YATAŞ Yatak Rezaleti

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
usta, video ya güzel bir gülüş le giriş yapmışsın, ALLAH Hep güldürsün hepimizi :ok dert tasa uzak dursun

N Çevrimdışı

Nomad

Yeni Üye
29 Eki 2020
23
48
VUR VUR İNLESİN
YATAŞ DİNLESİN.

Ops, gaza geldim :)
Abi öncelikle geçmiş olsun.
Marka bilinirliği yüksek, sözde kurumsal firmanın gerçek zihniyetinin sahaya yansımış haline tanıklık etmişsin.
Şu anlattıklarından sonra Yataş ı ne alırım, ne çevreme aldırırım.

Yalnız YATAŞ ta 80 milyonluk Türkiye de olabilecek en sert kayaya çarpmış.
Satırları yazarken sırıtıyorum halen. :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yani gülerken döverler derler ya onu hisettim :)
kusur sende yenge ile aranızdaki kg farkı nedeninden kaynaklı EŞİT OLMAYAN AĞIRLIK sebebinden bozmuşsun yatağı :haha
ama şu cümlene katılamadım abi ; Çalıştığın firma babanın firması değil, kelime doğru ama bunun açıklaması aynen şu;
abi ne yapsın adamlar şahsımda olmak üzere teknik serviste çalışan birisi çalıştığı firmayı kötülese kapı önünde bulur kendini :) bu durumda nasıl yapsınlar ?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,291
Adem Bey,

Yatak seçerken firmaların hemen hepsinin yaptığı aldatmacaya bakmadan sadece sizin kilo ve rahat hissetmenize uygun gördüğünüz gerçek visco yatak almanızı öneririm. Katmanlarına baktığınız birka katman visco sünger ortalarına kendilerince çok teknolojik gördükleri paket yay sistemleri koymaktadırlar. Yüzyılın ürününün yaylı değil 100% visco yataklar olduğunu düşünüyorum. Bunu "Lamborghini" firmasında bulup zamanında almıştım. Çokta memnunum. Bu ünlü yatak firmalarına alım yapmadan önce bir sorun lütfen katmanların kesitlerinde neler var diye.

Söylediklerinizin altına imza atarım o kadar haklısınız ki, videoda anlattığınız teknisyenin aynısı Tefal'de başıma geldi. Adam bana kulpu takıp çıkarılan tavanın kaplamasının kalkmasını benim hatam olarak açıkladı. Sordum neden ozaman sabit yapmamışlar bunu cevap yok. Bir sürü makul soru sordum cevap veremedi,en sonunda sen nerden biliyorsun tasarımı dedi, "Mühendisim birazcık anlarım senin kadar olmasada :)" dedim. Sen olsan nasıl tasarlardın dedi, modüler kulpun dıştan sıkan yerindeki plastik parçayı içeride koyardım dedim. Erimez mi diye sordu? Dışında erimiyorda neden içinde erisin dedim,dışı az sıcak dedi. Bende raporunu yaz kardeşim tüketici hakem heyeti hesap eder neresi daha sıcak dedim,raporu aldım ve THH sonucu paşa paşa mallarını iade aldılar. Herkesi bu şekilde bilinçlendirelim lütfen.

Teknisyenlerin (genelliyorum illaki istisnalar vardır) kralcılıklarından bende muzdarip oldum.

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Mevzu marka da değil hocam... Hayatın bu ülkede düşük kalitede olması topyekün sıkıntıya sebep oluyor maalesef...

Yataş değil mataş olsa da sonuç değişmez... Kolay gelsin.

Katil olan, boşuna olmuyor bazen, Allah korusun.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,427
32
Geçmiş olsun Adem abi?.Aynı durum bizim istiklal marka yatakta oldu.Üstelik 2 yıl garantisi biteli 2 ay geçmişken mağdur etmediler.Ama onarım yaptılar.İstikbal belleno grubundan satış sonrası hizmette memnun kalsamda yataktan memnun kalmadık.Eşim ve ben zaman zaman ağrı , tutulma gibi sorunlar yaşıyoruz.Tabi bunda markaya suç bulmuyorum zira biz satış temsilsicinin gazına gelip yumuşak ve aynı sizin ki gibi pet li bir model aldık.Haliyle yumuşak yatakların iyi olmadığına , özellikle kilo olarak ağır kişilere uygun olmadığını sonradan öğrendik.Arkadaşlar ise markasız diye tabir edilen piyasa mallarından aldılar çok memnun kaldılar.Ben alırken ömrün yarısı uyuyarak geçiyor diye marka aldım ama pişman olduk.Epeyde fazlaca meblağ ödedik ama iş işten geçti.İnş sizin sorun çözülür.?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Koskoca Adem Helvacı yatakta yanlış yatıyorsun bak kendin diyon ne tarafa yatarsam o tarafa çöküyor eyyyyy Adem Helvacı ayakta dikine uyuyucaksın ki yaylarda dik dursun çökmesin :haha1:haha1koskoca yataştan iyi mi biliyorsun yatmayı :haha1 :sirit

O yatağın yayları yataşın bi tarafına kaçmazsa ben bu forumu terk ederim :krokop

Türkiye de bozuk mal satılacak en son adama denk gelmişler hala gülüyorum ??:haha1

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
22 yıllık alfemo dynamic pedli ortama üstü ağır kişileriz ne çökme ne kayma ilk günkü gibi duruyor. Eskiden ülke ortalaması insanların kilolarına göre yapılırdı imalatlar. Ancak AB standartları işin içine girince suyu çıktı. Eskiden bir kişiyi pazarladıkları toplumdaki en ağırları alıp kabul edip imalat yaparlardı, TSE çıkınca ISO gereği 80 kg kabul edilir oldu. EU standartları da uygulanmaya başlayınca 75 kg. kabul edilir oldu. Hatta otomobil üreticileri bastırıp otomobilde standart olarak bir kişiyi 57 kg alarak teknik hesap yapıp imalat yapıyorlar. Bir obez aileye denk gelince otomobil çöküyor, ilk çukura girdiğinde (sanki memleketin tüm yollar kaymak gibi asfalt) ne cant ne amortisör sağlam kalıyor. Aynı olay ayakkabı sektöründe de geçerli, İtalyan ayakkabılarının sağlamlığı standarda uymayıp giyebilecek en ağır insana göre imalat yapmalarından geliyor.

Bu işleri ancak böyle inatla, sabırla, gündemde tutacak hakkını arayacak insanların gayreti uğraşları etkiler. Yoksa ticari mantıkta adam satıp satamadığına ve kar edip etmediğine bakar. Esas olarak Piyasa gözetimi denetimine şikayette bulunup onlarında işlem yapmasını istemek lazım. Her şikayette bir inceleme, ceza yesinler şimdi ifşalar da başladı o zaman görmek lazım müşteriye nasıl davranılır.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sağlık olsun adem abi, şaftı kaymış 6 kişi balık istifi yatsa anca bu kadar duruşu ve şekli kayar bu yatağın.

Vallahi şikayet varda süper gider yapmışsın :clap:clap adem abi, okudukça ben kabardım gaza geldim yahu.

serabed yatak kullanıyorum, mühendislerine dua ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Ark bu tip markalara güvenmeyin direk üreticilerden alın İzmir'de bir çok yatak üreticisi var genellikle Karabağlar mobilyacilarin olduğu bölge Yataş da 3000 TL olan pocket yay sistemli üstelik bir tarafı yumuşak diğeri tarafı sert yatağı ben 1500 TL'ye aldım modalifede 7000 TL olan koltuk takımı ben istediğim model ve özellikte 4900 TL'ye yaptırdım zaten bu firmalarda buralara yaptırıp marksini basıyor

Geri
Üst Alt