Yeni millenicom kullanıcılarına 1 ay bedava

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.
1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.
Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 8C1158E3C."
İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
millenicom donerse, sartlarda uygun olursa kodu kullanirim:krotey

E Çevrimdışı

erdiyildiz

Yeni Üye
23 Haz 2019
2
35
Millenicom adsl&fiber interneti taahütsüz olarak BD6933D2 kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 333 0 333 ü aradığınızda BD6933D2 kodunu iletin ve 1 ay ücretsiz ve taahütsüz olarak kullanın...

isim: Erdi YILDIZ

Sefa06 Çevrimiçi

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Merhaba

1 AY UCRETSIZ internet hediye Kampanya indirim kodu C9A79169 .

Arkadasinizin bu kodla beraber, 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Firma değiştirirken aktivasyon ve kurulum ücretlerini iyi öğrenin ona göre hesap yapıp geçmeniz de fayda var ayrıca mevcut aboneliğinizi kapatmadan başka firmaya geçerseniz aktivasyon ve kurulum ücretleri daha düşük çıkıyor hatırlatma olarak paylaşmak istedim.

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Yeni taşındığım binada TT Fiber altyapısı var. Bu nedenle Millenicoma başvurmayı düşünüyorum. Modemi kiralıyor muyuz ya da satın alabiliyor muyuz? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Sefa06 Çevrimiçi

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Yeni taşındığım binada TT Fiber altyapısı var. Bu nedenle Millenicoma başvurmayı düşünüyorum. Modemi kiralıyor muyuz ya da satın alabiliyor muyuz? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
Modem veriyorlar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende bir hafta önce geçiş yaptım
24800f55d03b8831c0042a977cf0e441.png

Y Çevrimdışı

Yakupcetin 

Aktif Üye
21 Tem 2018
51
40
"Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.
1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.
Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 8C1158E3C."
İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz."

Millenicom'a bu şifre ile başvurdum. Teşekkür ederim S SudaEriyenAspirin

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
"Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.

İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz."

Millenicom'a bu şifre ile başvurdum. Teşekkür ederim S SudaEriyenAspirin
rica ederim umarım hala kod kullanımdadır. uzun zamandır kullanan olmamıştı

A Çevrimdışı

Aglaonema

Yeni Üye
16 Ocak 2022
1
35
Başvurumun 24 saat sonrasında kurulumu gerçekleştiren ve kullandığı superonline altyapısıyla performansı beklentimin de üzerinde çıkan iss'dir. 4ms ping gecikmesi bu performansın en etkileyici tarafı. Bu firmayı seçmemdeki en büyük etken superonline altyapısı ile Taahhütsüz internet sunuyor olması. Whatsapp ve Facebook Messenger üzerinden de destek veriyorlar bir şey sormak istediğinizde yanıt biraz gecikmeli de olsa. Deneyimlerimi tavsiyeye dönüştüren firmadır.

***Ayrıca Abone olmak ve ilk ay ücretsiz kullanmak isteyenler EED38BF2 referans kodunu başvuru aşamasında müşteri hizmetlerine iletebilirler.

Kampanya Kodu: EED38BF2

Sefa06 Çevrimiçi

Sefa06

Aktif Üye
24 Haz 2018
142
Merhaba

1 AY UCRETSIZ internet hediye Kampanya indirim kodu FCF3C88C. Arkadasinizin bu kodla beraber, 'den veya 08503330333 cagri merkezimizden basvurmasi ve basvurunun tamamlanmasi gerekmektedir
indirim kodu FCF3C88C

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri