Xiaomi Telefonları Artık Distribütör Garantili

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Arkadaşlar önümüzde ki ay itibariyle Xiaomi tam 7 telefon modeli ile Türkiye'ye giriş yapıyor. Normalde ithalat yoluyla gelip ithalatcı garantili olarak aldığımız telefonlar artık distribütör garantili olarak alabileceğiz. Geçen senelerde de girmeyi denemiş ama hat operatör firmalarıyla anlaşamamıştı. Xiaomi çift hat olayından vazgeçmemiş operatörler de bu duruma sıcak bakmamışlardı. Şuan durum nedir nasıldır bilmiyorum Türkiye de iyi bir pazar olduğu kesin bence geç bile kalınan bir hamleydi. İnşallah fiyatlar da yükselme çok fazla olmaz yine ithalatcı garantili aldığımız fiyatlarda alırız telefonları.

fiyat-performans-devi-xiaomi-resmi-olarak-turkiye-ye-geliyor-1497874880-jpg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Çok Guzel Bır Haber :clap

Akıllıca Fıyat Polıtıkası Uygularsa Cıddı Anlamda Turk Tuketıcısını Kazanır :tara
xiaominin anlayışı zaten uygun fiyatlı güzel ürünler . türkiyede ki firma bunu göz ardı edip internet fiyatıyla dünya fark koyamaz zaten kimse almaz. şahsen ben arada 300 tl den fazla fark olursa ithalatcı garantili alırım :)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
bu herifler işi biliyor kardeşim,siz sallayın geçin operatör firmalarlarını,dist.bazlı gelmesi çok güzel de
örneğin benim aldığım cihaz ne olacak şimdi??? Migrosa dan almıştım bize geleceksin demişlerdi:hmm
İthalatçı firma olarak da sanırım RITZY geçiyor ya da kutunun üzerinde bir tane label var
üzerinde "Ritzy teknik servis" diye yazıyor (benim cihaz da çift hat)

müthiş memnunum beyler iyiki bunu almışım diyorum, J7Prime dan döndüm bunu aldım!
Redmi 5Plus(4/64 GBlık olan dan)
yaw bunun şarjı acaip uzun gidiyor:ok
çok yoğun kullanmasam bile dikkat çekici şekilde çok uzun süre dayanıyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bu herifler işi biliyor kardeşim,siz sallayın geçin operatör firmalarlarını,dist.bazlı gelmesi çok güzel de
örneğin benim aldığım cihaz ne olacak şimdi??? Migrosa dan almıştım bize geleceksin demişlerdi:hmm
İthalatçı firma olarak da sanırım RITZY geçiyor ya da kutunun üzerinde bir tane label var

müthiş memnunum beyler iyiki bunu almışım diyorum, J7Prime dan döndüm bunu aldım!

Abi senin telefonu ithal eden kimse o bakacak servisine.
Yarın o firma batar, gider o zaman ortada kalırsın o ayrı. :kiskis

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32

bizimkiler aynı kalcak hocam benimki de evo bilişim sistemleri yeni gelenler yeni alanlar için malesef ama bişe kaybettiğimizi düşünmüyorum.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ithalatci ürünler yine distribitör ürünlerine göre ucuz kalir
durum yüksek ihtimalle yine öyle olcak ama markanın xiaomi olması ve artık herkesin ithalatcı ürünlü xiaomileri almaya alışmasından dolayı ben çok fazla fiyat farkı olacağını düşünmüyorum .

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
Bende geçen gün Xiaomi redmi 5 plus aldım bim mağazasından 4000 ma bataryası var evet şarj uzun gidiyor ama görüşmeler biraz kalitesiz sanki iyi çekmiyor gibi seste kesilmeler oluyor

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
Benim kulaklar çok hassas değildir! ama böyle bir şey hiç farketmedim,netice de her cihaz sorunsuz olur/olacaktır
diye bir kural da yok,illa ki bir şekil de hatalı üretim veya benzer sıkıntılar çıkacaktır,ona bakarsan APPLE bu konuda
çok ciddi rekorlar kırmaya başladı kaç senedir hem de:mutlu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,565
Bende S7 Edge Kullanicisiyim
Gorusme Yaparken Cizirti Gelmesi
Sanki Hoparlor Patlak Gibi Dusunun
Sorunu Kroniktir
Kusursuz Tlf Daha Gormedim
Keske Olsada Alsak :hihi