Windows ürün anahtarı hakkında

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Satıcı adı değişmemiş satıcı firma değişmiş muhtemelen aynı firmadır oda ikiside aynıı kişiye ait

Müşteki diye bir kullanıcı vardı kendi şirket hesabı üzerinden 1tb onedrive bulut hesabı hediye edecekti forumda

Bu keyler'de aynı kendi şirketi için win10 çoklu key alıyor onun limiti sayısı var sonra 5 TL den satıyor .

Satıcı verdiği keyİ iptal etse yada microsoft güvenlik açığı vs algılasa keyler patlıyor keyfe keder key satıyorlar.

Key satın alırken retail key mi oem key mi diye sormak lazım ikiside yasal key volume-max keyler şirketler için ev için uygun değil
Aynen yaa neler var baksana, millet 5 tl demiyor parayı kovalıyor valla. 1000 kişiden felan 5 tl alsa oohh miis. Ben iade ettim " Uyumsuz veya kullanım amacına uygul değil " seçeneği ile. Saniyesinde onaylandı, artık satıcı mı onayladı yoksa Amazon mu bilemiyorum. Çünkü aide açar açmaz onaylandı yazdı orada anlamadım, belki de iade talebim için mi onaylandı diyor tamda anlamadım. Neyse çokta önemli değil giden 10 lira olsunda, böyle böyle para kazanıyorlar işte.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
key patladı başka PC'ye format atayım dedim kurdurmadı limit dolmuş :hihi

Beleş 180 günlük mak key nette mevcut cmd ile öbür PC ye 180 günlük kurdum :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt