Yeni tanıştığınız bayan hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Tek taraflı düşünceye göre yargı paketi açıklamak diğer tarafı zan altında bırakır.

Madem çok merak ettiğin çok şey var ilişkinde, aç okut bu konuyu. O sana ve diğer arkadaşlara cevapları versin.

Onu da tanımam, senide. 2 nizinde niyetini 2 niz bilir.

Senin dediklerinden yola çıkarak sana sorayım; saf, temiz, anadolu kızı dediğin, eğitim ve kültür seviyesini hesapladığın birini daha ilişki başında ne sebep ile evine davet ettin ? Niyet ve amacın neydi bu talepte ?

Yanlış anlaşılmasın, 2 nizde 10 numaradırsınız, 10/1 de olabilirsiniz ama tek taraflı his ve görüşe göre değerlendirme yapmak tarafsız olmaz düşüncesindeyim.
Hakkınızda hayırlısı, saygılar.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mahmut40

Yeni Üye
7 Kas 2019
7
45
Tek taraflı düşünceye göre yargı paketi açıklamak diğer tarafı zan altında bırakır.

Madem çok merak ettiğin çok şey var ilişkinde, aç okut bu konuyu. O sana ve diğer arkadaşlara cevapları versin.

Onu da tanımam, senide. 2 nizinde niyetini 2 niz bilir.

Senin dediklerinden yola çıkarak sana sorayım; saf, temiz, anadolu kızı dediğin, eğitim ve kültür seviyesini hesapladığın birini daha ilişki başında ne sebep ile evine davet ettin ? Niyet ve amacın neydi bu talepte ?

Yanlış anlaşılmasın, 2 nizde 10 numaradırsınız, 10/1 de olabilirsiniz ama tek taraflı his ve görüşe göre değerlendirme yapmak tarafsız olmaz düşüncesindeyim.
Hakkınızda hayırlısı, saygılar.
buraya açtıığım bu konudan bahsettim.bazıların mesajlarınıda okudum .bayağa kızdı.senin aklın yokmu neden başkalarına soruyorsun,başkaları pencereden atla derse atlarmısın gibilerinden laflar etti
bende ona kendisini ve beni burada kimsenin tanımadığını,bu yüzden endişe etmemesini söyledim.güya beni zorla götürdün diyerek kendisini savunmaya çalışıyor :)daha önce bu konuda kendisini kullanılmış olarak hissettiğini bende ona bu durum hoşuna gidiyorsa kendini kullanılmış olarak görmenin yanlış olduğunu söyledim
niyet amaç sadece nefsi arzular.fazla ileri gitmek istemedim.çünkü ortada aramızda kesin verilmiş karar yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Konu sahibi vatandaş sana soylenecek cok sey varda neyse.sen bi kere adam olsan evlenecegim kiz dedigin bayanı oyle evlere felan götürnezsin bide ileri gitmeden bibseyler yasadik deyip burda anlatmazsin.önce sen bi adam ol zaten gerisi gelir. He zaten seninle 2. Günde eve gelenden de hayır bekleme eş meş olmaz ondan.
sen olsan getirmezmiydin yoksa getirecek durumun mu olmazdı(olmadı ) :) senin getirmediğin yada getiremediğinden tam olarak hayır geleceğine nasıl emin olabiliyorsun.?
burası sanal ortam.kimse kimseyi tanımıyor.sen bu konudan rahatsız olmuş gibisin.fikir edinmek amacıyla yazıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Emin ol o sözlendiği herife OS bile yaptı. Tanıştığı adamın 2. gün evine giden ve bir şeyler yaşayan kişi sözlenme derecesine geldiği kişiyle haremlik selamlık uygulayacak değil herhalde.
yani eve gelmeseydi sana göre dah önce kimseyle ilişki yaşamamış,elini bile tutturmamış anlamına mı geliyor
sen eşinin yada evlenecek olan kişinn bu durumuna bakarak kıyaslama yaptın?
yani sana göre elini tutturmayan kız namuslu,eve giden namussuz mu oluyor
eğer böyle düşünuyorsanız çok boynuzlarsınız

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Konu kişisel atışmaya dönüyor...

a16be528781c0724313f8e4b4b8569a8.jpg

M Çevrimdışı

mahmut40

Yeni Üye
7 Kas 2019
7
45
Konu sahibi vatandaş sana soylenecek cok sey varda neyse.sen bi kere adam olsan evlenecegim kiz dedigin bayanı oyle evlere felan götürnezsin bide ileri gitmeden bibseyler yasadik deyip burda anlatmazsin.önce sen bi adam ol zaten gerisi gelir. He zaten seninle 2. Günde eve gelenden de hayır bekleme eş meş olmaz ondan.
sen götüremediğin için adam mı oluyorsun.adamlığı senden öğrenecek değilim
sırf senin eve gelmeyen yada götüremediğin bır kıza (kadına) namuslu gözüyle bakarsan o kafayla çok boynuzlanırsın,ruhun bile duymaz
ozaman kimın adam olduğu belli olur

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
sırf senin eve gelmeyen yada götüremediğin bır kıza (kadına) namuslu gözüyle bakarsan
burdan
sırf senin eve gelmeyen yada götüremediğin bır kıza (kadına) ?? namussuz iftirası çıkmazmı

sen götüremediğin için adam mı oluyorsun.adamlığı senden öğrenecek değilim
değilsen bile ,sen götüremediğin demek uygunmu?

yani sana göre elini tutturmayan kız namuslu,eve giden namussuz mu oluyor
birde kendi açından bak empati

madem götürdün düğün zamanı evlenin. istemeye gidin çalsın davullar

M Çevrimdışı

mahmut40

Yeni Üye
7 Kas 2019
7
45
burdan
sırf senin eve gelmeyen yada götüremediğin bır kıza (kadına) ?? namussuz iftirası çıkmazmı

değilsen bile ,sen götüremediğin demek uygunmu?

birde kendi açından bak empati

madem götürdün düğün zamanı evlenin. istemeye gidin çalsın davullar
kelime oyunu yapma
eve gelen bir kıza namussuz yaftası vurmak adamlığa sığaar mı
bana adam olmadığını söyleyen kişi açıkça bunu söylüyor.demekki kendi adam değilmiş
belkide kendi götüremediğinden kıskançlık tribine giriyor
sonuçta götürdüğüm kişide aklı başında olgunlukta biri
ayrıca ben kalkıpta karşımdakine ortada kesinleşmiş birşey yokken bir vaadette bulunup yalanda söylemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt