Xiaomi Mi Box Android 8.0 Oreo Update Yayınlanmıştır

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
cuma günü akşam çok uğraştım,yeniden başlat yaptım olmadı,fabrika ayarlarına döndüm olmadı,velhasılı keram oreo güncellemesini yapamadım.bende aynen devam ediyorum mecburen 6.0.1 ile

R Çevrimdışı

rambo2590 

Yeni Üye
2 Şub 2018
40
cuma günü akşam çok uğraştım,yeniden başlat yaptım olmadı,fabrika ayarlarına döndüm olmadı,velhasılı keram oreo güncellemesini yapamadım.bende aynen devam ediyorum mecburen 6.0.1 ile
8.0 güncellemesi gelen şikayetler üzerine durdurulup beta seviyesine çekilmiş bir açıklama var.

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
bu link belki işinize yarar en altta oreo sürüm var.manuel yüklenebilir diye biliyorum.ben autoupdate ile yükledim,kullanıyorum sorun şimdilik yok.

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
dün akşam güncellemelere bir bakayım dedim 8.0 oreo gelmiş ben de yükledim. misafirim geldi hiç inceleyemedim sadece güncelleme yaptım.bakalım herhangi bir hata falan alacak mıyım ilerleyen günlerde belli olur.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
dün akşam güncellemelere bir bakayım dedim 8.0 oreo gelmiş ben de yükledim. misafirim geldi hiç inceleyemedim sadece güncelleme yaptım.bakalım herhangi bir hata falan alacak mıyım ilerleyen günlerde belli olur.
O halde yazılımı düzeltip yeniden OTA yayınladılar. Benim gibi Oreo ya geçenlerede yeniden güncelleme yaptıracaklardı, akşam bende kontrol edeyim. Teşekkürler :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Yeni güncelleme geldi

IMG_20180720_013423.jpg

S Çevrimdışı

scetin

Yeni Üye
28 Mar 2018
26
66
6.0.1 yüklü. Nedense update olmuyor. Dosya inmiyor ve sürekli "İndirmeyi yeniden dene" mesajı geliyor.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bu cihazla alakalı tek aklıma takılan olay; 8GB'lık dahili hafızası yeterli geliyor mu?

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bi'kaç program yükleyeyim vs derken hafıza dolacaksa sıkıntı. Boş bellek miktarı ne kadar geliyor acaba?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
USB çoklayıcı takılı bende, üzerinde 32 GB USB Bellek mount ettim, devamlı takılı, böyle yaparsan zaten her kurduğunu taktığın harici USB ye kuruyor. Yer sıkıntın olmaz böyle olursa.

Şu cihazda dahili SATA desteği olsa tadından yenmez. Konsol gibi istediğin diski tak. :sirit
Android bunu destekliyor mu bilmiyorum.:bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt