Wifi Aktarıcı tavsiyesi :)

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
merhabalar, tplinkin N wifi kablosuz aktarıcıları var, en ekonomik bu şekilde olur, ben 5 katlı binada bu şekilde gayet hızlı şekilde internet paylaşımı yapmıştım.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Airties vs. basit acces pointler sadece bina içi iletişimde işe yarıyor.Bu mesafede Ubiquiti Networks ürünlerinden seçim yapmak daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir çözüm olur.Tp-Link dış mekan ürünlerinin de başarılı olduğu duymuştum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,553
Airties vs. basit acces pointler sadece bina içi iletişimde işe yarıyor.Bu mesafede Ubiquiti Networks ürünlerinden seçim yapmak daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir çözüm olur.Tp-Link dış mekan ürünlerinin de başarılı olduğu duymuştum.
TPlink yazilimi insanın ömrünü çürütür.
Oğuzdandır ki Tplink kullanıcıları cogunlukla custom firmware olan openwrt yükler cihazlarına.

Benim tercihim yönetimi ve stabiletisi nedeniyle UBNT

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
TPlink yazilimi insanın ömrünü çürütür.
Oğuzdandır ki Tplink kullanıcıları cogunlukla custom firmware olan openwrt yükler cihazlarına.

Benim tercihim yönetimi ve stabiletisi nedeniyle UBNT

tp link outdoor cihazları çok kötü değil aslında ben 5-6 sene kullandım. UBNT yazılım desteği ve stabilitesi bir tık önde

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Ubnt kuralim ?

IMG_20200206_114249.jpg

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
700 tl butceye hem dukkana hem evine fiber internet alinip kamera guvenlik vs sistemlerinide zaten kayıt cihazlarindan sabit ip ekleyerek
deil evden isterse madagaskardan ceptelinden izlersiniz yanlismi anladim .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,553
700 tl butceye hem dukkana hem evine fiber internet alinip kamera guvenlik vs sistemlerinide zaten kayıt cihazlarindan sabit ip ekleyerek
deil evden isterse madagaskardan ceptelinden izlersiniz yanlismi anladim .
700tl bütçemiz var. fiber interneti izlemek istediğimiz yere çektirdik.
Bizi kaç ay idare edecek. ?

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Ubnt masrafindan az olacagi kesin 1 senesi taş izler ki bu fiber olmasada olur en dusuk net kablonet vs alarakta butceyi uzun vadede uzatir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt