Yinemi Aynı Arıza ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Evet Neymiş Allahın Sopası Yokmuş derler

Haksız kazancın bedeli ağır olurmuş.

Aldatılan her müşteri kaybedilen bir servettir. :mutlu

F Çevrimdışı

Fishbone

Yasaklı Üye
10 Şub 2021
1
40
Adem hocama sormak istiyorum ama bilmiyorum görür mü acaba
Ustam benim lg 42lm615s tv var sorunu tv yi açıyorum 1 saat kadar izliyorum normal sonra görüntü gidiyor ses yayın devam ediyor dinlendiriyorim bir kaç saat yine açıyorum aynı 1 saat kadar izleyip aynı sonuc...
Sorun nerde olabilir 1 saat kadar sıkıntısız neden çalışıyor

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Ustam benim lg 42lm615s tv var sorunu tv yi açıyorum 1 saat kadar izliyorum normal sonra görüntü gidiyor ses yayın devam ediyor dinlendiriyorim bir kaç saat yine açıyorum aynı 1 saat kadar izleyip aynı sonuc...
görüntü gittiğinde tlf feneri ekran kontrolü yapın silik bir görüntü varsa led bar kaynaklı olabilir.

E Çevrimdışı

Emrw7492

Yeni Üye
24 Ara 2020
40
32
Kardeşim bende de lg lm 760 s vardı aynı sorundan servis geldi ledler arızalı dedi iyi eyvallah değiştirin dedim değiştirdiler tv geldi 2 saat falan düzgün çalıştı hemen aradım servisi sabah geldi baktı taktığımız ledler arızalı çıkmış bellikş dedi kardeşim ben led sipariş edeyim sende bu arada tvsiz kalma dedi ben yine eyvallah dedim o günün ilerleyen saatlerinde resimde göreceğin duruma geldi 3-4 gün sonra tv evden alındı alındıktan sonra tam 4kez led değişimi yapıldı sevis sırasında bu süreç 1bay sürdü tabikii en son besleme kartından şüphelendiler oda çare olmadı bende artık bırakın yapmayın dedim Adem Helvacı Adem Helvacı reis tüm detayları biliyor inşallah senin tv düzelir

IMG_20210110_121030f5f057f63f0bf91c.jpg
IMG_20210108_2347137e664bbf83650c89.jpg
IMG_20210104_223351e8d038ac8876677b.jpg

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Ben birsey ekleyeyim modelini bilmiyorum fakat gecende basima geldi gittigim bir firmanin samsung tv sini servise yollamislar ayni seyi soylemisler grafik karti arizali fakat bizdeki tv calisiyor ama renkler mor gibi olmus servis 800tl talep etmis

Tanidigim bir tamirciye goturdum tv de grafik karti olmaz dedi tv ye bakalim neymis gorelim fiyat cikartalim dedi ve 1 saat sonra aradi tv de birsey yok calisiyor dedi bi sure calistiktan sonrami ariza veriyor gibi bazi seyler sordu sonrasinda tv yi 3 saat calistirmis her hangi bi sikinti gorememis bosuna icini acip sizden para almayalim dedi tv hala calisiyor isin garibi servisin 800 tl istedigi cihaz bir islem yapilmadan calisiyor olmasi

Aklimdaki soru acaba servis icini acip soketler cikartip takip biseylermi yapti bir temassizligi giderdi yanlışlıkla bilerek yapilsa para isterler yaptik diye zaten de o yüzden yanlışlıkla diyorum orda bir soru isareti var

Geri
Üst Alt