Vestelde gömulu iptv mi var ?

D Çevrimdışı

delmandede

Yeni Üye
11 Şub 2018
34
Merhaba arkadasalar tvyi kurcalarken su dikatimi cekti.
Menu + kanal listesi + ordan filtre yani mavi tuş a basinca + şebeke türünde sağ sol yapimca iptv only diye secenek cikiyor acaba bu ne anlama geliyor . Keske gömülu iptv olsaydi ssiptvye gidebe kadar 5 dugme tikliyorum :)

20190219_202236.jpg

D Çevrimdışı

delmandede

Yeni Üye
11 Şub 2018
34
Mb211 modifiyeyi netflix acmistim ve sanirim iptv diye bir secenenek vardi onuda tiklamistim sanirim tam hatirlamiyorum. Sizlerde cikmiyormu bu secenek.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Mb211 modifiyeyi netflix acmistim ve sanirim iptv diye bir secenenek vardi onuda tiklamistim sanirim tam hatirlamiyorum. Sizlerde cikmiyormu bu secenek.

Anakarta göre değişir modifiye olayı.
Modifiye programı her kartın profiline aynı seçenekleri sunmaz.
Opsiyonu getirmeniz tek başına yetmiyor hocam.
Onu sağlayacak diğer şeylerin de tv yazılımı içinde olması lazım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Detayını teraspy teraspy hocama sorun, o yazılımla ilgilenmeyi seviyor.
Kendisini etiketledim, konuya cevap verecektir.
:cak?
Ama buda bir işaret gibi :) keske olsaydi.
Tüm mesajını alıntılamadım ama cevap veriyorum :hihi ...
vestel tvlerde elbette iptv var,ama bu bizim "ohh ne güzellll" dememize yaramıyor,çünkü sadece otellerde kullanılan ip tvdir,ve otel menü sekmesindedir,otellerde tek yerden yapılacak yayın,vod gibi işler içindir.
Yani işin aslı cevap "evet var" dır,fakat bu "var" sadece oteller içindir .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
:cak?

Tüm mesajını alıntılamadım ama cevap veriyorum :hihi ...
vestel tvlerde elbette iptv var,ama bu bizim "ohh ne güzellll" dememize yaramıyor,çünkü sadece otellerde kullanılan ip tvdir,ve otel menü sekmesindedir,otellerde tek yerden yapılacak yayın,vod gibi işler içindir.
Yani işin aslı cevap "evet var" dır,fakat bu "var" sadece oteller içindir .

Örnek; GÖCEK te bulunan RİXOS otellere kurduğumuz İlk nesil MB36 anakartlı IPtv ler gibi :ok

Vay arkadaş, MB36 nedir yaaaaa :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hımm,benim savımı onaylıyor bu açıklama ?
Buna paralel IPTV servercileri inanımaz uğraşıyordu o iş ile.

Biz rahattık, TV yi kurup gidiyorduk, sonra sürekli destek talepleri geliyordu ekip gidip bakıyordu, O zamanlar bu gün gibi kolay değildi, otrmamıştı sistem. Ayrıca dediğim gibi MB36 gibi bir anakart ile bu işi yapmaya çalışıyorlardı ki sonradan MB70 lere geçildi yine de istenen randıman alınamadı. MB100 ve sonras daha kolay oldu herşey. Çok anlamam ama arayüzler değişti, bağlantılar kolaylaştı vs.

Benden uzak, Allah'a yakın olsun :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
MB100 ve sonras daha kolay oldu herşey. Çok anlamam ama arayüzler değişti, bağlantılar kolaylaştı vs.
Bu dediğin otel ile alakalı ama yinede değilmi, sadece otellerde aktif ediliyordu yani.
Tabii bunu hayata geçiren erdoğana,görkeme,boraya,tamere cem ve jaleyi de tebrik etmek lazım ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu dediğin otel ile alakalı ama yinede değilmi, sadece otellerde aktif ediliyordu yani.
Tabii bunu hayata geçiren erdoğana,görkeme,boraya,tamere cem ve jaleyi de tebrik etmek lazım ?
Evet sadece otel.

benim çok kötü bir huyum var sevgili teraspy teraspy

Bir gittiğim adrese ertesi gün gideyim yine de bulamam.
1-2 kere gördüğüm yüzleri sonradan hatırlayamam.
uzun süre görüşme imkanım olmayanların ismini unuturum.

Bunları neden yazdım?

Proje zamanında çok sık görüştüğüm 4 kişi vardı, yahu insan birisinin dahi ismini hatırlamaz mı şu an :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
1- Bir gittiğim adrese ertesi gün gideyim yine de bulamam.
2- Proje zamanında çok sık görüştüğüm 4 kişi vard
ı, yahu insan birisinin dahi ismini hatırlamaz mı şu an :alala
1-İnan İzmirde bile bir yere arabayla gitsem -ki genelde gitmem- kesinlikle navigasyonla giderim,hatta kayınço hep kızar"öğrenemedin gitti" diye
2-Yukarıda isimlerini verdiğim kişilerdendir mutlaka :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt