VESTEL'den kullanıcılarını oldukça üzecek karar!

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Neyse ki teraspy teraspy ustanın tak kullan app geliştirme projesi var, kim bilir bu gün ott ye ayar veren teraspy teraspy abim yarın tutar ssiptv nin kulağına fısıldar ! =D
SSIPtv olayını çözdüğümü yazmıştım bir ara,sanırım her tvye bir kod veriyor SSIP ,yani benim yapacağım html ile sen giremezsin mesela,ben evdeki 2 tveden sadece biriyle girebiliyorum,diğeriyle "hata" veriyor,ama diğer tvnin içinden alacağım kodla o tvden bağlanıyorum,bu kez de ötekinden bağlanamıyorum.
Çorba gibi oldu yazdığım ama anlaşılmıştır sanırım,yani 9090 tv ile aldığım kodla 32sc7600 tvden giremiyorum,7600'den aldığım kodla da 9090 tvden giremiyorum,ancak şunu da ekleyeyim,her iki tvden de çok rahat giriş yapabiliyorum,izleyebiliyorum ama benim ottplayer daha çok hoşuma gidiyor,diğerinden daha hızlı açması :ok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
SSIPtv olayını çözdüğümü yazmıştım bir ara,sanırım her tvye bir kod veriyor SSIP ,yani benim yapacağım html ile sen giremezsin mesela,ben evdeki 2 tveden sadece biriyle girebiliyorum,diğeriyle "hata" veriyor,ama diğer tvnin içinden alacağım kodla o tvden bağlanıyorum,bu kez de ötekinden bağlanamıyorum.
Çorba gibi oldu yazdığım ama anlaşılmıştır sanırım,yani 9090 tv ile aldığım kodla 32sc7600 tvden giremiyorum,7600'den aldığım kodla da 9090 tvden giremiyorum,ancak şunu da ekleyeyim,her iki tvden de çok rahat giriş yapabiliyorum,izleyebiliyorum ama benim ottplayer daha çok hoşuma gidiyor,diğerinden daha hızlı açması :ok
abi senin tak-kullan çalışman ile Smart IPTV uygulamasını kullanabilir miyiz bu tv lerde.. o uygulama bana daha sıcak geldi nedense, çok kullanışlı ve kolay..

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Ben de ott ciyim, kanal geçiş tuşu dahil diğer kumanda tuşları da sorunsuz çalışıyor. Ssiptv de kırmızı ya da ok tuşuna basacaksın, liste gelecek, sen kanalı değiştireceksin... Ölme eşşeğim ölme.

S Çevrimdışı

soysalturkali

Yeni Üye
18 Nis 2019
1
44
Aldığım güne lanet olsun bu vesteli...yok 3d yok smart diye aldık kazıklandık 42 pf 9060 Allah belasını versin... ip tv kuramadım. kara kara düşünüyorum. ne yapsam diye...game of thrones başladı malumunuz...

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Vestelden yine garip bir karar! Arçelik-Beko smart tv'lerinin arayüzlerini yeniledi uzun zaman önce, yeni arayüz ve yeni uygulamalar eklendi.
Vestelde Mb120 anakartlarda bile olmayan digitürkplay, ottplayer, ssiptv, deezer vs. benzeri uygulamalar mevcut.

Son düzenleme:
baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Vestelden yine garip bir karar! Arçelik-Beko smart tv'lerinin arayüzlerini yeniledi uzun zaman önce, yeni arayüz ve yeni uygulamalar eklendi.
Vestelde Mb120 anakartlarda bile olmayan digitürkplay, ottplayer, ssiptv, deezer vs. benzeri uygulamalar mevcut.

Merhaba bozoğlu hocam ..
Deezer bizim arkadaslarin hazırladığı modifiye Vestel hazır dosyalarında var mı ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aldığım güne lanet olsun bu vesteli...yok 3d yok smart diye aldık kazıklandık 42 pf 9060 Allah belasını versin... ip tv kuramadım. kara kara düşünüyorum. ne yapsam diye...game of thrones başladı malumunuz...
Bende 9090 tvyi çifte ekran diye almıştım ,halen kullanıyoruz ama 3d film 2 kere izledik sadece ,çifte ekran gibi kullanmadık,sonuçta 2012-13 yılının tvsi,iptv içinde kendi yaptıklarımı kulllanıyorum,hatta smart bölümünü "toptan" kapattım,sadece ott iptv var artık :)

Sevgili A.Bozoğlu ,bunlar bizimkilerde yokmu? deezeri demiyorum tabii.

yerli ve milli vestelden diriliş-iptv uygulamasını bekliyorum, bütün kanallar açık olsun dünyaya meydan okuyalım. :rock
Bana teklif ettiler "gel şunu yapalım" diye gitmedim,banane dedim :haha1

Merhaba bozoğlu hocam ..
Deezer bizim arkadaslarin hazırladığı modifiye Vestel hazır dosyalarında var mı ?
Ben görmedim,olduğunu sanmıyorum :)

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bende 9090 tvyi çifte ekran diye almıştım ,halen kullanıyoruz ama 3d film 2 kere izledik sadece ,çifte ekran gibi kullanmadık,sonuçta 2012-13 yılının tvsi,iptv içinde kendi yaptıklarımı kulllanıyorum,hatta smart bölümünü "toptan" kapattım,sadece ott iptv var artık :)

Sevgili A.Bozoğlu ,bunlar bizimkilerde yokmu? deezeri demiyorum tabii.

Bana teklif ettiler "gel şunu yapalım" diye gitmedim,banane dedim :haha1

Ben görmedim,olduğunu sanmıyorum :)
Hocam mb120'de Digitürkplay hiç olmadı, bir zamanlar demo gibi birşey vardı ama giriş yapılamıyordu sonradan oda kayboldu. Ssiptv vardı kaldırdılar, deezer zaten hiç olmadı.

Mb100'de modlama ile Digitürkplay ekleniyor, ama bunu her kullanıcı yapamıyor.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
teraspy teraspy, kılıç elimde bekliyorum onlar yapmazsa bizde yapabiliriz ama iş sana bana kalınca Karamanoğlu Mehmet Bey muamelesi görürüz diye korkuyorum, o yüzden biz o toplara girmeyelim :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam mb120'de Digitürkplay hiç olmadı, bir zamanlar demo gibi birşey vardı ama giriş yapılamıyordu sonradan oda kayboldu. Ssiptv vardı kaldırdılar, deezer zaten hiç olmadı.
Mb100'de modlama ile Digitürkplay ekleniyor, ama bunu her kullanıcı yapamıyor.
Hanıma sms atıp "tvden internete girip bak bakayım wevd içinde ssiptv var mı" dedim,bizde varmış,hatta ülke sayısı 13 olmuş dedi (hani seçiyoruz ya bağlantı için onu diyor sanırım) ,yani bizim kartlarda wevd içinde ssiptv var,acaba kartlara göremi kaldırdılar merak ettim inan,sizde hiç mi yok ssiptv?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy, kılıç elimde bekliyorum onlar yapmazsa bizde yapabiliriz ama iş sana bana kalınca Karamanoğlu Mehmet Bey muamelesi görürüz diye korkuyorum, o yüzden biz o toplara girmeyelim :hihi
Bu kez ayrı ayrı cevaplıyayım dedim, şimdi de sana yazıyorum :)
Ben kendime server kurmuştum,halen faal , evdeki ekranı kırık dell içinde,orada iptv server denemeleri de yapıyorum,henüz başarılı olamadım(tam olarak yani)
birde otel tv iptv olarak testlerim var,ama vesteldeki oteltv iptv olarak biraz farklı,tam anlamıyla VOD olarak iş görüyor,uzantısı (TS) olmalı,diğer uzantıları çalıştırmıyor ,köydeki tvde iptv kanalları seçimi var kanal listesinde,hanıma açtırdım serveri ama sadece ts leri oynatıyor,tabii küçük boyutlu test filmleri var,yoksa telefonun interneti zırt diye bitiyor :)
Yani demem o ki,aslında yapılabilir :))

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt