Yatırım Tavsiyesi Değildir

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Almanya hala eski sistem kullanıyor dijital'e geçmedi.
Bizim olsaydı iyi olurdu diyen gurbetçi dostlar var.
Adamlar önemli bilgileri kapalı devre saklıyor ,biz dijital'e taşıdık orta malı oldu :kiskis
Almanya aynı zamanda devlet kurumlarında kendi geliştirdiği suse linux' ı yıllardır işletim sistemi olarak kullanıyor.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Teknolojinin getirdikleri götürdüklerinden fazladır. Yani boşverin dostlar dikkatli olup dolandırılmayın yeter.

Avrupa'nın evrak işleri konuları daha güvenli olsa da kesinlikle aşırı berbat. Bu yüzden bizim papara kıvamındaki paypal/wise/zen gibi platformlar oralarda çok sağlam prim yaparken burada daha az prim yapabiliyor. (Var olanları tabi 😂)

Gelecekte herkesin kimlik bilgileri bir yana, tüm para transferleri de ulu orta olacak. Bütün kontratlar vesaire. Bkz. Blockchain, Ethereum.

Bu sızıntılar her zaman olmaya devam edecek.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Teknolojinin getirdikleri götürdüklerinden fazladır. Yani boşverin dostlar dikkatli olup dolandırılmayın yeter.

Avrupa'nın evrak işleri konuları daha güvenli olsa da kesinlikle aşırı berbat. Bu yüzden bizim papara kıvamındaki paypal/wise/zen gibi platformlar oralarda çok sağlam prim yaparken burada daha az prim yapabiliyor. (Var olanları tabi 😂)

Gelecekte herkesin kimlik bilgileri bir yana, tüm para transferleri de ulu orta olacak. Bütün kontratlar vesaire. Bkz. Blockchain, Ethereum.

Bu sızıntılar her zaman olmaya devam edecek.
Veri sızıntısı olma ihtimali herzaman var.
eyvallah anladıkta giydiğimiz pijamanın karelerine kadar adamlar biliyor. Bukadarına olmaz olmamalı diyorum.

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Veri sızıntısı olma ihtimali herzaman var.
eyvallah anladıkta giydiğimiz pijamanın karelerine kadar adamlar biliyor. Bukadarına olmaz olmamalı diyorum.
kral bu odeabank güvenilir bir bankmı yaşadığım şehirde yok mevduat hesabı %41 olmuş kkm veya normal vade aynı oranda veriyor 3 aylık şuanki dolar hesabı 23,40 bende 3 aylık dolar kurunu 27 ye ayarladım arada çok bir fark yok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
En kötü iPhone alın, her geçen gün zamlanıyor. :kiskis
Ülkelere göre İphone dolar bazlı satış fiyatı

20230611_224315.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt