Xiaomi Redmi Airdots (Çekiliş Var)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
teraspy teraspy hocam sana sözüm yok sen sen anladın ne demek istediğimi işte bende biraz gülelim eylenelim diyorum ilk çekişten sonrada aynısını şöyledim ben o zamanda konuyu güvene çektiler ben karışmıyorum dahada bu konuda yazmam Sota Sota hocam bildiği gibi yapsın ustaya işi öğretilmez benimkisi küçük bir tavsiye idi sadece karar yönetimin saygı duyuyorum
Sizin istediğiniz şekildede yapmak mümkün
Otomatik değilde manüel olarak
Çekiliş butonuna basarız.
Ama sorun burda başlıyor. Bütün ayarlamalar admin panelinde.
Admin panelin içini göstererekte canlı yayın yapmakta pek akıllıca değil.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
(Forumun her zerresine erişimim v
Twiter facebok ınstagram sizinle ınstagram dm yazsak görmüyor ilişmiyor ee sota bey başkasıyla dm'imizi görmeniz oluyormu? :ciks :kas :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adaletli olmak zorundayım
(Gerek fıtratım kaynaklı gerekse bulunduğum konum)
Oyuzden çekiliş kısmını kendime dahi kapadım.
Yemem abi çünki :kas :haha:kopçünkisini biliyon

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yahu arkadaşlar sizdemi sorun var bende mi acaba ne demek istediğimi A Adem Helvacı hocam dışında kimse anlamadı çekiliş olayı çok güzel düşünülmüş ilk çekilişi beğenmedim sonu olmadı ama biraz heyecan şamata olsun diyorum canlı olsun diyorum renkli olsun diyorum ben Sota Sota hocama sonuna kadar güveniyorum yanlış olmaz onda adamın dibi zaten hergün çekiliş olmuyor oldumu canlı olsun biraz neşelenelim çekiliş bahane sohbet şahane diyorum konuyu farklı yerlere çekmeyin ☺
Heyecan ve eğlence kısmında kesinlikle haklısın keyifli olabilir

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yahu arkadaşlar sizdemi sorun var bende mi acaba ne demek istediğimi A Adem Helvacı hocam dışında kimse anlamadı çekiliş olayı çok güzel düşünülmüş ilk çekilişi beğenmedim sonu olmadı ama biraz heyecan şamata olsun diyorum canlı olsun diyorum renkli olsun diyorum ben Sota Sota hocama sonuna kadar güveniyorum yanlış olmaz onda adamın dibi zaten hergün çekiliş olmuyor oldumu canlı olsun biraz neşelenelim çekiliş bahane sohbet şahane diyorum konuyu farklı yerlere çekmeyin ☺
Heyecan ve eğlence kısmında kesinlikle haklısın keyifli olabilir

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sizin istediğiniz şekildede yapmak mümkün
Otomatik değilde manüel olarak
Çekiliş butonuna basarız.
Ama sorun burda başlıyor. Bütün ayarlamalar admin panelinde.
Admin panelin içini göstererekte canlı yayın yapmakta pek akıllıca değil.
Sota Sota hocam admin paneli sana kalsın dijital çekiliş değilde eski tip çekiliş fanus içinde küçük kağıtlar arkada fonda çalan müzik saatli bomba gibi zaman tükeniyor'ya ben o sürenin sonunda güzel bir çekiliş beklerdim bence böyle yapılacaksa çekiliş yapılmasın çok basit ve sadece dikkat çekmek için göstermelik yapılmış çekiliş gibi duruyor.. size saygım güvenim sonsuz ama mesele güven değil çekilişin adı var kendisi yok kendimi yemek sepeti çekilişinde sanıyorum onların sistemi gibi kazanana e-posta atarız diyorlarya :oku

cekiliss.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri