Vurdum Duymaz Yetkili Servislerin Ve Bazı Ustaların Yarım Bıraktığı İşler

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Selam herkeze çalıştığım eczanede ufak bir kısa Devre Sonucu UPS Anakartı Yandı ve tamir ücreti 1500 Tl İstendi ee tabiki gerizekalı ustaların herzamanki vurdum duymazlığı sonucu şuraya bakarmısınız.allah için
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncesi Bakınız.

1.9485e4025d24a526.jpg
2.03ddf9671392818d.jpg
3.f17be00fb3376139.jpg

Buda Sonrası Tam Tamına 5 Saat sürdü tüm tesisatı sök tekrar bağla alarm bağlamak hakkaten zor ya kafam allah bullak oldu ama artık beyinde kalmadı akülerin bağlantısını yapayım onu şimdi kağıtta çizip atıcam aküler paralel bağlanmış çıkamadım işin içinden:hihi:hihi

4.9f6dd022e4985c69.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
87e8aad0c75ce0b43.jpg
9.jpg
10.jpg

Upslerin bağlantılarını böyle yaptım artık beynim yoruldu ama heralde yanlış yada eksik yaptığımı düşünüyorum.
70587832_1322916841214991_3511023283581485056_n.jpg

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bence asıl sorun işletme sahibinin böyle bir işçiliğe müsaade etmesi sanki ama? :kiskis :alala
Dipçe : Tamirden bahsetmiyorum. Oradaki dağınıklığa değinmek istedim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bence asıl sorun işletme sahibinin böyle bir işçiliğe müsaade etmesi sanki ama? :kiskis :alala
Dipçe : Tamirden bahsetmiyorum. Oradaki dağınıklığa değinmek istedim.
İşveren umrunda değilki bişey bi tane kendini çok uyanık zanneden gerizekalı elemanı var oda savsaklamış bir kısa devre oldu 1500 Tl girdi eczacıya ki ben kaç kere uyardım düzeltelim yapalım e sonra e boşver illa bişey olması lazımki insanların aklı başına gelsin....

Bu ne böyle ,ortalık savaş alanı gibi ,geleyim de ölmüşlerimin ruhuna topluyayım bari :)
valla emmi benim beyin kitledi zaten :hihi:hihi:hihi

Kedi eniğini kaybetse, bırak bulmayı kaybettiğini bile anlayamaz... :hihi
aynen kardeşim :haha1:haha1:haha1

G Çevrimdışı

Gennc

Yeni Üye
29 Tem 2018
34
40
Orası çok eski ve bir kaç usta tarafından işlem yapılmış gibi görünüyor.
Bu arada Gerizekalı Ustalar demişsiniz de, biraz yakışıksız kalmış. Sizde ustasınız!... ve Sizinde işinizi beğenmeyen bir usta çıkabilir.
yapılacak işçilik alınan ücrete göre yapılır. Oraya camlı bir kabin şart aslında. Adam kabin almazsa, yeni kamera kablosunu almaz al bu eskileri kullan derse, dvr kayıt cihazının gizli bir yerde ne işi var al buranun üstüne koy derse böyle olması normal karşılanır.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Orası çok eski ve bir kaç usta tarafından işlem yapılmış gibi görünüyor.
Bu arada Gerizekalı Ustalar demişsiniz de, biraz yakışıksız kalmış. Sizde ustasınız!... ve Sizinde işinizi beğenmeyen bir usta çıkabilir.
yapılacak işçilik alınan ücrete göre yapılır. Oraya camlı bir kabin şart aslında. Adam kabin almazsa, yeni kamera kablosunu almaz al bu eskileri kullan derse, dvr kayıt cihazının gizli bir yerde ne işi var al buranun üstüne koy derse böyle olması normal karşılanır.
Çok haddinden Fazla kablo bırakılmış kameracı da elektrikçide hatalı.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Bu is tanidik birine ucuzundan is yaptirmaya benzemis

[SUP]24 sisteme 48 verirseniz ups nin besleme karti bozulur[/SUP]
[SUP]48v sisteme 24 verirseniz zaten calismaz ama + - ye dikkat edin ve elektrik ile ilgili her ne yaparsaniz yapin ilk once giris voltajini olcun istediginiz degerdemi faz notr olsun + - olsun sonrada devreye alip cikisini olcun[/SUP]

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt