Yeni millenicom kullanıcılarına 1 ay bedava

SudaEriyenAspirin

Bronz Üye
22 Haz 2018
229
43
29
Merhaba. Uzun süredir millenicom kullanıyorum ve memnunum. Yeni abone olmak veya geçiş yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hem hizmet iyi hem fiyatlar güzel. Üstelik ilk ay bedava.
1 ay bedava millenicom kullanmak isteyen yeni üyeler aşağıdaki kodu kullanabilir.
Not: kodun geçerlilik süresi ve kullanabilecek kişi sayısı sınırlıdır. Tükenmeden kullanın.

"Arkadasinizi Millenicom'a getirin, hem size hem de arkadasiniza 1 AY UCRETSIZ internet hediye edelim! Kampanya indirim kodu 8C1158E3C."
İsim, Çiğdem Demirbek

Not: bu benim referans kodumdur. Siz de üye olduktan sonra kendi kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla bedava kullanmaya devam edebilirsiniz.

Umut Barış

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
6,306
113
Superonline fiber tahhüdüm bittiğinde, Superonline altyapısı kullanan Millenicom fibere geçmeyi düşünüyorum.:kiskis
Fiyatlar ters köşe yapmazsa tabi. :sirit
Kod için teşekkür ederiz. :mutlu

erdiyildiz

Yeni Üye
23 Haz 2019
2
1
30
Millenicom adsl&fiber interneti taahütsüz olarak BD6933D2 kodu ile 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz... Abonelik için Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 333 0 333 ü aradığınızda BD6933D2 kodunu iletin ve 1 ay ücretsiz ve taahütsüz olarak kullanın...

isim: Erdi YILDIZ

Üst Alt