Xiaomi 13 ile 1 ay

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
Aynen, kaynak belirtilmezse Google'ın sıkıntıya düşürme ihtimali var.
Aslında metnin orjinalinde kaynak konusunda sıkıntı yoktu. Ancak Kullanıcımız bir başka foruma yazmış olduğu metni (Kendi yazmış olduğu içeriği) O forumun başlığı, mahlası, diğer içerik bilgileriyle birlikte kopyalayıp buraya yapıştırmıştı. Yanlış anlaşılma olmaması için paylaşıyorum.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Redmi note 10 pro kullanıyorum, işimi görüyor. Aboneliğim bittiği için şirket yeni telefon için zorlasa da muhtemelen bu markayı birdaha tercih etmem ama elimdekini kullanmaya devam ederim. Telefon dünyasına yetişmek imkansız ve gereksiz bana göre. Hangi marka olursa olsun android bir stabilite yakalayamadı. Hangisine geçersek geçelim android olduğu sürece bu böyle 🙃

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Redmi note 10 pro kullanıyorum, işimi görüyor. Aboneliğim bittiği için şirket yeni telefon için zorlasa da muhtemelen bu markayı birdaha tercih etmem ama elimdekini kullanmaya devam ederim. Telefon dünyasına yetişmek imkansız ve gereksiz bana göre. Hangi marka olursa olsun android bir stabilite yakalayamadı. Hangisine geçersek geçelim android olduğu sürece bu böyle 🙃
Bildiğim kadarıyla Note serisi hep efsaneydi. S serisi de edgelerde biraz yenilik kaynaklı problemler yaşamıştı, haricinde tamamen stabildi diye hatırlıyorum. S20FE'yi çok önerdikleri için onu almaya mediamarkt'a gidip S23'e ikna edildim ciddi bir fiyat farkına rağmen. En günceli alma niyetim yoktu. Şu anda da fazlasıyla memnunum. 3-4 yıl da burada kalırım gibi.

Android olarak amiral gemisi almak gerekiyor ve burada da Samsung, iyi bir tercih olabilir gibi. O durumda rakibi iPhone oluyor. Zira iPhone'nin tüm modelleri amiral gemisi sınıfında oluyor. Yani kalite algısının kaynağı kalitesiz sürüm üretmemesi.

Androidin en tepe modellerinin Apple'ın en baz modelleriyle denk fiyatlarda olup en tepe modellerinden genellikle daha iyi olduğunu da gözardı etmemek lazım.

Bence telefona bu günün koşullarında 25k'dan az bütçe ayırılmaması gerekiyor. O bütçe ayırıldıktan sonra marka/model önemi azalıyor. Özellikle saf android sunan modellerin hepsi iyi birer seçenek. Özel UI sunanlar arasında da Samsung'un birinci tercih olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu bağlamda Android tamamen stabil olarak hizmet edecektir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bildiğim kadarıyla Note serisi hep efsaneydi. S serisi de edgelerde biraz yenilik kaynaklı problemler yaşamıştı, haricinde tamamen stabildi diye hatırlıyorum. S20FE'yi çok önerdikleri için onu almaya mediamarkt'a gidip S23'e ikna edildim ciddi bir fiyat farkına rağmen. En günceli alma niyetim yoktu. Şu anda da fazlasıyla memnunum. 3-4 yıl da burada kalırım gibi.

Android olarak amiral gemisi almak gerekiyor ve burada da Samsung, iyi bir tercih olabilir gibi. O durumda rakibi iPhone oluyor. Zira iPhone'nin tüm modelleri amiral gemisi sınıfında oluyor. Yani kalite algısının kaynağı kalitesiz sürüm üretmemesi.

Androidin en tepe modellerinin Apple'ın en baz modelleriyle denk fiyatlarda olup en tepe modellerinden genellikle daha iyi olduğunu da gözardı etmemek lazım.

Bence telefona bu günün koşullarında 25k'dan az bütçe ayırılmaması gerekiyor. O bütçe ayırıldıktan sonra marka/model önemi azalıyor. Özellikle saf android sunan modellerin hepsi iyi birer seçenek. Özel UI sunanlar arasında da Samsung'un birinci tercih olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu bağlamda Android tamamen stabil olarak hizmet edecektir.
Uygulama yazılım geliştiricileri rahat değilki Android stabil olsun Google efendinin şartları şurtları var o şartlara politikaya uygun hareket edince yapılmak istenen çoğu şeyin önü başlamadan kesiliyor..
İşin içine lisans anlaşmaları sertifikalar vs girince iyice karışıyor özgürlük bize sunulan kadar..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bunlarında bugsız sürümünü bulana kadar göbeğimiz çatlıyor.
Böyle telefon bulunmaz ,illaki olacaktır mutlaka,sonuçta ya linux cihazda veya linux cihazda derleniyordur kesin :) Genelde debian tabanlı ubuntuda yapılıyor nedense,ikisi de aynı olmasına rağmen kitaplıkları farklı olabiliyor ,tabii kesin bilmiyorum biliyorsun ben kuru temizlemeci ve çalgıcıyım,yazılımcı değilim ama sanki "bulunmaz" gibime geliyor.Tabii en iyisini sevgili caylakpenguen caylakpenguen söyler deyip susuyorum :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt