Vewd App Store Nasıl Modlarım

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Merahab ben forumda yeniyim modlama olaylarını filan daha yeni gördüm okuyup anlyıp öğrenmeye çalışıyorum. Ancak aklıma şöyle bir soru takıldı netflix modlamakla uğraşmak yerine, Vewd app store modlayıp sorunun kökünden çözebilirmiyiz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Şimdi bu netflix modlama işi riskli diyorlar. Ama forumda hiç sonu kötü olan modlama görmedim.

Sorumluluk size ait. Netflix açmanın bir riski olacağını zannetmiyorum ama TV'nin altyapısı (donanım ve yazılım) desteklemiyorsa, sizin zaten ordan Netflix'i etkinleştirmeniz bir işe yaramaz.

TV'nizin anakartı nedir?

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Sorumluluk size ait. Netflix açmanın bir riski olacağını zannetmiyorum ama TV'nin altyapısı (donanım ve yazılım) desteklemiyorsa, sizin zaten ordan Netflix'i etkinleştirmeniz bir işe yaramaz.

TV'nizin anakartı nedir?

Wallah az önce 4725 e tıkladım mb98 yazıyordu.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Wallah az önce 4725 e tıkladım mb98 yazıyordu.

Sorumluluk size ait, konu burada. İyice okuyun, yapmak istiyorsanız yapın;

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25

Bu anakart ile oluyor yani. Oluyor derken sorumluğu sizde tutmuyorum yanlış anlamayın.

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25

Yaptım WALLAH oldu. Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Eline sağlık,güle güle kullan :)
Bu arada wevd app tv içinde değildir,tvden sadece link olarak çıkılıyor,en azından ben böyle bir app görmedim :)

Link olarak derken netflix mi kast ettiniz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eline sağlık,güle güle kullan :)
Bu arada wevd app tv içinde değildir,tvden sadece link olarak çıkılıyor,en azından ben böyle bir app görmedim :)

He bu arada dediğiniz vewd app olayını anlamadım. Hani yazmışsınız ya ben öyle bir app görmedim derken, patcherdan mı bas ettiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
netflix modlamakla uğraşmak yerine, Vewd app store modlayıp sorunun kökünden çözebilirmiyiz.
Link olarak derken netflix mi kast ettiniz.
He bu arada dediğiniz vewd app olayını anlamadım. Hani yazmışsınız ya ben öyle bir app görmedim derken, patcherdan mı bas ettiniz.
Modlama için sorduğun uygulamadan bahsediyorum Wevd'den yani,görmedim derken tv içinde telnet ile bağlanıldığında böyle bir uygulama yok,sadece bir link var mesela tv menüsünde wevd tıkladığında ,tıklanan yer sadece bir link :)

A Çevrimdışı

Ahmo3447

Yeni Üye
29 Haz 2019
47
25
Modlama için sorduğun uygulamadan bahsediyorum Wevd'den yani,görmedim derken tv içinde telnet ile bağlanıldığında böyle bir uygulama yok,sadece bir link var mesela tv menüsünde wevd tıkladığında ,tıklanan yer sadece bir link :)

Widget diyorsun yani anladım. Ama bunu televizyona katamazmıyız o zaman bir şekilde sadece bir linkse yapamazmısın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt