WildCamp kanalı hayırlı olsun :) İlk videomuz Adem Helvacı ile Tenekede Tavuk :)

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Merhaba dostlar, bir süredir yeni arayış içerisinde olduğumu biliyorsunuz. Adem Abi ile ara ara doğaya çıkıp yer keşfetmeye çalışıyorduk. Yağmurların durması ile dün çıkıp ilk videomuzu çekelim artık dedik ? Kanalı WildCamp adı ile tekrar yayına alıp kamp ve yemek videoları çekmeye karar verdim. Sıcak sıcak beğenilerinize sunuyoruz. Bütün düşüncelere açığız, yorumlarınızı bekliyoruz. ☺️

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Abi sen şimdi televizyon okuyon ediyonda işi kapmaya başlamışın maşallah sağ gösterip sol vuruyon ters köşe yaptın tebrik ederim :kiskis

Muhabbet sohbet var ben çok güldüm dedin hain reji arka fondan sesi almış abi nasıl olacuk şimdi .:haha
Bence hain reji bizim için yeni bir sürüm yapsın yayınlasın geyiğin dibine vuralım forumda :kiskis

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Adem Abi sen şimdi televizyon okuyon ediyonda işi kapmaya başlamışın maşallah sağ gösterip sol vuruyon ters köşe yaptın tebrik ederim :kiskis

Muhabbet sohbet var ben çok güldüm dedin hain reji arka fondan sesi almış abi nasıl olacuk şimdi .:haha
Burada bir komplo seziyorum, bana karşı sizi örgütlemiş, hissediyorum. :haha1

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık, afiyet olsun. Nacizane tavsiyem fon müzik yerine doğal sesler,kuş cıvıltılar,rüzgar,odun çıtırtısı vs ASMR tarzı videolar çok ilgimi çekiyor ve izliyorum. Birde kameranın böyle oynaması yerine sabit kadrajlardan kolaj yapılması nedense yine daha çok hoşuma gidiyor. Bunlar tabi benim hoşuma gidenler :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık, afiyet olsun. Nacizane tavsiyem fon müzik yerine doğal sesler,kuş cıvıltılar,rüzgar,odun çıtırtısı vs ASMR tarzı videolar çok ilgimi çekiyor ve izliyorum. Birde kameranın böyle oynaması yerine sabit kadrajlardan kolaj yapılması nedense yine daha çok hoşuma gidiyor. Bunlar tabi benim hoşuma gidenler :)
Ahahaha benim eleştirilerim den birisi de kameranın çok yakın olması.

Hatta benim kamera halen tavuk kokuyor şu an :kop

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bir sonraki videoda bunlara dikkat edeceğiz, çok güzel eleştiriler hocam. Teşekkür ederiz ☺️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt