Vewd App Store Nasıl Modlarım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Android olmayan vestel ve bazı marka smart tvlere uygulama yüklenmez maalesef,ama aşağıdaki konuyu incele istersen ,orada verdiğim yükleme içine istediğin linki yaz ama tabii biraz risklidir yapılan işlem :ok

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Android olmayan vestel ve bazı marka smart tvlere uygulama yüklenmez maalesef,ama aşağıdaki konuyu incele istersen ,orada verdiğim yükleme içine istediğin linki yaz ama tabii biraz risklidir yapılan işlem :ok

Attığın linkten yaptım WALLAH oldu. Çok teşekkür ederim de, ama ben listeyi açamadım. Navition Type kısmında list yaptım gene gelmedi.

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Hımmm,ne yaptın acaba, buraya yükle ve link ver bakayım,yaptığını göreyim,ne yapmışsın :ok

Telnet ile bağlanıp sildim. Ama yarın tekrar yükleceyim. He bu arada vewd app store u forumdaki portal çalışmalarına bakarken, i gördüm bende ott tv ile aynı şekilde denedim. Ve vewd app store çalıştı ama indirme yapmadım, denemedim yani.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Telnet ile bağlanıp sildim. Ama yarın tekrar yükleceyim. He bu arada vewd app store u forumdaki portal çalışmalarına bakarken, i gördüm bende ott tv ile aynı şekilde denedim. Ve vewd app store çalıştı ama indirme yapmadım, denemedim yani.
Önce tebrik ederim sevgili Ahmo3447 ,telnet ile başarmışsın ve ilk geri dönüş bu bana :) genelde kimse geri dönüş yapmadı telnet hakkında,sevgili Catres hariç :)
Eskiden wevd için geliştirici olunuyordu,bende girmiş ama sonradan vazgeçmiştim,tabii o zaman ismi wevd değil opera idi sanırım,ama halen virtualbox içinde durur ,hatta hem wevd hemde opera olarak :)

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Önce tebrik ederim sevgili Ahmo3447 ,telnet ile başarmışsın ve ilk geri dönüş bu bana :) genelde kimse geri dönüş yapmadı telnet hakkında,sevgili Catres hariç :)
Eskiden wevd için geliştirici olunuyordu,bende girmiş ama sonradan vazgeçmiştim,tabii o zaman ismi wevd değil opera idi sanırım,ama halen virtualbox içinde durur ,hatta hem wevd hemde opera olarak :)

Teşekürler, bu arada portal geliştirmede bana yardımcı olursanız. Bende forum için portal geliştirebilirim, çok zevk alırım. Bu portal konusunda bence bir başlık açmalısın.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Teşekürler, bu arada portal geliştirmede bana yardımcı olursanız. Bende forum için portal geliştirebilirim, çok zevk alırım. Bu portal konusunda bence bir başlık açmalısın.
Burada yayınayabilirsin yaptıklarını,açılmış bir monu var zaten,buradan gidersin,sevgili rfve rfve de sana yardımcı olur,bende azıcık ilgilenirim :)

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Burada yayınayabilirsin yaptıklarını,açılmış bir monu var zaten,buradan gidersin,sevgili rfve rfve de sana yardımcı olur,bende azıcık ilgilenirim :)

Ben bugün yazmıştım o konuya bu sorduğum soruyu ama cevap alamamıştım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ben bugün yazmıştım o konuya bu sorduğum soruyu ama cevap alamamıştım
Eeee,iş güç yoruluyor insan,hele ben köydeyim birde,tam da turşu gibi oluyorum,hemen cevap beklememek lazım :) ama ben linux kullanıyorum,win'i sadece modlama ve uydu yazılımları için virtualboxta kullanıyorum :)
Bu arada vestelin modlama olayını uzun uzun anlatmıştım,okuyabilirsin :)

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Eeee,iş güç yoruluyor insan,hele ben köydeyim birde,tam da turşu gibi oluyorum,hemen cevap beklememek lazım :) ama ben linux kullanıyorum,win'i sadece modlama ve uydu yazılımları için virtualboxta kullanıyorum :)
Bu arada vestelin modlama olayını uzun uzun anlatmıştım,okuyabilirsin :)

Yok ben zaten hemen cevap beklemiyordum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teraspy teraspy bu telnet ile bağlanınca örnek ben starturl.txt ye geldim, bunu hangi komut ile açıp düzenleyebilirim. Aradım ama bulamadım, linux terminaniyle aynı komutları taşıyor galiba.

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

larskin

Yeni Üye
2 Mar 2020
31
usta peki yöntem Vestel olan ama smart olmayipta USB girişi olan diğer modellerde çalışırımi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri