Xiaomi Mi Box Android 8.0 Oreo Update Yayınlanmıştır

S Çevrimdışı

Sistemkar

Yeni Üye
1 Eyl 2018
1
44
Mi Box 6.01 den direk Android 8.0 Oreo ya geçiş yapmıştır. Kullananlara hayırlı olsun :ok

IMG_4349.jpg

IMG_4350.jpg

IMG_4351.jpg

IMG_4352.jpg

BlackSea BlackSea
Merhaba güncellemeden sonra kulanışlı olmadı eski sürüme çevirmenin bir yolu varmı

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Kumanda bir kaç sefer basınca açılıyor. Birde sesli aramada sıkıntı var.

S Çevrimdışı

SİGORTACI

Yeni Üye
29 Tem 2018
39
54
sorun kumandada olabilir imkan varsa bir xiaomi cep telefonu bulup kumanda özelliği ile deneyin isterseniz.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
740
Merhaba güncellemeden sonra kulanışlı olmadı eski sürüme çevirmenin bir yolu varmı
Tüm Update leri yaptıktan sonra sıkıntı yaşıyorsanız Klasik Android yöntemi olan Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar bakın derim. Ben öyle bir sıkıntı yaşamadım. Fabrika ayarları; Depolama ve sıfırlama altında.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Birde bu cihaza şifre koyabiliyor muyuz? Gözatmıştım ama denk gelemedim...

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
740
Birde bu cihaza şifre koyabiliyor muyuz? Gözatmıştım ama denk gelemedim...
Güvenlik ve kısıtlamalar dan "kısıtlanmış profil" oluşturun. sizden PIN oluşturmanızı isteyecek. Oluşturduktan sonra izin verilen uygulamaları seçin.
Kısıtlanmış profile giriş yapın, gerçek hesaba geçmek istediğinizde sizden PIN isteyecek, girince normal kısıtlamasız profile geçiş yaparsınız. :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Güvenlik ve kısıtlamalar dan "kısıtlanmış profil" oluşturun. sizden PIN oluşturmanızı isteyecek. Oluşturduktan sonra izin verilen uygulamaları seçin.
Kısıtlanmış profile giriş yapın, gerçek hesaba geçmek istediğinizde sizden PIN isteyecek, girince normal kısıtlamasız profile geçiş yaparsınız. :ok
Teşekkür ederim

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
İzlenimlerim bu yazılımı yüklemeyin. Cihaz aşırı hantallaştı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İzlenimlerim bu yazılımı yüklemeyin. Cihaz aşırı hantallaştı.
Fabrika ayarlarına aldım düzeldi. Kumanda algılama düzelmiş.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri