Önemli Vestel Ve Üretimleri Panel Yazılımları Talep Başlığı

B Çevrimdışı

beydere

Aktif Üye
10 Mar 2020
100
47
B beydere Full yazılımı yükledikten sonra tv normal çalışırsa aynı şekilde bu güncelleme yazılımını da yükle
Güncelleme yazılım
?
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Normal çalıştı.. Diğer yazılım yine aynı şekilde flash disk ile kapalı iken ok basarakmı yülekwywcz.. Kanalalar içinde varmı. Özellik mi ekli ilave usta

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Normal çalıştı.. Diğer yazılım yine aynı şekilde flash disk ile kapalı iken ok basarakmı yülekwywcz.. Kanalalar içinde varmı. Özellik mi ekli ilave usta
güncel kanal listesi

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ANAKART ÇÖKEBİLİR Mİ ÇÖKERSE NASIL KURTARILIR?
Cökebilir, eger cökme teknik bir problem kaynakli degilse genelde full yazilim yüklemek suretiyle sorun cözülür,eger bu islem sorununuzu cözmüyorsa dump yazilim yüklenmesi ile sorun cözülebilir.Fakat bunun icin özel alete ve yazilima ihtiyac gerekiyor ..

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
F fikoloji selamlar.Öncelikle tüm emekleriniz için teşekkürler.Benim Philips 40 PUK 6400 tvde 1 sene evvel ses var görüntü yok sorunu olmuştu,Philips servise gittiğinde yanlış hatırlamıyorsam 500 tl ye tamir ücreti ödemiştim,içime kurt düşmüştü ama mecbur yaptırmıştım.Şu an aynı sorunu yaşıyorum hatta ilk önce ekranın ortasının biraz altı yatay olarak kararmıştı dün ise tamamen karardı.Bir kaç saat sonra tvyi fişe taktığımda oldukça kararmış şekilde Philips logosunu gördüm sonra android yazısı geldi ve o karanlık kısım yanıp sönüyordu.Tvnin sesini açtığımda ses barı falan yukardan aşağı doğru kararmış şekilde görünüyordu.Herhalde tüm ledler gitmiştir diye düşünüyorum.İlk tamirde de led değişimi falan yapmamışlardır büyük ihtimalle. Şimdi sizin tvparcalariburada.com sitesinden arattığımda ledleri buldum bunlardan satın alıp kendi tanıdığım televizyon tamircisi abimize 100 TL karşılığında taktıracağım.Toplam 4 adet led bar görünüyor,herhalde bir yanlışlık yoktur diye düşünüyorumEkteki fotoğraflardaki halden sonra ekran dediğim gibi tamamen karardı.Bu arıza karşısında yorumunuz nedir?

20200809_110721.jpg
20200809_110734.jpg
20200809_110731.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji selamlar.Öncelikle tüm emekleriniz için teşekkürler.Benim Philips 40 PUK 6400 tvde 1 sene evvel ses var görüntü yok sorunu olmuştu,Philips servise gittiğinde yanlış hatırlamıyorsam 500 tl ye tamir ücreti ödemiştim,içime kurt düşmüştü ama mecbur yaptırmıştım.Şu an aynı sorunu yaşıyorum hatta ilk önce ekranın ortasının biraz altı yatay olarak kararmıştı dün ise tamamen karardı.Bir kaç saat sonra tvyi fişe taktığımda oldukça kararmış şekilde Philips logosunu gördüm sonra android yazısı geldi ve o karanlık kısım yanıp sönüyordu.Tvnin sesini açtığımda ses barı falan yukardan aşağı doğru kararmış şekilde görünüyordu.Herhalde tüm ledler gitmiştir diye düşünüyorum.İlk tamirde de led değişimi falan yapmamışlardır büyük ihtimalle. Şimdi sizin tvparcalariburada.com sitesinden arattığımda ledleri buldum bunlardan satın alıp kendi tanıdığım televizyon tamircisi abimize 100 TL karşılığında taktıracağım.Toplam 4 adet led bar görünüyor,herhalde bir yanlışlık yoktur diye düşünüyorumEkteki fotoğraflardaki halden sonra ekran dediğim gibi tamamen karardı.Bu arıza karşısında yorumunuz nedir?

20200809_110721.jpg
20200809_110734.jpg
20200809_110731.jpg
Öncelikle geçmiş olsun, evet bahsettiğiniz arıza ledbar gurubu olarak duruyor. Ama verdiğiniz link çalışmıyor yada bende açmadı, Philips lerde daha bilgili olan A Adem Helvacı ustamizi ekledim ondanda ledbarin kaç adet olduğunu öğrenelim umarım yardımi dokunur ?

S Çevrimdışı

Serhat Altun 

Aktif Üye
11 Ara 2019
72
63
Fikoloji Üstadım Eline Emeğine Sağlık Vermiş Olduğunuz Panel Yazılımlarını İndirdim. Benim Tv nin Panel Yazılımı Yok
Tv nin Arkasında Bulunan Etiketin Resmini Ekliyorum

IMG_3040.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fikoloji Üstadım Eline Emeğine Sağlık Vermiş Olduğunuz Panel Yazılımlarını İndirdim. Benim Tv nin Panel Yazılımı Yok
Tv nin Arkasında Bulunan Etiketin Resmini Ekliyorum

IMG_3040.jpg
Mb130s ana kart, yeni cihaz neden panel yazılımı istedin anlamadım ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt