Vestel Venüs E5 incelemesi

samsunadami Çevrimdışı

samsunadami 

` ϻєsuт
Yeni Üye
9 Eyl 2019
33
30
Şubat ayında aldığım ve o tarihten beri de kullanmaya devam ettiğim cihaz. Herhangi bir sorunu sıkıntısı da yok. Sadece yazılım umarım android sürümü yükseltilir ama ben pek sanmıyorum.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Merhaba herkese. Bu telefonu tekrar 9'a döndürmek mümkün müdür? Canımdan bezdirdi 10 resmen.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Cihazın eski akıcılığı kalmadı. Bazen dokunmatik 3 5 saniye işlevsiz kalıyor. Dahili uygulamalarına bile girmekte zaman zaman zorlanıyor. Güncelleme gelsin cok istemiştim. Geldi. Ama 9 daha akiciydi.

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
226
40
Arkadaşlar bu telefonun ekranı kırıldı daha garantisi devam ederken vestel'e gönderdik 2000 TL nin üzerinde para taleb ettiler yenisini vereceğiz şeklinde ekranı stoklarında yokmuş halbuki yasalara göre ekranını Hal etmeleri gerekir stokta yok size yenisini vereceğiz sıfır fiyatı şu kadar para verin olmaz neyse ekran her bölgesinden harap olduğu halde öyle kullanıyoruz yine de hiç problem yok çalışmasında görüntü bozukluğu haricinde

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Son kullanılan açık uygulamalar bölümüne giren ekran altındaki tuşlar bazen cok geç cevap veriyor. Hatta arka arkaya seri basıyorum test amaçlı. Resmen 3 5 saniye hiçbir tepki yok. Sonradan geliyor. Bu tip durumlar 9'da yoktu.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
2020 mayıs ile 2021 mayıs arası bu telefonların fiyatı 2000 lira olmiş :cigara

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Ben alırken cok şanslıydım. Vestel'de calisan bir arkadaşımdan 3 aylık cihazı 700TL'ye aldim. Bedavadan biraz pahali yani ☺️9 aydir kullanıyoruz. Ucuza geldiği icin katlaniyoruz aslında. Tekrar 9'a donebilirsek daha da mutlu olacagiz.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Ben alırken cok şanslıydım. Vestel'de calisan bir arkadaşımdan 3 aylık cihazı 700TL'ye aldim. Bedavadan biraz pahali yani ☺️9 aydir kullanıyoruz. Ucuza geldiği icin katlaniyoruz aslında. Tekrar 9'a donebilirsek daha da mutlu olacagiz.
Merhaba Android 9'a dönebildiniz mi dönebildiyseniz nasıl yaptınız yazılım konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Bize de 10 güncellemesi geldi ve yaptık sizde ne tür problemler oluştu
Android 10 da siz de benzeri sorunlarla karşılaştığımız mı ya da farklı sorunlar gözlemlediniz mi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri