VESTEL Venüs Cep telefonu yazılım talep konusu

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba,

Bir yerde Vestel 5580 Stock Sistem ve Zil seslerini gördüm acaba bir telefondaki bu zil sesi ve sistem seslerini nasıl telefonun içinden almış olabilirler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi mesajını yeni gördüm, Gerçekten lazım mı yoksa dalga mı geçtin. Telefonlardan hiç anlamadığım için böyle bir telefon ve yazılım var mı merak ettim doğrusu :kiskis Yahu bu VSP355 dediğin, damacanası altta olan su sebillerinden değilmiydi :alala
Telefon yazılımı gerçekten lazımdı tabii,0.64 var elimde ama 0.66 yok :) ,gerçi senden cevap gelmeyince bende bazı şeyler yapıp yine kendime göre düzenledim telefonumuda,yani özel oldu bir nevi :hihi
Bilmiyorum maalesef, vardır illa ki bir yöntemi. :hihi
o zaman bu konuda sayın teraspy teraspy ninde yorumunu almak gerekiyor gibi ?
Yav bu topiği okuyunca bastım kahkahayı,hadi nedenini yazmayayım ? ...
Tabii ki var olmazmı hiç :haha1
İlk olarak telefondan alınacaksa :
Eğer telefon root olmadan dosya almaya izin veriyorsa es dosya yöneticisi gibi bir uygulamayla kopyala-yapıştır ile sdkart kopyalanır,yok illa root olma lazım derse o zaman teli root yapacaksınız,yine es dosya yöneticisiyle aynı yöntemle alınacak.Ben bunlarla uğraşamam elimde telefon yazılımı var onun içinden alayım bari derseniz eğer,o yazılımı çeşitli decompres yazılımlarıyla (kabaca) açıp," /system" içinden alabilirsiniz de :kiskis
Eeee,herşey tamam da nerede bu sesler vesaireler derseniz eğer:
/system/media/audio
içinde kendi klasörlerindedir (Alarms ,notifications,ringtones ve ui)
burada system önünde gördüğünüz" / "işareti ,dizinin kök dizin olduğunu gösterir ,özellikle büyülttüm :haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamın Aleyküm A Adem Helvacı F fikoloji Ustalar Bana Vestel 5000 Dual Telefonun Yazılımı Lazım yardımcı olabilirmisiniz?
Fiko yardımcı olur müsait olunca sevgili Koro.

Ben artık Vestel yazılım işlerine bakmıyorum, hatta neredeyse Vestel işlerine bakmıyorum artık :ok
Fiko Tekno sağ olsunlar, Vestel işi artık onlarda :ok

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Arkadaşlar, bir uzmanlık sorusu var aklımda.2 tane nokia lumia 540 wp telefon sırf whatsapp ın lanetliği yüzünden ıskartaya çıktı.Napcez bu telefonları?Bilim adamlarımız niye WP yi androide dönüştürme yolunda çaba harcamıyorlar acaba?

E Çevrimdışı

ertugrulgazi

Yeni Üye
10 Ağu 2020
11
57
vestel venüs e2 plus a uyan basja marka model android işletim sistemleri varmı 8-9 versiyonu gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt