Xiaomi sağ samsung sol kulvardan

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Beklentiniz nedir?
Ona göre tavsiye verelim.
Bana kalırsa Samsung'dan cihaz alınmaz.
Xiaomi modellerine bir şans verin bence.

M Çevrimdışı

Mehmet Ali Sel

Yeni Üye
8 May 2018
16
25
Kamera benim için önemli, sarj konusu da önemli, sürekli tel değiştiren biri değilim uzun süre kullanmak istiyorum. LG G2 ye 5 sene dayandim

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Xiaomi'ye bir şans tanıyabilirsiniz. 2014 üretimi bir modelini kullanıyorum iki yıldır. Gerçekten kaliteli cihazları var. Kamerası da diğerlerine göre daha iyi gibi duruyor. Bataryaları tatmin edici kapasitede. Günü rahatlıkla çıkaracağını düşünüyorum.
Xiaomi'nin "tek" handikabı TR'de yetkili bir servis ağının olmamasıdır. Fiyat/performans sonuna kadar. :rock

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,220
Ben 9/Nisan da Xiaomi Redmi 5 Plus aldım (RAM4Gb/ROM64Gb 1200 kağıda aldım süper alet ciddi tavsiyem dir
sanırım bunun 3/32 si de A101 de 899 kağıt bu da alınır,zaten görseydim bunu daha önce kesin bunu alırdım:mutlu

F/P olarak değerlendirebilirsiniz bana göre en büyük artısı da 5,99" ekranı olmasıdır:ok şarjı da acaip uzun gidiyor
ben çok kullanmadığım için valla unutuyorum en son ne zaman sarj ettiğimi:hmmbugüne kadar sanırım ya 3 ya da
4 defa şarj ettim 30 günlük süreç de:hoba1

Camera kalitesi bu tip cihazlar da çok iyi olmaz!! sanırım biliyorsun bunu ama bana göre yeterli geldi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Az daha koyup mi 6 alın derim. Bende Xiaomi mi A1 çok memnunum mi 6 ile note3 kamera olarak aynılar ama işlemci ekran farkı var telefonlar arasında. Mi6 güzel tercih olacaktır diğer seçeneklerinizden çok daha üstün bir telefon. Ekranı daha büyük olsun derseniz işlemciden kısıp note3 alabilirsiniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sony'ler için gece çekimlerinde başarılı diyorlar. Gündüz çekimleri için yeriyorlardı firmayı.
Hatta bir muhabbet çıkmıştı bir zamanlar, Samsung'a sensör satıyorsun Samsung kadar iyi fotograf çekemiyorsun diye. :hihi
Hiç Sony kullanmadığım için bilmiyorum. Bir zamanlar C5 Ultra'ya heveslenmiştim ama ben alana kadar piyasadan kalktı. :durt

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hayırlı olsun gelince fotoları ve deneyimlerinizi bizimle payalsirsaniz seviniriz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt