VESTEL'den kullanıcılarını oldukça üzecek karar!

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Hanıma sms atıp "tvden internete girip bak bakayım wevd içinde ssiptv var mı" dedim,bizde varmış,hatta ülke sayısı 13 olmuş dedi (hani seçiyoruz ya bağlantı için onu diyor sanırım) ,yani bizim kartlarda wevd içinde ssiptv var,acaba kartlara göremi kaldırdılar merak ettim inan,sizde hiç mi yok ssiptv?
Aynen hocam kaldırılmış muhtemelen kart bazında zira bazı modellerde dsmart go uygulaması olduğunu okumuştum mesela ama ben hiç denk gelmedim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aynen hocam kaldırılmış muhtemelen kart bazında zira bazı modellerde dsmart go uygulaması olduğunu okumuştum mesela ama ben hiç denk gelmedim.
Aaaa,acaba MB97 ve üstü kartlara "yeni bir düzen" mi getiriyorlar , ama şunu yazayım,sanırım MB97 ve üstü kartlarda wevd sanırım "Yeşil" tuş bastığımızdaki alana gelecek,bunu daha öncede belirtmiştim ,hatta demosu vardı ve "çok yakında wevd uygulamaları burada" falan yazıyordu galiba (evde olmadığımdan deneyemiyorum)

F Çevrimdışı

felekman

Yeni Üye
2 Kas 2018
16
37
ben şu ott playeri çözemedim. çözdüm üyeliğim vs var hepsini yaptım tek eksik m3u linkini bir türlü televizyona ekleyemiyorum.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
ben şu ott playeri çözemedim. çözdüm üyeliğim vs var hepsini yaptım tek eksik m3u linkini bir türlü televizyona ekleyemiyorum.
Link olarak bende yapamadım. .m3u dosyasını yüklüyorum. O şekilde kullanıyorum. Yayını veren güncelleme yaptık dedikçe .m3u yu yeniliyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Aşağıdaki konuda anlatmıştım sevgili felekman :)

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
A AlpErTunga, tv lerde güncellenebilir işletim sistemliler android-webos-tizen dışında smart özelliği uzun vadeli olmaz . sizin cihazınız 256mbram tek çekirdek işlemci mevcut. şuanki tvler 1,5gb ram ve 4 çekirdek li en fazla 1,5-2 yıl donanımları destekler . size android box tavsiyemizdir.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Link olarak bende yapamadım. .m3u dosyasını yüklüyorum. O şekilde kullanıyorum. Yayını veren güncelleme yaptık dedikçe .m3u yu yeniliyorum

Şu soru ya da sorunun hala çözümünü bulamadım. :)

buna ek olarak genele bir sorum var,
Yayını izlerken arada bir (her zaman olmuyor) kendiliğinden bir sonraki kanala geçiş yapıyor, acaba diyorum virüs mü var ? (Şaka tabi :) sanırım net hızı düşünce otomatik atlıyor) böyle bi şey yaşayan oldu mu acaba ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Şu soru ya da sorunun hala çözümünü bulamadım. :)
buna ek olarak genele bir sorum var,
Yayını izlerken arada bir (her zaman olmuyor) kendiliğinden bir sonraki kanala geçiş yapıyor, acaba diyorum virüs mü var ? (Şaka tabi :) sanırım net hızı düşünce otomatik atlıyor) böyle bi şey yaşayan oldu mu acaba ?
VLC v.b oynatıcıdamı izliyorsun ,çünkü bendeki uyduda ve tvde yaptığım ottplayerda böyle sorun yok,ama yayın kesildiğinde dışarı atıyor, diğer oynatıcılar kanal değiştiriyor olabilir belki.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
VLC v.b oynatıcıdamı izliyorsun ,çünkü bendeki uyduda ve tvde yaptığım ottplayerda böyle sorun yok,ama yayın kesildiğinde dışarı atıyor, diğer oynatıcılar kanal değiştiriyor olabilir belki.
Yok abi, tv den izliyorum. Ottplayer ve ssiptv üzerinden. Gerçi ottplayerde empty hatası almaya başladım. M3u yu yeniden upload ediyorum, program açılıyor, liste ismi geliyor, tıklıyorum hızlıca ingiliçce bişiiler geliyor, en altta empty (boş) yazıyor ve açmıyor ama klasör dolu normalde. Ne çok derdim varmış yaa ! :) Bu gece vewd içindeki smart stb yi de çözdüm. Basit şekilde player yapmışlar. Ayar vs yok, listeyi tanımla, izle şeklinde. Görüntüsü net gibi geldi gözüme. Ott ve ssiptv gider ederse diye çözüm arıyorum kendimce.
Neyse, dediğim gibi tv den izliyorum abi. Bazen kendiliğinden kanal atlatıyor. Hadi diyeceğim serveri aldığım yere kedi girdi, mevsimi değil :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bende tvde hiç kanal değiştirmiyor ,ott kullanıyorum biliyorsundur,yayın gelmezse hata veip kapanıyor ama kanal geçişi yok,ssip zaten kullanmıyorum,malum kendi uydurmam ottplayer var :)
Beni şaşırtan kanal değiştirme işi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt