Xiaomi Telefonları Artık Distribütör Garantili

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
apple taş üretse alıp kullancak adamlar var bu memlekette. ben her zaman her üründe performansa yararlığa bakarım markaya bakmam. bu markanın da bu kadar şu sorunu var bu sorunu var denmesinin sebebi yeni ve güvensizlikten geliyor. çinli marka kesin birşey çıkar. birileri yazmış bazı telefonlar kendiliğnden kapanıyor bazılarında ses sorunu bazılarında bilmem başka bir sorun. aslında bu sorunlar bütün markaların bazı telefonların da var. seri üretimin içinden de sorunlu mallar çıkıyor. yeni arkadaşım apple aldı telefon fena ısınıyor 24 saat olmadan garantiye verdi 15 gün bekledi garantiden geldi telefonda hiç bişey yok dendi. şimdi aynı sorun xiaomi yaşansa ooooo ithalatçi garantili bok gibi garanti firması denirdi ama apple da yaşandığı için kendini ısınmadığına ikna etmeye çalışıyor :)

BilgeKral Çevrimdışı

BilgeKral

Yeni Üye
29 May 2018
14
33
bu herifler işi biliyor kardeşim,siz sallayın geçin operatör firmalarlarını,dist.bazlı gelmesi çok güzel de
örneğin benim aldığım cihaz ne olacak şimdi??? Migrosa dan almıştım bize geleceksin demişlerdi:hmm
İthalatçı firma olarak da sanırım RITZY geçiyor ya da kutunun üzerinde bir tane label var
üzerinde "Ritzy teknik servis" diye yazıyor (benim cihaz da çift hat)

müthiş memnunum beyler iyiki bunu almışım diyorum, J7Prime dan döndüm bunu aldım!
Redmi 5Plus(4/64 GBlık olan dan)
yaw bunun şarjı acaip uzun gidiyor:ok
çok yoğun kullanmasam bile dikkat çekici şekilde çok uzun süre dayanıyor
Bende J7Prime yerine (BİM sağolsun) Redmi 5 Plus 3/32 olanını aldım :) . J7Prime yanında telefon olarak bile isimlendirilemez özelliklerde

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,405
Fiyat Politasini Parelel ithalât seviyesinde tutarlarsa
Piyasayi YIKARLAR..

BilgeKral Çevrimdışı

BilgeKral

Yeni Üye
29 May 2018
14
33
Fiyat Politasini Parelel ithalât seviyesinde tutarlarsa
Piyasayi YIKARLAR..
Zaten az çok yer edindiler. 5-10 bin nufuslu ilçelerde bile adı bilinir oldu. Fiyatlarını çok değiştireceklerini sanmam. Tabi ülkemizin vergi politikalarını da göz önünde bulundurmak gerekli.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
hocam çünkü verdiğin para ile geri alınan çok fazla.Atıyorum Xiaomi mi6 alıyorsun içindeki işlemci snapdragon 835 yane note 8 ile ayn işlemci . mi6 1800 - 2000 tl note 8 4000 - 45000 tl nasıl memnun olmıcaksın ki .
Aynen hep bu söylemleri duyuyorum , ben bi hata yaptım bi gazla şuan Samsung Türkiye garantili J7 Prime kullanıyorum 16gb dahili hafıza var sistem 11'ini kullanıyo zaten , bin pişman oldum ya. 3gb ram var ama dahili hafıza az geldiği için kasıyo bazen telefon. Devamlı temizlik uyarısı veriyo , veriler doluyo 11gb çıkıyo 14'e 15'e telefon kasmaya başlıyo. Zaten alırken Samsung sitesinde Android 8.0 Oreo kapsamındaydı telefon , sonra listeden çıkardılar telefonu güncellemede gelmeyecek. Bu J7 Prime'ı öyle övdüler öyle övdüler ki dh'de bi gazla aldık bin pişmanım.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Aynen hep bu söylemleri duyuyorum , ben bi hata yaptım bi gazla şuan Samsung Türkiye garantili J7 Prime kullanıyorum 16gb dahili hafıza var sistem 11'ini kullanıyo zaten , bin pişman oldum ya. 3gb ram var ama dahili hafıza az geldiği için kasıyo bazen telefon. Devamlı temizlik uyarısı veriyo , veriler doluyo 11gb çıkıyo 14'e 15'e telefon kasmaya başlıyo. Zaten alırken Samsung sitesinde Android 8.0 Oreo kapsamındaydı telefon , sonra listeden çıkardılar telefonu güncellemede gelmeyecek. Bu J7 Prime'ı öyle övdüler öyle övdüler ki dh'de bi gazla aldık bin pişmanım.
valla ben samsung olarak en son E250 kullandım sanırım :) samsung hiç kullanmadım ama aile fertlerinden kullananlar var yakınen biliyorum çok iyi telefonları var yazılım konusunda da çok iyiler ama çok para vermeniz lazım o telefonlar için. Şuan Xiaomi mi a1 kullanıyorum 64 gb hafıza işlemcisi de gayet iyi bir işlemci kamerası da bence muaazzam internet fiyato 1050 tl civarı inanılmaz bir fiyat performans canavarı xiaomi. yukarda bahsettiğim 4 bin tl olan note 8 64 gb telefonda 2 bin tl olan xiaomi mi6 128 gb telefonun işlemcisi daha iyi. mi6 ile denk işlemci de olan note8 128 gb olan model. ikisinde de snapdragon 835 var. yane 4 bin tl verip aldığın 64 gblı telefon 2 bin tl lik mi6 dan daha kötü bir işlemciye sahip.

edit: yanlış anlaşılmasın note 8 64 gb daki işlemci kötüdür demiyorum snapdragon 835 den daha kötüdür diyorum.

A Çevrimdışı

ametto

Yeni Üye
14 Mar 2018
8
2011 yılından beri iphone kullanırdım, sık yenilemem de telefonumu. 4s-5-5s şeklinde kullandım üstüne çıkmadım bile. Genel olarak da çok memnundum, çünkü benim için bir telefonu uzun süre kullanabilmem önemliydi, bu konuda da iphone yolda bırakmadı hiç. Ama malum ülkede telefon fiyatları ve vergiler ortada, dünyayı kurtarmadığım ve düşürüp - kaybedip zarar uğrama olasılığımın çok yüksek olduğu bir telefona 3000-4000 lira vs vermek benim için mantıklı değil.
Android'e de ısınamamış biri olarak gidip xiaomi Mi5s aldım 2-3 ay önce Migros'tan, ve şu an inanılmaz memnunum :) Arayüzü IOS gibi olduğundan Android'e ısınamama sorunum olmadığı performansı gayet güzel. Zaten 5s kullanıyordum, onunla kıyaslarsam zaten roket gibi demem gerekir ama farklı yılların telefonunu kıyaslamak doğru bir kıyaslama değil.
Velhasıl bu kullanım deneyiminden sonra Xiaomi'den devam etmeyi düşünüyorum artık, IOS'a alışmış olduğundan kendini yüksek meblağ vermek zorunda hissedenler varsa diye yazdım bunları da :) Mi7 geldiğinde alıp 2 sene kullanmayı planlıyorum şu an :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
2011 yılından beri iphone kullanırdım, sık yenilemem de telefonumu. 4s-5-5s şeklinde kullandım üstüne çıkmadım bile. Genel olarak da çok memnundum, çünkü benim için bir telefonu uzun süre kullanabilmem önemliydi, bu konuda da iphone yolda bırakmadı hiç. Ama malum ülkede telefon fiyatları ve vergiler ortada, dünyayı kurtarmadığım ve düşürüp - kaybedip zarar uğrama olasılığımın çok yüksek olduğu bir telefona 3000-4000 lira vs vermek benim için mantıklı değil.
Android'e de ısınamamış biri olarak gidip xiaomi Mi5s aldım 2-3 ay önce Migros'tan, ve şu an inanılmaz memnunum :) Arayüzü IOS gibi olduğundan Android'e ısınamama sorunum olmadığı performansı gayet güzel. Zaten 5s kullanıyordum, onunla kıyaslarsam zaten roket gibi demem gerekir ama farklı yılların telefonunu kıyaslamak doğru bir kıyaslama değil.
Velhasıl bu kullanım deneyiminden sonra Xiaomi'den devam etmeyi düşünüyorum artık, IOS'a alışmış olduğundan kendini yüksek meblağ vermek zorunda hissedenler varsa diye yazdım bunları da :) Mi7 geldiğinde alıp 2 sene kullanmayı planlıyorum şu an :)
Xiaomi mi8 geliyor hocam
nMtTY.png

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
"Applemania"

yaw bu çok bir hastalık haline geldi Amerika da!

herifler hem küfür ediyor hem de hala paso Apple alıyorlar!
Türkiye de durum yine tamamen aynıdır,bizde de aşırı fazla marka manyakları vardır!

Çin liye tam destek yaw,Huawei zaten kötü geliyor,Xiaomi de ciddi atağa kalktı

Apple ne yaw "yiyeyim" Apple ları ben:haha1

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216

ülen o site "Samsung Donanımı" sitesi dir desem aynen yeri dir,Samsung ürünlerinin alayı oradan pazarlanıyor bu memleket de!
çakal satıcıları,fake firma elemanları,bazı yalakaları,bilgi sıfır ama ağzı bol laf yapan tipleri v.s v.s ne ararsan Samsung için DH
de bulurusn ve Gazı da tabi ki acaip veriyorlar adi herifler:hayir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri