Xiaomi Mi 9T İnceleme ve Bilgilendirme

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
hayırlı olsun güle güle kullan abi.

bende dün, yarın için bir telefoncu ile anlaştım bakalım; (caymaz ya da ekstra para istemeye gitmezse)

komutanımın (babam olur kendileri) samsung note edge telefonunu verip üzerine,

1000 lira verirsem mi note 8 i
2000 lira verirsem mi 9t yi alacağım.

(bizdeki tel.i 650 ye sayıyor) tam da karşılaştırmalı özelliklerini araştırıyordum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sen hem taksitli hem de 1950 ye... cam kenarı teker üstü olmuş seninki. ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kamerası dışında telefon herşeyiyle güzel . Malesef kamera iyi değil xiaomi fotoğrafları pastel boya gibi çıkarıyor redmi serilerinde düz serilerden kamera bir tık daha düşük. Henüz farketmemiş olabilirsiiz fakat bütün xiaomi telefonlarda yazılımdan dolayı bildirim sorunu var. istediğiniz kadar programların arka planda açık bırakın vs ayarlar yapın telefon uyku modu geçince(doze mode) whatsapp vs uygulamardan bildirim gelmiyor
Bende de bütün bildirimler kapalı zaten, telefon zil sesi hariç... Yani, Xiaomi'nin bu büyük hatası benim işime geliyor... :kiskis
facebook gruplarında bu fiyata sıfır garantisiz bulabilirsiniz
128'lik sıfırları 2200 liradan başlıyor 64'lükler belki bulunabilir.
kredi kartından taksitli nakit avans kullanarak taksiti ben yaptım hocam peşin 1850 ₺telefon.
hayırlı olsun güle güle kullan abi.

bende dün, yarın için bir telefoncu ile anlaştım bakalım; (caymaz ya da ekstra para istemeye gitmezse)

komutanımın (babam olur kendileri) samsung note edge telefonunu verip üzerine,

1000 lira verirsem mi note 8 i
2000 lira verirsem mi 9t yi alacağım.

(bizdeki tel.i 650 ye sayıyor) tam da karşılaştırmalı özelliklerini araştırıyordum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sen hem taksitli hem de 1950 ye... cam kenarı teker üstü olmuş seninki. ?
Evet aynen öyle oldu, tasarımı çok hoş yoksa yerinde olsam note 8 alır fazladan 1000 lira vermem.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bir aydan fazla oldu telefonu kullanıyorum, herhangi bir şikayet konusu yaşatmadı...

Beta sürüm eu rom miui 12 güncellemesi dağıtıldı ama o taraklarda bezim olmadığı için yüklemedim. Görsel olarak miui 12'nin daha güzel olduğu söyleniyor ama şarj performansı bu güzellikten olumsuz etkileniyor olabilir...

İki ay öncesine göre de fiyatı artmış durumda maalesef. Normal olarak 1 yıllık telefonun fiyatı düşmesi gerekirdi.

Ehonomi coh eyi yaaa... :hihi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bir aydan fazla oldu telefonu kullanıyorum, herhangi bir şikayet konusu yaşatmadı...

Beta sürüm eu rom miui 12 güncellemesi dağıtıldı ama o taraklarda bezim olmadığı için yüklemedim. Görsel olarak miui 12'nin daha güzel olduğu söyleniyor ama şarj performansı bu güzellikten olumsuz etkileniyor olabilir...

İki ay öncesine göre de fiyatı artmış durumda maalesef. Normal olarak 1 yıllık telefonun fiyatı düşmesi gerekirdi.

Ehonomi coh eyi yaaa... :hihi
Geçtiğimiz hafta içinde 200 dolar altındaki telefonlara gelen koşullu gümrük vergisi artışı tüm telefon fiyatlarına zam olarak yansıdı maalesef

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri