VESTEL Venüs Cep telefonu yazılım talep konusu

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba vestel venüs E2 plus ürünüm 7.0 ve bu yazılımda ekran yansıtma özelliği pasif durumda, önceki sürüm 6.0 a dönüş yaparsan o yazılımda bu özellik açıkmış sanırım. acaba bu yazılım Sizde var mı Ayrıca resimsel olarak ya da videosal olarak Venüs telefonlara nasıl yazılım atılır gösterme şansımız var mı Şimdiden çok teşekkür ederim.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Merhaba vestel venüs E2 plus ürünüm 7.0 ve bu yazılımda ekran yansıtma özelliği pasif durumda, önceki sürüm 6.0 a dönüş yaparsan o yazılımda bu özellik açıkmış sanırım. acaba bu yazılım Sizde var mı Ayrıca resimsel olarak ya da videosal olarak Venüs telefonlara nasıl yazılım atılır gösterme şansımız var mı Şimdiden çok teşekkür ederim.

bu sorun sadece sizin telefonunuza ait değil maalesef. Android 7 ile birlikte gelen google icadı bir saçmalık. play storeden 3. parti yazılımlarla sorunu çözmeyi deneyin.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Tam olarak Yerini bulamadığım için buraya yazmayı uygun gördüm. bir uygulama arıyorum telefon için daha önceden kullandığım ama bir türlü ismini hatırlayamadığım bir kamera uygulaması. Google'da aramadığım yer kalmadı ama bir türlü bulamadım. Telefonda uygulamayı açtığınızda görüntüsü sanki Eski bir fotoğraf makinesinden çıkıyormuşsunuz imajı veren bir görüntü geliyor ekrana hem video kaydı yaparken video esnasında fotoğraf çekimi yani fotoğraf alma işlemi de yerine getiriyordu. acaba daha önceden buna benzer bir uygulama kullanan varmı acil desteğinizi rica ederim.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Tam olarak Yerini bulamadığım için buraya yazmayı uygun gördüm. bir uygulama arıyorum telefon için daha önceden kullandığım ama bir türlü ismini hatırlayamadığım bir kamera uygulaması. Google'da aramadığım yer kalmadı ama bir türlü bulamadım. Telefonda uygulamayı açtığınızda görüntüsü sanki Eski bir fotoğraf makinesinden çıkıyormuşsunuz imajı veren bir görüntü geliyor ekrana hem video kaydı yaparken video esnasında fotoğraf çekimi yani fotoğraf alma işlemi de yerine getiriyordu. acaba daha önceden buna benzer bir uygulama kullanan varmı acil desteğinizi rica ederim.

cameringo lite olabilir mi ?

M Çevrimdışı

mrthc

Yeni Üye
6 Ağu 2018
9
39
Vestel V Tab 1041 windows tabletin bios vesaire yazilimlarina ulasmaniz mumkunmu acaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sizi dh'dan da tanıyorum vestel'e epey yakınsınız sizden ricam venus e3 modeline oreo güncellemesi verilecek mi öğrenme şansınız var mı ?

Merhabalar azizim;

Vestel ile ben, Ateş ile kelebek gibiyiz maalesef.

Vestel ateş, ben ise sevgimden dolayı, ona doğru koştukça yanan kelebek oluyorum her seferinde.

Bıktım yanıp durmaktan ve vazgeçtim koşmaktan..

Diyeceğim o ki, Vestel ile bir yakınlığım yok azizim.

Ben yıllarca elimden geldiğince tüketiciler yararına vestel ile çok köprü vazifesi kurdum.Baktım kıymet bilinmiyor, Bıraktım kendisi nasıl biliyorsa öyle ulaşsın artık tüketicilerine.

Elimden birşey gelseydi sizlerden esirgemeyeceğimi bilecek kadar beni tanımışsınızdır umarım.

Çok yakın zamanda farklı bir marka ile aynı vizyon ve misyon doğrultusunda görüşmek üzere :ok

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Vestel in Venus değil de, Fatih Projesi kapsamında dağıttığı V10 model tableti için (tableti normal ev kullanımına çevirecek) yazılımı var mıdır ? A Ado

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Merhabalar azizim;

Vestel ile ben, Ateş ile kelebek gibiyiz maalesef.

Vestel ateş, ben ise sevgimden dolayı, ona doğru koştukça yanan kelebek oluyorum her seferinde.

Bıktım yanıp durmaktan ve vazgeçtim koşmaktan..

Diyeceğim o ki, Vestel ile bir yakınlığım yok azizim.

Ben yıllarca elimden geldiğince tüketiciler yararına vestel ile çok köprü vazifesi kurdum.Baktım kıymet bilinmiyor, Bıraktım kendisi nasıl biliyorsa öyle ulaşsın artık tüketicilerine.

Elimden birşey gelseydi sizlerden esirgemeyeceğimi bilecek kadar beni tanımışsınızdır umarım.

Çok yakın zamanda farklı bir marka ile aynı vizyon ve misyon doğrultusunda görüşmek üzere :ok

Şimdiye kadar bilgilendirici ve yapıcı yorumlarınız için teşekkürler dh üzerinde ki konularınızı ve yorumlarınızı takip ediyordum paylaşımlarınızın devamının gelmesi dileğiyle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt