Yabancı oyuncular 1- Sporting 4

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Maçı canlı izledim ,bir çok pozisyonda hanım" biz oynasak daha güzel oynardık" dedi durdu,sonra kadroda Türk aradım ,aha bir tane vardı ,iki direğin arasında duruyordu.sinir olduk ailecek ,hanım " kapat şunu artık" dedi 3cü golde,sanırsınız ki bizimki futbol hastası.
Gerçi oyuna sonradan 2 yabancı girdi,isimlerini hatırlamıyorum ,sanki birisi kenan'dı galiba ,diğerini hatırlayamadım bir türlü :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aha,kadroyu buldum :)

alodan-124.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aha,kadroyu buldum :)

alodan-124.png
Dolar Euro Almış başını gidiyor Emmi o kadar euro maaş veriyoruz diye kadro yabancı ağırlıklı para boşa gitmesin döviz değerli bu mantıkla yabancı ağırlıklı lizbon yabancılık çekmemiştir :kiskis

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Yabancılar olmadan süper lig hiç yürümez

Bizim Türkleri görüyorsunuz eli 3 kuruş görenin götü başı oynuyor

Bizim en büyük hastalıklarımızdan birisi de bu elimiz 3 kuruş görünce kendimizi bir bok sanıyoruz

En güzel örneği milli takımdır başka birşey demiyorum dün gece bol bol sevap point kazandım zaten

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yabancılar olmadan süper lig hiç yürümez

Bizim Türkleri görüyorsunuz eli 3 kuruş görenin götü başı oynuyor

Bizim en büyük hastalıklarımızdan birisi de bu elimiz 3 kuruş görünce kendimizi bir bok sanıyoruz

En güzel örneği milli takımdır başka birşey demiyorum dün gece bol bol sevap point kazandım zaten
Altınordu'yu örnek almaları lazım,böylelerini hemen şutluyacaksın kadrodan,yabancılar da oynamıyorlar ki ,yürüyorlar sadece ,onlar yürüyene kadar elalem kale önüne geliyor,kaledeki çocukcağız ne yapsın :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şu yedikleri gollere bakın yabancıların ,yukarıdaki yazımı doğruluyorlar :)
İki foto 2 gol idi ,arada fark varmı acaba ,bence var birinde 9 beyaz forma var ,alttakinde 10 beyaz forma var,ama aynı gol ikiside ,kopya gibi :)

alodan-127.png

alodan-128.png

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Sergen Hoca çok konsantre olamamış gibi geldi bana, fazla sakin ve umutsuz görünüyordu. Sanki bu maçı alsam veya gruptan çıksam bile ne olacak ki der gibi. İlk 15 dk iyiydi ama golden sonra takım düştü. Çok şanslı da değildik. Zaten Sergen'de Şenol Hoca'nın şansı da yok. Talisca'lı Şampiyonlar Ligi günlerimizi çok özleyeceğiz gibi duruyor.

Batshuayi'ye bakıyorum tamam iyi niyetli ama Aboubakar kadar etkili değil, sakatlanırsa yerine adam da yok. Pjanic çok narin ve aşırı özgüven bazen zarar veriyor. Kenan, N'Sakala, Töre umutsuz vaka...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt