Yeni Nesil AWOX Arayüzü ! Awox U5100 Android 7.0 İle Geldi !

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Kuruluma gittiğimiz bir evde karşımıza bir sürpriz çıktı ve müşterinin bize danışarak aldığı AWOX U5100 STR modeli yeni Android arayüzü ile gelmiş. Android 7.0 ile oldukça şık ve hızlı bir arayüz oluşturulmuş. Henüz detaylı inceleme fırsatımız olmadı ve stüdyo ortamında bir video çekemedik. Ancak en kısa zamanda bununla ilgili daha detaylı video çekeceğiz :)

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
34
40
hocam bunumu almali?a101 deki hi level imi? iptv icin aliyorum. iptv programlari sorunsuz calissin ve hizli olsun kafi.

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
34
40
hocam bunumu almali?a101 deki hi level imi? iptv icin aliyorum. iptv programlari sorunsuz calissin ve hizli olsun kafi.

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369

Açıkçası şuanda Hi-Level 49UHL650 bi adım önde bence. Daha stabil bir arayüzü var. Vestel kalitesi var. IP Tv uygulaması rahatça kullanılabiliyor. Diğer tarafta U5100STR güncel sürümle gelirse oda android kartını çekip geniş bir uygulama mağazası vaat ediyor. Biz fikrimizi belirtelim arasında tercih yine size kalsın :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri