Vurdum Duymaz Yetkili Servislerin Ve Bazı Ustaların Yarım Bıraktığı İşler

Koro96 

Bronz Üye
24 Şub 2019
490
63
23
Selam herkeze çalıştığım eczanede ufak bir kısa Devre Sonucu UPS Anakartı Yandı ve tamir ücreti 1500 Tl İstendi ee tabiki gerizekalı ustaların herzamanki vurdum duymazlığı sonucu şuraya bakarmısınız.allah için
Mesajınız Birleştirildi:

Öncesi Bakınız.

Mesajınız Birleştirildi:

Buda Sonrası Tam Tamına 5 Saat sürdü tüm tesisatı sök tekrar bağla alarm bağlamak hakkaten zor ya kafam allah bullak oldu ama artık beyinde kalmadı akülerin bağlantısını yapayım onu şimdi kağıtta çizip atıcam aküler paralel bağlanmış çıkamadım işin içinden:hihi:hihi

Mesajınız Birleştirildi:

Upslerin bağlantılarını böyle yaptım artık beynim yoruldu ama heralde yanlış yada eksik yaptığımı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Umut Barış

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
6,365
113
Bence asıl sorun işletme sahibinin böyle bir işçiliğe müsaade etmesi sanki ama? :kiskis :alala
Dipçe : Tamirden bahsetmiyorum. Oradaki dağınıklığa değinmek istedim.

Koro96 

Bronz Üye
24 Şub 2019
490
63
23
Bence asıl sorun işletme sahibinin böyle bir işçiliğe müsaade etmesi sanki ama? :kiskis :alala
Dipçe : Tamirden bahsetmiyorum. Oradaki dağınıklığa değinmek istedim.
İşveren umrunda değilki bişey bi tane kendini çok uyanık zanneden gerizekalı elemanı var oda savsaklamış bir kısa devre oldu 1500 Tl girdi eczacıya ki ben kaç kere uyardım düzeltelim yapalım e sonra e boşver illa bişey olması lazımki insanların aklı başına gelsin....
Mesajınız Birleştirildi:

Bu ne böyle ,ortalık savaş alanı gibi ,geleyim de ölmüşlerimin ruhuna topluyayım bari :)
valla emmi benim beyin kitledi zaten :hihi:hihi:hihi
Mesajınız Birleştirildi:

Kedi eniğini kaybetse, bırak bulmayı kaybettiğini bile anlayamaz... :hihi
aynen kardeşim :haha1:haha1:haha1

Üst Alt