Xiaomi Mi 9T İnceleme ve Bilgilendirme

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hayırlı olsun.. Mi 9t özellikleri olumlu yönde sık konuşulan bir model...
Bende üç yıla yakın Xperia xa1 ultra kullanıyorum. Şeytan beni de dürtüklüyor ama yok diyorum. Kullanmaya devam nazar değmesin memnunum maşallahı var. Zamanında donanımı kuvvetli aldım. Günümüz özelliğini hâlâ taşıyor.şarj vs en ufak sorunum yok. Ama ios merak etmiyorda değilim. Hiç kullanmadım çünkü...Ha birde gümrük vergisi artışı işi bozdu...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hayırlı olsun.. Mi 9t özellikleri olumlu yönde sık konuşulan bir model...
Bende üç yıla yakın Xperia xa1 ultra kullanıyorum. Şeytan beni de dürtüklüyor ama yok diyorum. Kullanmaya devam nazar değmesin memnunum maşallahı var. Zamanında donanımı kuvvetli aldım. Günümüz özelliğini hâlâ taşıyor.şarj vs en ufak sorunum yok. Ama ios merak etmiyorda değilim. Hiç kullanmadım çünkü...Ha birde gümrük vergisi artışı işi bozdu...
İos'a o kadar gereksiz para veremen... Ne zaman gereksiz yerden para kazanırsam, belki... :sirit

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Hayır.
Satıcı için yasal olmayan telefonu yasal zeminlerde satmak risktir.
Bu yola başvurmam diyordun, ne değişti düşüncelerinde??

Mi Note 10 lite'a baktım, yakınlık sensörü sorunlu.
Redmi Note 9 Pro'ya baktım, onun da kamerasına toz giriyor.
Mi 9T alayım dedim, N11'de satıcıların yorumları iç açıcı değil.

Bu arkadaşta varsa eğer ondan alayım bari dedim ama Facebook hesabı açmam lazım onun için de. :kop

Piyasada çat diye alınabilecek cihaz yok 3500'e işin ilginci o.
Sahibinden'de 3500'e Poco F2 Pro satıyorlar ama dolandırıcı mı değil mi nereden bileyim. :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Mi Note 10 lite'a baktım, yakınlık sensörü sorunlu.
Redmi Note 9 Pro'ya baktım, onun da kamerasına toz giriyor.
Mi 9T alayım dedim, N11'de satıcıların yorumları iç açıcı değil.

Bu arkadaşta varsa eğer ondan alayım bari dedim ama Facebook hesabı açmam lazım onun için de. :kop

Piyasada çat diye alınabilecek cihaz yok 3500'e işin ilginci o.
Sahibinden'de 3500'e Poco F2 Pro satıyorlar ama dolandırıcı mı değil mi nereden bileyim. :kiskis
Bana güveniyorsan, imei tamiri yapılmış telefon istiyorsan, temiz ikinci el (sıfırdan farksız) telefona olur diyorsan elindeki paranın alabileceği en iyi telefona kavuşursun, ancak yazdıklarımdan en az biri kafanda soru işareti oluşturuyorsa hiç niyetlenme. :kas

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bana güveniyorsan, imei tamiri yapılmış telefon istiyorsan, temiz ikinci el (sıfırdan farksız) telefona olur diyorsan elindeki paranın alabileceği en iyi telefona kavuşursun, ancak yazdıklarımdan en az biri kafanda soru işareti oluşturuyorsa hiç niyetlenme. :kas

Yazılımla PC'den yapılabiliyorsa kendi Huawei telefonumun IMEI'sini atarım ona o sorun değil.
IMEI patlayıp cihaz devre dışı kalmasın yeter ki.
Huawei telefonumun IMEI'sini atınca, onu kullanamayacağım tabi.

Olmadı bir görüşürüm.
Araştırmaya devam ediyorum şimdilik.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yazılımla PC'den yapılabiliyorsa kendi Huawei telefonumun IMEI'sini atarım ona o sorun değil.

Olmadı bir görüşürüm.
Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum ama 8.imei tamiri yapılmış telefonu kullanıyorum sorun yaşamadım. Her telefon için ortalama 500 lira fazla ödememiş olsam 4 bin lirayı suriyeli beslesin diye veya otoyoldan köprüden geçmeyen arabaya ödesin diye bu gafillere vermemiş oldum.

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52

Olmadı bir görüşürüm.
ben kendim attım imei :hoba1o kadarda zor değil

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
qualcomm işlemcilere imei kolay atılıyor google'da bolca seçenekler mevcut

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri