırakmaya kadar birçok etken mevcut. Biz en düşük asit seviyesinde olan yağları bulup üzerine test ediyoruz. Uygun görürsek sizlere ulaştırıyoruz :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Tekrar hayırlı olsun, umarım başarılı olursunuz, bu arada Google aramada çıkıyorsunuz, birinci sırada Tavsiye Forumu var ama ?

Screenshot_20200924-195724.png

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
o Aromasını ben çok beğeniyorum,zaten bütün esprisi orada ama millet "ağır" diyor sevmiyor v.s
o kokuyor-ağır diyenler zaten işten anlamıyorlar:kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
fiyatlar yerinde!
bunları biraz indirin,ya da ona göre kampanya veya forum için bir şeyler veya daha da cazip
gelecek durumlar yaratın,yani zorlayın biraz,zaten işler nanay her sektörde milleti iyice
huylandırmayın,şu Gaz tuz her ne haltlar çıkacaksa çıksın gari,ülen bitiyoruz döviz çıldırdı yaw

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt