Xiaomi sağ samsung sol kulvardan

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
hayırlı olsun kaça ve nereden aldınız acaba, benim de telefonum bozuldu şuan samsung D500 kullanıyorum 2004 yılında almıştım, bende bir telefon almak istiyorum. bozulan telefonum samsung s6 idi ilk çıktığında almıştım. tamamen benim yüzümden bozuldu yoksa 2 sene daha giderdi alet, (ekranı kırıldı,ekranlara da 500-600 tl istiyorlar) en iyisi yeni almak galiba

M Çevrimdışı

Mehmet Ali Sel

Yeni Üye
8 May 2018
16
25
hayırlı olsun kaça ve nereden aldınız acaba, benim de telefonum bozuldu şuan samsung D500 kullanıyorum 2004 yılında almıştım, bende bir telefon almak istiyorum. bozulan telefonum samsung s6 idi ilk çıktığında almıştım. tamamen benim yüzümden bozuldu yoksa 2 sene daha giderdi alet, (ekranı kırıldı,ekranlara da 500-600 tl istiyorlar) en iyisi yeni almak galiba
1700 lira . Kamera fln güzel geldi bana özellikle on kemara fln baya iyi portre modunda çok güzel fotolar cekilebilir , şarjı çok uzun gidiyor bende beklemiyordum bu kadar, kulaklık girişi şarj cihazıyla aynı ikisini aynı anda kullanamıyoruz yine sarj cihazi ve kulaklık için aparat var onunla beraber
Kullaniliyor. Sadece sıkıntı kulaklık olayında beraber kullandığımız alet her kulaklıkta iyi ses vermiyor . Genel olarak memnunum

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
1700 lira . Kamera fln güzel geldi bana özellikle on kemara fln baya iyi portre modunda çok güzel fotolar cekilebilir , şarjı çok uzun gidiyor bende beklemiyordum bu kadar, kulaklık girişi şarj cihazıyla aynı ikisini aynı anda kullanamıyoruz yine sarj cihazi ve kulaklık için aparat var onunla beraber
Kullaniliyor. Sadece sıkıntı kulaklık olayında beraber kullandığımız alet her kulaklıkta iyi ses vermiyor . Genel olarak memnunum
çok güzel telefondur. mi6 ile aynı kameraya sahip gerçekten kaliteli bir kamerası var . güzel günlerde kullanın.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
kamera ve işlemci performansı vede depolama alanı iyi olacak ram ve depolama alanı yazma hızı yüksek olacak ki 100MB/s yazma hızı minimum olacak...
hocam bütçeyi az artırıp 6 gb ram 128 gb hafıza ile xiaomi mi 6 alın hiç üzülmeyin o zaman . işlemci olarak ta rakipleriyle kıyaslanması bence söz konusu değil. snap dragon 835 kullanıyor zaten bu işlemciyi kullanan telefonları incelediğimizde 4 bin tl den yüksek fiyatları olduğunu görüyoruz. xpreia z işlemci ve depolama olarak çok yanaşamaz ancak artı bellek ile yükseltebilirsiniz tabiki yazma hızı olarak bişe demiyorum zamanın en hızlılarından xperia z3 vardı z serisini ilk çıktığında bende almıştım güzel telefonlar sadece kamera konusunda performans güzel ama onlardan bekleneni karşılamamıştı benim için. note 3 mi 6 den işlemci olarak bir tık daha aşağıda fiyat farkı çok olmadığı için daha büyük ekran istemiyorsanız mi6 benim tercihim olurdu. note3 ün 128 gb lık versiyonu yok diye biliyorum sadece 64 gb olması lazım yanlış biliyor olabilirim.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba,

Bugün bir gazete haber sitesinde şu bilgiye rastladım bunun aslı var mıdır? Ürün nasıl bir ürün bilen var mı fiyatın cazipliğive 48 mp kamera olması dikkatimi çok çekti :redface:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Merhaba,

Bugün bir gazete haber sitesinde şu bilgiye rastladım bunun aslı var mıdır? Ürün nasıl bir ürün bilen var mı fiyatın cazipliğive 48 mp kamera olması dikkatimi çok çekti :redface:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg
MI cok cilgin bir firma.gercekten cok guzel cihazlari var. Ayin 11'inde istanbul bilisimden mi 8 lite aldim. Ekran cok guzel ve parlak. Sarji guzel gidiyor ve hizli sarj var. Islemci hizli cok guzel sp660 var. Parmak okuyucu muazzam hizli. Kamerasida beni tatmin etti acikcasi. Bu kapasitede bir samsung 2.500tlden basliyor. Herhangi bir kasma donma yok. Baklava sektorunde oldugum icin surekli foto cekiyoruz onceki telefonum asus idi artik miladini doldurdu teli acip uygulama bekletiyordu resmen dilerseniz bi kac tane resim cekmisdim. Birazdan onlari paylasirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2019-01-13-06-53-4674f25863e9024282.jpg
2019-01-13-12-33-289416a5d121211c7a.jpg
IMG_20190114_14434337412dfb6b0348ca.jpg

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
MI cok cilgin bir firma.gercekten cok guzel cihazlari var. Ayin 11'inde istanbul bilisimden mi 8 lite aldim. Ekran cok guzel ve parlak. Sarji guzel gidiyor ve hizli sarj var. Islemci hizli cok guzel sp660 var. Parmak okuyucu muazzam hizli. Kamerasida beni tatmin etti acikcasi. Bu kapasitede bir samsung 2.500tlden basliyor. Herhangi bir kasma donma yok. Baklava sektorunde oldugum icin surekli foto cekiyoruz onceki telefonum asus idi artik miladini doldurdu teli acip uygulama bekletiyordu resmen dilerseniz bi kac tane resim cekmisdim. Birazdan onlari paylasirim

2019-01-13-06-53-4674f25863e9024282.jpg
2019-01-13-12-33-289416a5d121211c7a.jpg
IMG_20190114_14434337412dfb6b0348ca.jpg

bu fotolar paylaşılır mı kardeşim ya ayıp:hihi hangi şubedesin söyle basalım orayı, fıstıklı dürümleri indirelim:tara

bence asparagas bir haber, 580 liraya telefon mu olur ya hemde 48 mp kameralı?!

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
bu fotolar paylaşılır mı kardeşim ya ayıp:hihi hangi şubedesin söyle basalım orayı, fıstıklı dürümleri indirelim:tara

bence asparagas bir haber, 580 liraya telefon mu olur ya hemde 48 mp kameralı?!
Uskudar subedeyim her zaman beklerim :clap 48mpli bir telefonu yanilmiyorsam redmi modeli bagimsiz hale getirdi MI redmide oyle bi telefon olucak ama 580 lira olamaz mumkun degil hele trde hic degil

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt