Xiaomi Mi Band 2 Aldım / Görüşlerim

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Merhaba arkadaşlar. Bugün aldığım akıllı bilekliğim geldi. İlk izlenimleri paylaşmak istedim aşağıya da fotoğraf atıyorum inceliyebilirsiniz. Görüntü ve elde duruşu gayet hoş bende birde hafif olması da güzel benim normalde alerjim var saat takamıyorum elimi kaşındırıyor ama bunda o kaşınma hissin çok fazla terleyince az birşekilde yaşadım buda benim için artı bir nokta bileği rahatsız etmiyor. 3 temel özelliği var saat nabız ölçer ve adım sayar saatin üstünden bunları ayarlıyabiliyorsunuz. Normalde ekranı kapalı tutuyor ve saate bakmak için elinizi kaldırdığınız zaman hemen ekran açılıyor ve saati görüyorsunuz.
Telefonunuza yüklediğiniz Mi Fit uygulamasıyla beraber ürün baya zenginleşiyor. istediğiniz uygulamaya bağlayabiliyorsunuz. mesela watsaptan msj gelince titriyor saat . ben yolda giderken msjları duyamıyorum bu şekilde bir özellik olması artı puan oldu. aynı şekilde alarm kurduğunuz zaman telefonunuzda saat titriyor alarm çalarken. Uykunuzu takip ediyor daha nasıl çalıştığını deneyimlemedim . ne kadar adım attınız kac kalori kac gram yağ verdiniz gösteriyor aynı zamanda hatırlatıcı gibi çalışıyor atıyorum diş fırçalama saatlerinizi ayarlarsanız koşma spor banyo vs. vs. vs. hepsiyle alakalı ayrı ayrı konusu var. şuanlık aklıma gelenler bunlar kullandıkca daha detaylı artıları eksileri olarak paylaşım yaparım .

8ee49093-a4ad-4f3a-a81f-95acc1f1276e-jpg.jpg

0161d3df-7922-43fa-ab1a-2b91c7a8144a-jpg.jpg

a17af4ee-2077-4687-9d25-c5ffa9d10564-jpg.jpg

c90b1660-eccb-4a8e-8d84-9fd77aeb6ac7-jpg.jpg

d3d8352e-4319-453e-8a4e-49e9b62e23ef-jpg.jpg

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Hayırlı olsun hocam, artık bu gece kolunuzdan çıkarmazsanız uykunuzu da takip edip sabah size rapor verir.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hayırlı olsun hocam, artık bu gece kolunuzdan çıkarmazsanız uykunuzu da takip edip sabah size rapor verir.
teşekkür ederim. vallahi iyice keşfetmemek adına çıkarmıcam uyku işini merak ediyorum. internette okuduğum duş alırken bile çıkarmayanlar varmış sanırım çok fazla suya mağruz kalmadığı müddetçe suda geçirmiyor . birde ek olarak ekranı oled ekran diye biliyorum.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Uyku modunu da test ettim valla gayet iyi çalıştı. uyuduğum uyandım gayet doğru analiz etmiş tam uyuma anım değildir ama uykuya dalmaya yakın anımdan saymış olabilir. derin uyku hafif uykuda hesaplamış . ara ara uyandım sanırım ondan dolayı o şekilde hafif uyku yazmış olabilir. aklıma takılan soru bu bileklik benim uyuduğumu uyandığımı nasıl anlıyor arkadaş :) nabız ölçer var ondan mı acaba diye düşünüyorum ama böylesine stabil çalışacağını düşünmemiştim.
yoksa başka bir hilesi var ben mi bilmiyorum.

17178445-094f-4ff2-8716-ce0bb466793d-jpg.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Hayirli Olsun, Inceleme Icin tesekkur, Clea
Bende onceki versiyonu vardi
Ekranda saati gostermemesi buyuk eksiklikti
Belli sure kullandiktan sonra bir daha kullanmadim
Mi band 3 surerlerse piyasa artik onu aliriz

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Uyku modunu da test ettim valla gayet iyi çalıştı. uyuduğum uyandım gayet doğru analiz etmiş tam uyuma anım değildir ama uykuya dalmaya yakın anımdan saymış olabilir. derin uyku hafif uykuda hesaplamış . ara ara uyandım sanırım ondan dolayı o şekilde hafif uyku yazmış olabilir. aklıma takılan soru bu bileklik benim uyuduğumu uyandığımı nasıl anlıyor arkadaş :) nabız ölçer var ondan mı acaba diye düşünüyorum ama böylesine stabil çalışacağını düşünmemiştim.
yoksa başka bir hilesi var ben mi bilmiyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 392
Hocam cihazda Accelerometer ve jiroskop sensörü var, uyuduğunuzu hareketsiz kalınan zamandan ve aynı anda nabızdan anlıyor. Saatinizi çıkarıp bir kenara koyduğunuz da nabız olmadığı için ölçmez. Bende Gear S3 var, grafikler benzerlik gösteriyor, bendeki verimlilik olarak da hesap ediyormuş.

1ff3e05d-b479-48d5-824d-da28ea9a4e47-png.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt