Deneyim Yapıştırıcı:Tavsiye ve soru (Alteco-Epo Putty)

Y Çevrimdışı

ysd287

Yeni Üye
5 Ağu 2021
6
44
Tam bende aynı üründen bahsedecektim. Son dönemde bir de iran yapıştırıcısı dedikleri bir aktivatörlü ürün var. Tam marka bilgisi göremedim üzerinde. Sunfix ve o ciddi iş görüyor. Derby konusunda Emmi' mizin tavsiyesini bende hatırlatmak isterim. Bu konularda ciddi aksiyon alabiliyorlar.
ne kadar para o kadar köfte, ucuz et meselesi. sunfix, derby, 404, ve şu japon yapıştırıcıları... birde dayson silikon pu...

çift karışım olan yapıştırıcılar genel olarak zaten kötü kokmakta.!

Bir süre iran yapıştırıcısını kullandım çok fazla sertleşmesi nedeniyle kırılgan olduğunu farkettim.

Biara işlerinde taşeron firmaların kullandığı kg kutularda siyah-beyaz renkli kokusuz çelik macun gördüm.
Ricacı oldum cam hazır mama kabına doldurdular.
Her iki macunu karıştırıp elinizde yoguruyorsunuz sert olduğu için birkaç damla suyu ekleyince pamuk gibi oluyor.
Al istediğin yere sıva.

Benim oğlan gecen oyuncak baltasını kırdı onu yapıştirmıstım aksam eve geçince atarım.
iki bileşenlilerden çok kullandım. granit mermer yapıştırıcılar var onlar fena değil. ancak bu merdiven altı diyebileceğimiz türden, belki sahtesiydi... bundan sonra bu tür yeni bir ürün alacak olursam mutlaka buralarda sorarım. bu vesileyle cevap veren herkese teşekkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458
ne kadar para o kadar köfte, ucuz et meselesi. sunfix, derby, 404, ve şu japon yapıştırıcıları... birde dayson silikon pu...

iki bileşenlilerden çok kullandım. granit mermer yapıştırıcılar var onlar fena değil. ancak bu merdiven altı diyebileceğimiz türden, belki sahtesiydi... bundan sonra bu tür yeni bir ürün alacak olursam mutlaka buralarda sorarım. bu vesileyle cevap veren herkese teşekkür ederim.
Müsait olursam bana verilen yapıştırıcının kutusunun fotosunu eklerim.

uygulama görseli

16843149044656862540006601101793.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt