vestel'den güncelleme geldi.

Z Çevrimdışı

zazali_53

Yeni Üye
18 Ocak 2020
3
40
Tv niz eski model olduğu için yazılım desteği yok eklediğiniz resimde tv nin yazılımı güncel görünüyor daha günceli yok.
Tv niz eski model olduğu için yazılım desteği yok eklediğiniz resimde tv nin yazılımı güncel görünüyor daha günceli yok.
Netflix için yapmıştım USB takarak videoda anlatıldığı gibi ama gelmedi netflix tuşlu kumanda falanmı almalıyım aynı anakartlı kullananlar var çünkü?

Z Çevrimdışı

zazali_53

Yeni Üye
18 Ocak 2020
3
40
Netflix modlama ile açılıyordu.
By_trol versiyon yükselttim üstüne modladım olmadı o yüzden soruyorum netflix tuşlu kumanda almalımıyım o zaman acaba mucizevi bir şekilde gelirmi bana mantıksız geliyor hani siz bu işin teknik uzmanısınız yap derseniz yaparız

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
By_trol versiyon yükselttim üstüne modladım olmadı o yüzden soruyorum netflix tuşlu kumanda almalımıyım o zaman acaba mucizevi bir şekilde gelirmi bana mantıksız geliyor hani siz bu işin teknik uzmanısınız yap derseniz yaparız
ben linkte resmini paylaştığım kumandayı kullanıyorum modlama yapmadım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Modlama isleminde iki ayri netflix secenegini aktif yaptiniz ve menüde hala görünmüyor ise tv nizin fisini cekerek kapatiniz aciniz yine olmaz ise ilk kurulum islemi yapiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Modlamayı yaptıktan sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurulumunu yapın menüleri kontrol edin Netflix görünür. Görünmez ise tv den aldığınız orijinal profil dosyalarını yada modladığınızı drive veya bir dosya upload sitesine yükleyip link verin kontrol ederim.

C Çevrimdışı

Chineli

Yeni Üye
21 Tem 2021
2
39
Arkadaşlar merhaba. Forumu tesadüfen gördüm. Bi arkadaşın verdiği kod ile bu ayar menüsünün fotoğrafını çektim. Ben 2016 da aldım. Aldığımdan beri hiç güncelleme gelmedi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Güncelleme var da ben mi yapamıyorum yoksa bu cihaza güncelleme yok mu? Teşekkürler.

7B0D0777-D9D1-4A87-B522-F53B77D2428D.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar merhaba. Forumu tesadüfen gördüm. Bi arkadaşın verdiği kod ile bu ayar menüsünün fotoğrafını çektim. Ben 2016 da aldım. Aldığımdan beri hiç güncelleme gelmedi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Güncelleme var da ben mi yapamıyorum yoksa bu cihaza güncelleme yok mu? Teşekkürler.

C Çevrimdışı

Chineli

Yeni Üye
21 Tem 2021
2
39
Reis bu paylaşım uyarı amaçlı sanırım. Mümkünse sorduğum soruya cevap verir misin. Yeni bi yazılım var mı? Varsa nasıl yüklerim ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

Güncel yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
511

MB120 CARBON V2.45.29.1. yükliyebilirisn
Hocam ip tv uygulaması olan güncel yazılım bulablirmiyim bu tv için. Ott player yok marketinde bulamadım. Ss iptv de açmazı zor oluyor babam kullanacak birde maç zamanı açılmamış sorun var diye
ott player kurarak denemek istiyorum.

15903312000951951346925300991346419f437f94bccedc.jpg

Anakart bu ama üzerine v2 carbon kurdum diye hatırlıyorum resim eski resim ilk alındığındaki orjinal resim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt