VESTEL VENÜS CEP TELFONU YAZILIMLARI

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy telefonun yazılımını bulamıyoruz acaba telefonun içindeki android yazılımı yedek alma şansımız var mı :sirit
merhaba,
ücretsiz upload siteleri ne yazıkki yazılımları silebiliyor ki başımıza geldi,
dosyaupload sitesi yazılımları silmiştir. dosya büyüklülüğü ve takibimin az olması nedeni ile konu kapatılmış yazılımlar kaldırılmıştır.
anlayışınız için teşekkürler
Büyük ihtimalle ileride kendi serverine taşınır dosyalar,şimdilik çalışmalar devam ediyor,telefonlardaki orjinal yazılımdaki kurtarma modunda "yedekleme" varmıdır bilmiyorum,ama bazı romlarda olduğunu biliyorum, açıkçası çokda da telefon yazılımınla ilgilenmedim :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
android yazılımı yedek alma
Eger vestel ürünü telefonlar icin soruyorsaniz ,yedekleme icin Qfil programi var,orjinal rom yine internet ortaminda mevcut (5030 Dyno V4.5.zip diye aratin).Samsung ürünü telefonlar icin ise kies yedekleme ve yükleme programidir.Eger rom yükleme yapacaksaniz öncelikle her ihtimale karsi telefonunuzun yedegini alin.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Eger vestel ürünü telefonlar icin soruyorsaniz ,yedekleme icin Qfil programi var,orjinal rom yine internet ortaminda mevcut (5030 Dyno V4.5.zip diye aratin).Samsung ürünü telefonlar icin ise kies yedekleme ve yükleme programidir.Eger rom yükleme yapacaksaniz öncelikle her ihtimale karsi telefonunuzun yedegini alin.

Teşekkür ederim dediğiniz gibi araştırdım buldum :clap

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
5000 modelin yazılımını bulduysanız paylaşma şansınız var mı?
Bend eiki modeli var 1 gb ve 2 gb ram olanı bu iki model içinde aynı yazılım yüklenir mi?
Buldum Hatta Yükledim Linki Bulayım Paylaşıyım sizinle 2 rarı indirip 1.rarı sağ tıklayıp klasöre çıkarınız.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

5000 modelin yazılımını bulduysanız paylaşma şansınız var mı?
Bend eiki modeli var 1 gb ve 2 gb ram olanı bu iki model içinde aynı yazılım yüklenir mi?
Burdan daha kolay

Buldum Hatta Yükledim Linki Bulayım Paylaşıyım sizinle 2 rarı indirip 1.rarı sağ tıklayıp klasöre çıkarınız.

Burdan daha kolay
burda da var

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558

Burdan daha kolay

burda da var

Teşekkür ederim :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri